Masum 58. Bölüm Özeti 19 Mayıs 2020 Yarışmanın Galibi Kim Olacak?

Burak 12 May 2020 Analizler  0

[appbox googleplay ]

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Kokila’nın Gopi’yi övüp Rashi’yi gömmesi sonucunda Nani Gopi ile Hetal’i, Kokila ile de Rashi’yi bir tutmuş ve onları sınava sokmuştur. Hetal, Gopi ile mutluyken Kokila, Rashi’ye ezici bir tavır göstermiştir. Urmila ise Kokila’dan mikrodalga göndermesini beklerken evine gelen kargoyu görünce şok olmuştu. Masum 19 Mayıs Özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 58. Bölüm Özeti

Urmila eve gelen kargonun mikrodalga yerine tüp olduğunu görünce çok bozulur. Kinjal’de onun bu halini görüp onunla alay eder. Modi Konağında ise Kokila, Rashi’ye telefonla konuşmayı bile yasak edip sadece işleriyle ilgilenmesini ister. Kokila sürekli Rashi’yi gözlerken Rashi yine yanlış şeyler yapar. Kokila ona kızınca odasına gidip yasağı delerek annesine telefon açar. Annesine Gopi’nin de Nani ile yakınlaştığını söyleyip evdeki  bütün durumları ona anlatır. Urmila madem öyle Gopi’nin işlerini bozmaya çalış diyerek telefonu kapatır.

Nani’nin kulakları ağırmaya başlayınca doktor çağrılır. Doktor kulaklarda yaralar olduğunu söyleyip gürültülü şeylerden uzak kalmasını tavsiye eder. Doktor gidince Nani, Kokila’nın yanına gelip Kinjal’in istediği mikrodalgayı ne yaptığını sorar. Bu arada Rashi, Kokila’nın evet diyeceğini düşünüp onları  dinlemeye başlar. Ancak Kokila, Daval’ın fakir olduğunu söyleyip masrafsız olsun diye tüp gönderdim der. Bunun üstüne Nani, Rashi’ye dönüp Urmila hediyemizi beğendi mi diye sorar. Rashi mecburen evet deyip onu geçiştirir.

Kinjal mutfaktayken sıcaktan dolayı şikayet edip havalandırmayı açar. Ancak havalandırma da yavaş çalışınca derin bir of çeker. Daval onu duyup sorun ne? diye sorar. Kinjal durumu anlatıp duş almaya girer. Daval’da annesinin yanına gelip onu nasıl memnun edeceğiz diye sorar. Urmila’da şeytanlık yapıp yatağını ıslatırsan serinler belki der. Daval’da annesine kanıp bunu yapar.

Kinjal duştan sonra yatağına oturunca ıslaklığı fark edip bağırmaya başlar. Urmila sırıtarak oraya gelir ve ben söyledim der. Bir iki laf daha edip Kinjal’i klima almaya ikna eder. Kinjal evden ayrılırken Daval annesine sitem eder. Urmila ona bağırıp işime karışma der.

Evde Kokila ve Nani tapınağa giderken Gopi de orada dua etmektedir. Kokila ve Nani içeri girdiğinde bir grup dışarıda fişek uçururlar. Nani gürültüden dolayı rahatsız olurken Kokila, Gopi’ye hemen git ve gürültüyü durdur der. Gopi denileni yapmak için gittiğinde adamlar onu duymamazlıktan gelip aynı şekilde gürültü yapmaya devam ederler. Gopi çaresiz adamlara ısrar ederken Ahem gelip onları durdurur. Adamlar Ahem’i süzüp festival yaklaşıyor özgürce sokakta istediğimiz kutlamayı yapabiliriz diyerek onu ikaz ederler.

Adamlar gidince Gopi ile Ahem içeri gelirler. Onlardan sonra da Urmila ile Kinjal konağı ziyarete gelirler. Hetal onları süzerken Kinjal’in kollarındaki kızarıklıkları görüp sorgucu gözlerle Urmila’ya bakarlar. Urmila evde klimamız yok bu yüzden evimiz çok sıcak bu durum Kinjal’de yan etki yaptı herhalde der. Daha sonra Daval’ın kazandığı parayla klima alacağını belirtir. Nani, Gopi ve Ahem’i görünce Gopi’ye sarılıp gürültüyü durdurduğu için teşekkür ederken Gopi mütevazılığını konuşturup her şeyi Ahem yaptı diyerek ayrılır.

Ahem, adamlardaki fişekleri topladım bugünden sonra kimse gürültü yapamayacak derken kapı çalınır. Aile kapıyı açtığında Savita ve ardındakiler Ahem’e öfkeyle hakaret etmeye başlarlar. Hindistan milli takımının kupalara katıldığını ve onları tezahürat etmek için fişeklere ihtiyaçlarının olduğunu söyleyip Ahem’e sitem ederler. Kokila lafa girip konağımızda hasta birisi var gürültüye dayanamıyor elimizden bir şey gelmez der. Bunun üstüne Savita Nani’nin rahatsızlığıyla alay edip gülmeye başlar.

Savita bir anda susup fişekleri bir şartla patlatmayacağız der. Kokila hangi şartla deyince Savita aileler arasında kriket oyunu oynanacağını söyleyip onlardan katılmasını ister. Daha sonra eğer turnuvayı kazanırsanız gürültü yapmayacağımıza dair yemin ederiz der. Kokila hiç düşünmeden kabul eder. Modi ailesi sahaya geldiğinde sayıca eksik kalırlar . Bunun üstüne Kokila, Rashi ve Gopi’yi oyuna dahil etmek ister. Fakat Ahem, Gopi’nin oyuna girmesini istemeyince mecburen Gopi oturtulup Kinjal oyuna sokulur. Masum 19 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 58. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir