Masum 59. Bölüm Özeti 20 Mayıs 2020 Gopi Güzellik Salonuna Geldi

furkan 12 May 2020 Analizler  0

Ahem fişeklere el koyduktan sonra Savita ve ailesi gelip Ahem’i azarlamıştı. Kokila, Nani’nin durumunu anlatırken Savita onları düelloya davet etmiş ve kriket turnuvasına sokmuştu. Aile sahaya indiğinde Gopi’yi yedeklerde tutmuştu. Bakalım maçı kim kazanacak? Masum 20 Mayıs Özeti sizlerle.

Masum 59. Bölüm Özeti

Maç Savita’nın takımının vuruşuyla başlar. Bu arada kenarda oturan Rashi, Kinjal’e yaklaşıp Daval’a tezahürat yapmasını istese de Kinjal bu görev senin diyerek reddeder. Bu arada Modi ailesi Daval ile atağa kalkar. Urmila çok heyecanlanırken Kinjal kendisine gelen topa vuramayınca yere düşüp ağlamaya başlar.

Modi ailesi cesaretlenip Ahem ile tekrar atağa çıkar. Ancak Ahem’in attığı topa bu sefer Daval vuramayınca tekrar puan alamazlar. Savita’nın gelini oyunu tekrar başlatıp topa mükemmel bir şekilde vururken Kokila onun önceden zayıf olduğunu hatırlayıp nasıl bu kadar güçlendi diye düşünür.

Savita’nın gelini tekrar bir vuruş yapmak için hazırlanırken Rashi atılıp topu kapar. Urmila kızını büyük bir iştahla izlerken Hetal’de onu cesaretlendirir. Nani, Kokila’nın sessiz kaldığını görünce tezahürat yapmasını ister. Kokila çok sessiz bir şekilde bravo Rashi! diye geçirir. Ahem’in çok iyi olduğunu gören Savita ve oğlu onu oyun dışı yapmak için bir plan yapar. Bu arada Gopi susayan oyuncular için su getirmiştir.

Savita fırsat bu fırsat deyip Gopi’nin yanına gider. Ona Ahem çok susamış görünüyor ona bir iyilik yap ve su götür der. Masum Gopi ona kanıp sahaya atlar. Ahem koşarken onun önüne geçip onu durdurur. Modi ailesinin atağı mahvolunca Ahem, Gopi’ye ateş püskürtür. Savita onları saf dışı ettim diye geçirip gülümser. Bu arada güneş alnına vuran Rashi daha fazla dayanamayıp baygınlık geçirir. Aile hemen onu çadıra taşır ve onu uyandırır. Bu arada Savita; Kokila’nın yanına gelip gelinlerin benimkiler karşısında mahvoluyor diyerek dalga geçer.

Rashi’nin çıkmasıyla güçsüzleşen Modi takımı Jigar ve Ahem’in baskılarıyla üstünlüğünü korumaya çalışıyorlar. Jigar ve Ahem ne kadar yorulsalar da gururları için oyunu bırakmayıp hırslı bir şekilde oynamaya devam ediyorlar. Modi ailesi hırsla oynarken Gopi atıştırmalık bir şeyler getirir. Ahem sert bir şekilde onu azarlayıp getirdiklerini yemez. Aile baskın bir şekilde oynamaya devam ederken Daval zafer bizimdir diyerek sahada poz vermeye başlar.

Kinjal topa vurmak için geçtiğinde Savita, Kokila’ya bakıp alaycı bir şekilde gülümser. Kokila, Kinjal’i fazla zorlamak istemez ve tek koşu yapıp oyundan çık der. Kinjal oyundan çıkınca Urmila şeytanlık yapıp Rashi ile plan yapar ve Rashi’nin oyuna girmesini engeller. Geriye bir tek Gopi kalmıştır. Ahem ne kadar itiraz etse de aile Gopi’yi topa vurması için gönderir.

Ancak Gopi topa vuramayınca Ahem öfkeyle ona bakar. Ahem tüm sinirini yutup Gopi’ye bir kaç taktik verir. Gopi bunları uygulayınca mükemmel bir oyun ortaya çıkar. Modi ailesi baskıyı artırıp maçı kazanır. Kokila gülerek Savita’ya gelir ve kupa günleri boyunca tek bir fişek bile patlatamayacaksınız diyerek alay eder.

Aile kutlamalarla eve geldiğinde Ahem’in yaraları sızlamaya başlar. Belli ki Ahem maçta yaralanmış fakat çaktırmamıştır. Nani Gopi’ye merhem vererek Ahem’e sürmesini ister. Gopi korka korka merhemi uygulayıp Kokila’nın yanına oturur. Nani yine onların aşkını övüp kendince mutlu olur. Nani, Rashi’ye dönerek çay koymasını ister. Rashi rahatsızım derken Nani ona kızıp bir işin ucundan tutmalısın diye ekler.

Ertesi sabah Kokila ile Rashi mutfakta yemek yaparken Rashi yemeğin yağını ayarlayamayıp fazla koyar. Kokila bunu görünce adeta sinir küpüne döner. Rashi sinirlenir ve Gopi’yi benden daha üstün görüyorsunuz diyerek bağırır. Kokila ona aldırış etmez ve sebzeleri tekrar yap diyerek oradan ayrılır. Rashi yine yemeği berbat edince Kokila tekrar sinirlenir. Maçtan sonra bütün aile Gopi’ye övgüler yağdırırken Nani, Gopi gibi bir kız her şeyin üstesinden gelir diyerek ona büyük sorumlulukları vermekten kaçınmayın der. Rashi bunları duyunca Gopi’ye bakıp sinir küpüne döner. Kokila evdeyken gelen telefon faturasının binleri aştığını görünce öfkelenip Rashi’nin telefonuna da el koyar.

Rashi’nin aklında annesi ve kendisi için randevu aldığı güzellik merkezi gelir ancak telefonu olmadığı için hiçbir şey yapamaz Kokila’da onun evden ayrılmasına izin vermeyince Rashi’nin yerine Gopi oraya gönderilir. Urmila güzellik salonuna geldiğinde Gopi’yi karşısında görünce afallar ve ona bağırmaya başlar. Gopi oranın tadını çıkarırken babanın ilaçları aklına gelir ve hemen evi arar. Hetal ona gülerek sen burayı düşünme keyfine bak deyip telefonu kapatır.

Rashi evde harıl harıl çalıştırılırken Gopi’yi düşünüp intikam yemini eder. Urmila eve geldiğinde telefona sarılıp Kokila’yı arar ve neden kızımın randevusuna karışılıyor diye sitem eder. Urmila arkasını döndüğünde şoka girer. Çünkü karşısında Kokila’yı bulur. Kokila hiç bekletmeden lafa girip kızınız hakkında endişeliyim onun telefonun elinden aldım çünkü telefona bakmaktan iş yapamıyor der. Kokila daha sonra evin bütün odalarına jeneratör bağlanacağını söyleyip Urmila ve Kinjal’i sevindirir.

Kokila eve döndüğünde Rashi bütün işlerini bitirmiş oturmaktadır. Kokila’yı görünce ona işleri bitirdiğini söyleyip odasına ayrılır. Bir müddet sonra Gopi eve gelir. Gopi’yi ilk kez böyle makyajlı ve düzenli bir halde gören aile adeta büyülenir. Masum 20 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 59. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.