Masum 56. Bölüm Özeti 17 Mayıs 2020 Gopi Nani’nin Gözüne Girdi

furkan 10 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin 55. bölümünde Rashi pujada Gopi’yi küçük düşürmeyi başarmış ve durumu Urmila’ya anlatmıştı. Urmila’nın gazıyla daha sonra Nani’nin dişlerini saklayıp bir plan yapmıştı. Bu plan birbirine girmiş, Rashi dişlere boya bulaştırmıştı. Bakalım yeni bölümde bu işten nasıl sıyrılacak? Masum 17 Mayıs Özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 56. Bölüm Özeti

Kokila, Rashi’nin bir oyun oynadığını düşünüp onu biraz sıkıştırınca Rashi dayanamayıp her şeyi itiraf eder. Aile bunu duyunca bir şok daha geçirse de Nani, Rashi’yi savunup onun azar işitmesini engellemiştir. Olaylar karşısında ne yapacağını bilemeyen Jigar sessizliğini bozup bana güvenip her şeyi anlatmalıydın diyerek tepki gösterir. Rashi yine suçüstü yakalanmış ve küçük düşmüştür.

Kinjal eve dönünce Urmila’nın şebekler gibi göründüğünü görür. Belli ki Urmila Kinjal’in makyaj malzemelerini izinsiz kullanmış ancak beceremediği için maymuna dönmüştür. Kinjal öfkelenip odama girip eşyalarımı kurcalama der. Modi konağında ise odasına girmek isteyen Gopi içeride Ahem’i görünce azar işitmemek için kapıda durup onun ayrılmasını beklemektedir.

O sırada odasına giden Nani onun kapının önünde beklediğini görünce neler oluyor diye sorar. Ahem sesleri duyup odadan çıkar ve Gopi’yi içeri alıp Nani’ye bir şey olmuyor der. Nani arkasını dönüp uzaklaşırken Ahem Gopi’ye kızmaya başlar.

Sabah olunca Gopi’nin sindoru uygulamadığını gören Nani, Ahem’i çağırıp karısının alnına sindoru uygulamasını ister. Ahem oflayıp poflarken Kokila kaş göz işaretiyle onu ikna eder. Ahem sindoru eline aldığında kendisine telefon gelir. Ahem sindoru bırakıp telefon ile konuşmaya gider.

Masum 17 Mayıs Özeti devam ediyor

Nani bunu görünce niye böyle bir şey yaptı? Gopi ile sorunu mu var diye Kokila’ya sorar. Kokila bir şey diyemez ve hızla oradan uzaklaşır. Kokila öfkeyle Ahem’in yanına gelip bütün sırrımızı bozuyorsun Nani’nin karşısında Gopi’ye iyi davranacağına dair söz ver der. Ahem sıkıla sıkıla söz verir. Kokila ayrıldığında Ahem Gopi’yi düşünüp yumruğunu sıkar.

Kinjal odasına geldiğinde Urmila oje sürmektedir. Kinjal odadaki yoğun parfüm kokusunu alıp burası neden böyle kokuyor diye sorar. Urmila gülerek parfüm şişen yere düşüp parçalandı o kokuyor der. Kinjal öfkeyle o parfüm çok ünlü bir markaya ait ve fiyatı binleri aşıyor ne yaptın sen diyerek çıkışır.

Urmila hiç istifini bozmadan Kinjal’e malzemelerini verir. Kinjal onları yere atarak odadan uzaklaşır. Kinjal gittiğinde Urmila pis pis sırıtarak gizlediği parfüm şişesini çıkarır. Modi konağında ise tapınağa giden Gopi Kokila için dua ederken bu evde kalamayacağını hatırlayıp hüzünlenir.

Ertesi sabah Mani gelip Nani’nin sofraya gecikeceğini haber eder. Gopi hızlı hızlı Ahem’in tabağını hazır edip Mani’den servis etmesini ister. Bu sırada Nani gelir ve Gopi’nin Ahem’e yemek servisi yapmadığını görerek bu durumu sorar. Kokila mırın kırın ederek geçiştirmeye çalışır ve Gopi’ye servis yapması için işaret çakar.

Gopi hemen tabağı alıp Ahem’in önüne bırakırken Nani daha fazla getirmelisin der. Gopi denileni yaparken Ahem onu durdurur. Nani olanlara anlam veremezken Kokila durumu ele alır ve Ahem’in bu yemeği sevmediğini söyler. Ahem yemeğini bitirdikten sonra Gopi’yi selamlayıp sofradan kalkar. Nani dışındaki herkes bu olayı görünce şoka girer. Gopi bu selamlamanın yalandan olduğunu bile bile yine de mutlu olur.

Yemekten sonra Kokila önlerindeki festival için bütün sorumlulukları Gopi’ye devrederken Nani onu durdurup bu sorumluluklar Rashi’ye verilmeli diyerek ona güvendiğini belirtir. Rashi bunu duyunca çok sevinse de Nani ona yapılacakları anlattığında korkmaya başlar.

Kokila’da onun bu halini görünce mutlu olur. Kokila daha sonra Gopi’nin yanına gidip Nani’nin güvenini kazanmak için çabalamanı istiyorum bu yüzden şimdi onun yanına gidip ihtiyaçlarını gider diyerek Gopi’ye tepkisini belirtir. Gopi denileni yapmak için Nani’nin yanına gittiğinde Nani tırnaklarındaki ojeyi silmeye çalışmaktadır.

Gopi Nani’ye yardımcı olmak için çabalasa da ojeleri islmeyi beceremez. Nani ondan Rashi’yi getirmesini ister. Gopi bir şey demeden odasına doğru gider. Tam odasına girecekken kapıda Ahem ile karşılaşır ikili birbirine yol vermeye çalışırken Nani gelir. Ahem Nani’yi görünce hemen tavrını değiştirerek Gopi’ye döner ve ona hal hatır sorar. Nani onları görünce mutlu olup yoluna devam eder. Gopi, Ahem’in yaptığının gösteriş olduğunun farkında olduğu halde sevinir.

Rashi kendisine verilen yemek görevini tamamlamak için avluya çıkar. Güneşin tam tepede olduğunu görür ve bir miktar buğday kurutarak yemek malzemesi hazırlamak ister. Rashi buğdayları güneşin altına serip hamağa uzanır. Güneşin tadını çıkarırken bir anda uykuya dalar. Uyandığında kuşlar buğdayları telef etmiştir. Rashi ne yapacağını düşünürken Kokila ile Hetal gelir ve olanları görüp şoka girer. Rashi mırın kırın ederken Kokila bunlar artık işe yaramaz der ve oradan ayrılır. Rashi belki de ilk defa utanarak Nani’nin yanına gelir ve af diler.

Puja zamanı geldiğinde Nani gelinlerinden birinin tanrı için şarkı söylemesini ister. Kokila gururlu bir şekilde Gopi’yi çağırır ve onun tüm dua ve ilahileri ezberlediğini söyler. Nani duydukları karşısında şok olup Gopi’ye hayran hayran bakar. Daha sonra Kokila’ya gelin seçme konusunda çok iyisin diyerek onu tekrar gururlandırır. Günün sonunda kazananlar yine Kokila ve Gopi olurken Rashi yine küçük düşmüştür. Masum 17 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 56. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.