Masum 57. Bölüm 18 Mayıs 2020 Gopi ve Ahem Yakınlaşıyor

Burak 11 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi’nin Nani’nin gözüne girmek için yaptığı oyun ortaya çıkmıştı. Ancak Nani ona bu konuda kızmayıp aksine arkasında durmuş ve festival için büyük sorumlulukları ona vermişti. Rashi bu sorumlulukların dehşetine düşerek kabul edip işleri yine batmıştı. Bu olaylar sayesinde Kokila Gopi’yi övmüş ve Nani’nin gözüne girmesini sağlamıştı. Masum 18 Mayıs Özeti sizlerle.

Masum 57. Bölüm Özeti

Gopi odasına giderken Nani kemer benzeri bir şeyle onun yanına gelip bunu Ahem’e bağlamasını istiyor. Gopi, Ahem’in uyuduğunu görüp uyanınca kendisine kızmasından dolayı korkup bir bahaneyle bunu sonra takarım diyerek Nani’yi geçiştiriyor. Nani, Gopi’ye kemeri verdikten sonra Rashi ve Jigar çiftinin yanına gidiyor. Onlara da aynı şeyleri söyleyip kemer veriyor.

Gopi odasında Ahem’in uyanmasını beklerken yastığın üzerindeki dosyaları fark edip onları almak için Ahem’e biraz yakınlaşıyor. Ancak elbisesi Ahem’in bilekliğine takılarak onu biraz sarsıyor. Gopi çok korkup bilekliği kurtarırken Ahem dönüyor. Çok korkan Gopi biraz geri çekildiğinde Ahem’in ipliğini görerek mutlu oluyor.

masum 57. bölüm analiz

Urmila’nın evinde Kinjal yemekleri ısıtıp Urmila’ya servis etmek ister. Ancak şeytan Urmila onu sinirlendirmek için ısıttığı yemekleri havalandırmayı açarak tekrar soğutur. Kinjal bunu görünce Urmila’ya havalandırmayı kapatmasını söyler. Ancak Urmila rahatsız olduğunu belirtip bunu reddeder.

Kinjal bir şey demeyip oradan ayrılınca Urmila tekrar yemekleri soğutur. Kinjal bunu fark edince öfkelenip bu sefer yemekleri sen ısıt diye çıkışır. Urmila bunu duyunca öfkeyle Daval’a bağırır ve Kinjal’in Mikrodalgasız yemek ısıtamadığını söyler.

masum 18 mayıs bölümü

Modi konağında ise yeni bir festival için bütün sorumluluklar Rashi’ye verilir. Nani, Rashi’ye çok dikkatli olmasını söyleyip bir kaç öğüt vererek oradan ayrılır. Nani, bunları anlatırken Rashi onları gizli gizli dinlemiş ve yine bir plan yapmak için düşünmeye başlamıştır.

Gopi yemek hazırlamak için mutfağa gittiğinde dolapta pirinç görüp onları öğütmek ister. Daha sonra da macun yapıp yemeklerde görsel bir şölen hazırlamak ister. Mani’nin yanına gidip tekrar mutfağa döndüğünde bütün pirinçlerin pencereden atıldığını görerek şok olur. Gopi ne yapacağım diye düşünürken Urmila, Kinjal ve Daval konağa gelir. Nani onları görüp sevinir.

masum 18 mayıs özeti

Gopi mutfakta ne halt edeceğini düşünürken Hetal gelip misafirler için çay servisi yapmasını ister. Gopi denileni yaparken Ahem’i görüp yüzünü saklar. Herkes salonda otururken Rashi, Urmila’ya kaş göz işareti yaparak banyoya çağırır. Ahem’de Kokila’ya işaret ederek yarım saat sonra mandire gider. Gopi mutfağa geri döndüğünde tanrıdan yardım isteyip pencereden bakar ve mandirde bir tabak pirinç görüp mutlu olur.

masum 57. bölüm özeti

Gopi hemen gidip tanrıdan özür dileyerek pirinci alır. Ancak bu sırada onu Urmila ve Rashi onu görür. Urmila, Gopi ve Ahem’in yakınlaşmasından korktuğunu söylerken Rashi bir planı olduğunu söyleyip onu rahatlatır. Rashi’nin planı Gopi’nin yemeğini bozmaktır.

Urmila bu planı uygulamak için mutfağa gittiğinde Kokila onu yakalayıp oyunu bozar. Rashi çok öfkelense de bir şey yapamaz. Puja zamanı geldiğinde Ahem, Gopi’yi puja tabağıyla görür ve onu bozmayarak onunla puja yapar. İkilinin mutlu olduğunu gören Kokila, Hetal’in yanına gidip Rashi’yi kötüler ve Gopi’yi över. Bu sırada Nani onları duyar.

masum 18 mayıs özeti

Masum 18 Mayıs Özeti devam ediyor

Pujada Ahem ve Gopi çifti ön plana çıkarken Rashi hep arka planda kalır ve sinirlenip oradan ayrılır. Nani, Gopi ve Rashi’nin rekabetinin iyi olmadığını düşünerek onlardan birini öne çıkarmak yerine Kokila ve Hetal arasında paylaştırıyor. Bundan sonra Gopi, Kokila’nın; Rashi, Hetal’in himayesi altında olacağını söylüyor.

Sabah olunca Rashi ve Gopi bahçede çalışırken Kokila onların yanına gelip sistemin değiştiğini söylüyor ve Rashi’yi Hetal’in yanına gönderiyor. Kokila, Gopi’ye kendisinin Rashi ile kıyaslanacağını söyleyip dikkatli olması konusunda onu uyarıyor.

Rashi de durumu öğrendiğinde hemen annesini arayarak ona rapor veriyor. Urmila kızına rahat olmasını söylerken Kokila içeri dalıp telefonu elinden alıyor ve onu susturarak Urmila’yı dinliyor. Urmila, Rashi’nin hiç çalışmamasını söylemesi ve Modi ailesini kötülemesi üzerine Kokila telefonu kapatıp öfkeyle oradan ayrılıyor.

Hetal ile Gopi mutfaktayken Ahem onların yanına geliyor. Ahem onları izlerken Gopi’nin alnında bir leke olduğunu görüp ona kendi mendilini vererek temizlemesini istiyor. Ortamda muhteşem bir duygusallık varken Hetal de Gopi de bu durumdan dolayı memnun görünüyor.

Urmila evde Kinjal’in annesine mikrodalga göndermesini söylediğini düşünerek evine bir eşya gireceği için mutlu oluyor. Kapı çaldığında Urmila kargocunun geldiğini görür ve mikrodalganın gönderildiğini düşünerek seviniyor ancak kargocu yanlış adrese geldiğini söyleyince hevesi kırılıyor.

Bir müddet sonra bir kargocu daha eve geliyor. Urmila aynı hevesle kapıyı açarken Kinjal aynı şeyin olacağını düşünüp onunla dalga geçiyor. Urmila kargoya baktığında Kokila’nın ismini görür ve mutlu olur Ancak kutuyu açtığında gördükleri karşısında şoka girer. Acaba kutunun içinde ne var? Masum 18 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 57. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.