Masum 60. Bölüm Özeti 21 Mayıs 2020 Kıskanç Rashi!

Burak 13 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin 59. bölümünde kriket maçı Gopi sayesinde kazanılmış ve Gopi iyice Nani’nin gözüne girmeyi başarmıştı. Rashi ise eve gelen telefon faturası yüzünden cezalandırılmış ve güzellik merkezine gönderilmemişti. Güzellik merkezine Rashi yerine Gopi gidip eve şahane bir şekilde döndüğünde bütün ev halkı onu görüp büyülenmişti. Masum 21 Mayıs Özeti sizlerle…

Masum 60. Bölüm Özeti

Gopi’yi bütün güzelliği ile karşısında gören Kokila, Ahem’in bu günden itibaren Gopi’yi beğeneceğini düşünüp sevinir. Nani’de Gopi’nin güzelliğini övüp ona sevgi gösterdikten sonra Kokila yaklaşan festival için Rashi ve Gopi’ye görevler verir. Rashi’ye mutfakta tatlı yapmasını söyler. Rashi mutfakta işi beceremeyince Gopi yanına gelir ve ona destek olmak ister. Rashi kabul edip onun başını belaya sokmak için kötü bir plan yapar.

Rashi, güzellik merkezinden dönen Gopi’nin ojelerini görür ve hamura aynı renkten boya dökerek onun yüzünden hamurun boyandığını göstermeye çalışır. Gopi hamuru yoğurmaya başlayınca hamur renk değiştirir ve Rashi’nin planı tutar. Kokila gelip bu durumu gördüğünde Gopi’ye hem yemeği mahvettiği için hem de Rashi’ye destek olduğu için bağırmaya başlar. Daha sonra Gopi ve Rashi’yi pazara gönderir.

Rashi pazara giderken Urmila’ya telefon açıp evden ayrıldığını söyler. Urmila’da bir plan yapıp bir kaç kişiyle anlaşarak Gopi’nin yüzüne renkli toprak atmayı planlar. Rashi bunu onaylayıp pazara gittiğinde gözü gençlere takılır. Gençler gelip balona doldurdukları tozları tam atacakken Gopi çömelir ve bütün balonlar Rashi’nin yüzünde patlar. Gençler yanlış kadını boyadık diye bağırıp uzaklaşırken Gopi onları duyarak şoka girer.

Aşk Bir Rüya 21 Mayıs özeti devam ediyor

İkili hızla konağa döndüğünde Kokila onları karşılayıp ne oldu diye sorar. Gopi yaramaz gençler Rashi’ye renkli balonlar attı diyerek durumu anlatır. Kokila, Rashi’ye bakıp odana gidip yeni elbiseler giy der. Bu arada Nani, Gopi’yi çağırtıp ona Ahem’i eve gelince karşılayıp bir kaç şeyler söyle diyerek ayrılır. Gopi tamam derken Nani uzun uzun ona bakıp onun iyiliği için dualar eder.

Ahem eve döndüğünde Gopi elinde çay tepsisiyle onu karşılar. İkili birbirlerine bakarken Nani ve Kokila onları izlemektedir. Ahem laf etmeden odasına girdiğinde Gopi’de çaylarla beraber içeri girer. Ancak ne yazık ki heyecanlanıp elindeki çayı Ahem’in koluna döker.

Ahem kıpkırmızı olup Gopi’ye hakaretler etmeye başlar. Gopi gözünden yaşlar aka aka odadan ayrılırken Rashi ile karşılaşır. Rashi, Gopi’nin uzun ve gösterişli tırnaklarını görüp şeytanlık yapar. Gopi’ye tırnakların yüzünden çayı tam tutamadın diye böyle oldu deyip onları kesmek ister. Tam tırnağı kesecekken Kokila oraya gelir.

Kokila, Rashi’yi durdurup ne yapıyorsun diye sorar. Rashi’de Gopi tırnakları yüzünden bir şeyi beceremiyor diyerek tekrar kesmek ister. Kokila yine onu durdurup Gopi yeni yeni makyaj yapmaya ve tırnak uzatmaya başladı bu duruma zamanla alışacak deyip tırnak kesimini durdurur. Daha sonra gelinlerine festival için hazırlıklara başlamalarını söyleyip oradan uzaklaşır. Kokila salonun renkli tozlarla dolu olduğunu görünce öfkelenir. Ardına baktığında Jigar ile Nani elinde tozlarla onu karşılar. Jigar hemen Kokila’yı boyamak istese de Kokila buna karşı çıkıp ev içinde böyle yapmamasını söyleyerek uzaklaşır.

Nani, Kokila’nın boyalara sinirlendiğini fark edince bu bizim geleneklerimizde var böyle yaparak gelinlerine kötü örnek oluyorsun diyerek ona sitem eder. Kokila ona cevap vermeyip Rashi’ye görevler verirken Nani onu durdurup bu festivalde gelinlerim yanımda olacak der. Daha sonra Rashi ve Jigar’ı alıp avluya çıkar. Fakat Kokila tekrar Rashi’yi çağırarak evin içindeki boyaları temizlemesini ister. Urmila’nın evinde Kinjal odadayken yüksek sesler duyarak evde festival için kalabalık olduğunu anlar ve hemen kendisini odaya kilitleyerek festivale gitmemek ister.

Komşular Kinjal’i de görmek isteyince Urmila, Daval’a işaret edip Kinjal’i çağırmasını ister. Daval kapının kilitli olduğunu görünce Kinjal annenler bize geldi seni bekliyorlar diye yalan söyler. Kinjal heyecanla kapıyı açtığında Daval ile Urmila ona boya atarak kandırdık diye gülerler. Modi konağında Kokila, Gopi ve Rashi’yi çağırıp onlara yevmiye verir. Rashi para kazandım diye mutlu olurken Kokila onun zarfından 3000 lira geri alarak telefon faturasını çıktım der. Rashi elinde kalan bir miktar parayı görünce bu da yeter diyerek yine mutlu olur.

Dışarıda herkes birbirini boyarken Ahem odasında kalmıştır Gopi onu çağırmak için odasına gittiğinde Ahem’in sert tepkisine maruz kalarak odadan çıkar. Ancak kapıda Nani ve Jigar’ı görünce tekrar içeri girer. Ahem ne oluyor derken Nani ve Jigar’ı fark edip sesini çıkarmaz. Jigar içeri dalıp ona boya atacakken Ahem istemiyorum deyip Jigar’ı durdurunca Nani lafa girip ana oğul aynısınız diyerek tepki gösterir. Daha sonra da Ahem’i avluya çıkarmaya çalışır. Masum 21 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 60. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.