masum 19 haziran 3. kısım

Masum 55. Bölüm Özeti 16 Mayıs 2020 Sandık Kimin Olacak?

Burak 10 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Rashi, Nani’nin sandığına göz koymuş ve içinde ne olduğunu görmek için kilidi zorlamıştı. Sandığın zorlandığını anlayan Nani ilk başta Gopi’den şüphelenmiş ancak Kokila kimin yaptığını ben bulacağım deyip bu şüpheyi dağıtmıştı. Kokila sandığa takılan telin ikinci yarısını soruştururken çamaşırları düzelten hizmetçi teli bulmuş ve Kokila’ya getirmişti. Kokila ise Rashi’nin odasından çıkan bu teli onunla bağdaştırmaya çalışmıştı. Masum 16 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 55. Bölüm Özeti

Kokila tokayı eline alıp Rashi’ye gösterir ve kafasındaki tel tokalara dikkat edip iki farklı tokanın takılı olduğunu görür. Rashi’ye neden iki farklı toka kullanıyorsun diye sorunca Rashi böyle şeyler artık moda oldu deyip onu geçiştirir. Kokila onun üstüne biraz daha gider. Ancak Rashi mırın kırın etmeye devam edince onun yanından ayrılır. Kokila, Gopi ve Rashi’nin sandığa yaklaşmalarını yasaklayıp olayı sonlandırır.

Modi konağına gelecek konuklar için Kokila mandir ile alakalı görevler dağıtır. Buranın temizlenmesi ve süpürülmesi Rashi’ye, süslenmesi ve yemek yapılması Gopi’ye verilir. Aynı zamanda konukların ayakkabılarına dikkat edilmesi için de Rashi görevlendirilir. Gopi verilen görevi yerine getirirken Rashi kötü bir plan yapıp onu gözden düşürmeyi amaçlar. Planı uygulamaya koyduğunda en başta panditin oturağını yanlış koyup daha sonra da Gopi’nin hazırladığı yemekleri değiştirir.

Panditi mandire geldiğinde oturacağı yer gösterilir. Panditi oraya oturduğu gibi yere kapaklanır. Aile dahil bütün konuklar şaşırırken dağıtılan yemeklerde de aksaklık çıkmasının ardından Kokila, Gopi’ye sağlam bir şekilde bağırır. Akşam olunca herkes evine dağılırken konuklardan birisi problem çıkarır. Konuk ayakkabısının Rashi tarafından çalındığını söyleyip Rashi ile tartışmaya başlar.

Onların seslerini duyan Kokila, Hetal ve Nani oraya yaklaşır. Neyse ki Rashi konuğun ayakkabısını bulup önüne atar. Kokila’da öfkeyle bizim gibi bir aile asla hırsızlık yapmaz deyip misafire tepki gösterir. Kalan son konukta evden ayrılınca Kokila, Rashi’yi tutup hiçbir şeyi beceremiyorsun diyerek ona kızar.

Urmila’nın evinde ise Kinjal onun bütün elbiselerini bir kaç tencere için satar. Urmila bunu görünce çok kızar ve bütün kıyafetlerinin taze olduğunu söyleyip iade ister. Ancak iş işten geçmiştir. Hava kararınca Rashi, Urmila’ya telefon edip Gopi’yi pujada nasıl rezil ettiğini anlatır.

Urmila bu habere çok sevinip farklı farklı oyunlar yapmasını ve Nani’nin iyice güvenini kazanmasını söyler. Sabah olunca Daval ve Kinjal’in evden ayrıldığını gören Urmila nereye diye sorar. Kinjal çok meşhur ve pahalı bir yere gittiklerini söyler. Urmila sinirlenirken çift evden ayrılır.

Rashi, Urmila’dan aldığı gazla Nani’nin güvenini kazanabilmek için gece yattığında onun suya koyuğu takma dişlerini alıp saklar. Sabah olduğunda Nani dişlerini bulamaz ve şok olur. Böylece Modi ailesi hep birlikte Nani’nin dişlerini aramaya başlar. Kinjal mekanlarda gezerken eski bir dostu onu görüp selam verir.

Kız Kinjal ile sohbet ederken Kinjal’in eşini sorar. Kinjal büyük bir iş adamı diye yalan söylerken Daval yanına gelir. Kinjal onu yanından uzaklaştırırken arkadaşı bu kim diye sorar. Kinjal, Daval’ın kendisi için çalışanlardan birisi olduğunu söyler Daval uzaklaşırken bunu duyar ve çok üzülür.

Modi konağında aile hep beraber Nani’nin takma dişlerini bulmaya çalışırken Rashi onları sakladığı yere gelir. Dişleri Nani’ye kendisi götürüp onun gözüne girmeyi amaçlar. Ancak dişleri götürürken kolu boya kutusuna çarpar ve boya dişlere dökülür.

Rashi bu renkli dişlerle şimdi ne halt edeceğim diye düşünürken Kokila içeri girer. Kokila’nın geldiğini fark eden Rashi hemen saklanır. Kokila içeri geldiğinde boyayı görür ancak Rashi’yi göremez. Rasi’de ona fark ettirmeden orayı terk eder.

Ahem evde telefon görüşmesi yaparken Gopi onu fark eder. Onu baştan aşağı süzerken pantolonunun fermuarını kapatmadığını görür. Ahem evde dolaşarak telefonla konuşurken Gopi onun önüne geçip fermuarı kimsenin fark etmemesini ister.

Ahem oflaya poflaya odasına girdiğinde Gopi’de içeri girer ve fermuarının açık olduğunu söyler. Ahem hiç istifini bozmadan fermuarını kapatarak yatağına uzanır. Bu arada Rashi, Urmila’ya telefon açıp dişlerdeki boyayı nasıl temizleyeceğini sorar. Urmila bir fırça ile dene olmazsa diş hekimine gidersin deyip kapatır.

Rashi dişlerdeki boyayı temizleyemeyince Jigar’a bir yalan söyleyip onunla beraber diş hekimine gider. Çift evden ayrılırken Kokila’da depoya dökülen boyayı görür ve yanında da boyalı bir  bez bulur. Diş hekimi dişleri temizleyip Rashi’ye teslim edince çift eve geri döner.

Rashi dişleri kendisinin bulduğunu söyleyerek Nani’ye verir. Nani sevinirken Kokila boyalı bezle gelir. Kokila, Rashi’den elini  açmasını ister. Rashi elini açınca bezdeki boyanın aynısının eline de bulaştığı görülür. Bunu gören herkes büyük bir şaşkınlık yaşar. Masum 16 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 55. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir