Masum 54. Bölüm Özeti 15 Mayıs 2020 Rashi Yalakalık Yapıyor

Burak 09 May 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Masum’un son bölümünde Nani’nin konağa gelmesiyle Gopi’ye fırsat geçmiş ve onun sayesinde konağa geri dönmüştü. Gopi evde eskisi gibi hizmet etmeye devam ederken Rashi ona boşuna debelenme Nani’den sonra bu evden ayrılıyorsun demişti. Rashi’nin amacı Nani’nin gözü gibi baktığı o sandığı kazanmaktı. Gopi, Rashi’yi duyunca çok üzülmüş ve Tanrı’ya sığınmak için tapınağa gitmişti. Masum 15 Mayıs Özeti sizlerle…

Masum 54. Bölüm Özeti

Gün ortasında Rashi, Nani’nin gözüne girebilmek için farklı farklı yemekler hazırlarken Gopi tapınakta diz çökmüş bir şekilde dua etmektedir. Kokila onun tapınakta olduğunu fark edince yanına gidip ona Nani’yi etkilemek için Rashi gibi çalışmalısın demiştir. Gopi hiç istifini bozmadan Nani’nin gözüne girince ne olacak o gidince bende gideceğim der. Kokila, Gopi’nin böyle sözler edeceğini asla tahmin edememiştir.

Şok içerisinde bunları  sana kim söyletiyor deyip onu kolundan tuttuğu gibi mutfağa getirir. Hetal ne olduğunu anlamaya çalışırken Kokila, Rashi’ye Gopi’nin aklını bulandırdığı için kızmaya başlar. Hetal, Kokila’nın sözlerini duyunca öfkeyle Rashi’ye dönüp öyle bir şey dedin mi diye sorar. Rashi, evet dedim ama bu şekilde söylemedim der.

Kokila ve Hetal bir ağızdan Rashi’ye bağırıp çağırmaya başlarlar. Rashi onların yüzüne bakıp bu evde Gopi’nin çok değer gördüğünü belirtip sizleri etkilemek için onun aklını bulandırdım der. Kokila ile Gopi oradan ayrılırken Rashi, Hetal’in yanına gelip güveninizi hiçbir zaman kazanamadım diye çıkışır.

Hetal bu tepki karşısında şaşkına döner. Kokila ile Gopi ilerlerken Kokila, Gopi’ye Nani’nin ne tarz yemeklerden hoşlandığını anlatır ve ona yemekleri nasıl yapması gerektiğini tek tek belirtir. Gopi, Kokila’dan aldığı taktiklerle huzur içinde yemeğini yaparken Rashi hırsla sandık için yemek yapmaktadır.

Nani sandığın yanından bir an olsun bile ayrılmazken Rashi sandığı incelemek için fırsat kollamaktadır. Sonunda Nani lavaboya gidip Mani’den sandığa göz kulak olmasını isteyince Rashi bu mükemmel fırsatı değerlendirmek ister. Nani iyice uzaklaştığında oraya gidip Mani’yi sandığın başından uzaklaştırır.

Rashi tam sandığa yönelirken Kokila gelir ve Rashi istediğini yapamaz. Yemek zamanı geldiğinde Nani iki gelinin yaptığı yemeği de tadar. Nani, Rashi’nin hazırladığı yemeğin de lezzetli olduğunu söyler. Bunun üstüne Kokila, Gopi’yi götürüp yemekler konusunda birkaç taktik daha verir.

Urmila ile Rashi telefonda konuşurken Gopi, Kinjal’in ayaklarına masajlar yapmaktadır. Urmila tam bir kaynana edasıyla Kinjal’i kötüleyip telefonu kapatır. Bu arada Nani karnının acıktığını belirtir. Gopi ona yemesi için bir şeyler getirmeye giderken Rashi onu tutar ve yemeği ben hallederim sen Nani’ye içecek bir şeyler getir der. Nani, Rashi’ye içecek bir şey istediğimi nasıl anladın diyerek övgüde bulunur. Gopi içecek bir şeyler almak için gittiğinde Rashi, Nani’nin ayaklarına masajlar yapar. Nani iyice rahatlayarak uykuya dalar.

Rashi, Nani’nin uyumasıyla fırsatın ayağına geldiğini farkedip elindeki tokayla sandığın kilidini kurcalamaya başlar. Tam o esnada Gopi içeri gelir. Rashi onu fark edip hiç istifini bozmadan kilidi ve sandığı bırakır. Bu arada Nani uyanıp içeceği alır. Daha sonra Rashi, Gopi’yi oradan uzaklaştırıp lafa girer. Rashi zaten evden kovulacaksın bu yüzden Nani’nin gözüne girmeye çalışmayıp bu fırsatı bana bırak diyerek Gopi’yi şok eder.

Urmila’nın evinde ise Kinjal artık buraya yerleşmek zorundayım diyerek eşyaların çıkarıp dolaba yerleştirmeye başlar. Bu arada Urmila gelip içeri göz atar. Kinjal’in elbiselerini yerleştirdiğini görür. Ancak öyle bir şey daha görür ki ağzı açık kalır. Bunlar Kinjal’in mücevherleridir.

Aç gözlü Urmila bu mücevherleri benim dolabımda saklamalıyız der. Ancak Kinjal geçmişi hatırlatıp mücevherlerini ona vermez. Mücevher kutusunu dolabına koyup dolabı kilitler. Urmila, bir şey demeden oğlunun yanına gider ve karısına hava aldırması gerektiğini söyler. Kinjal’i gezdirme konusunda Daval’ı ikna edip oradan ayrılır. Urmila, Kinjal’in mücevherlerine kafayı takmıştır.

Modi konağında Rashi yine fırsatını bulmuştur ve sandığın kilidini açmaya çalışmaktadır. Ancak bu seferde Nani’nin geldiğini fark eder ve kimseye görünmeden odasına kaçar. Nani duşa girince Gopi içeri gelir ve Rashi’nin kaçarken düşürdüğü eşyaları yerine koyar. Bu sırada Nani duştan çıkar. Nani sandığına baktığında kilidin üstündeki teli görür ve Gopi’ye bakıp burada ne halt ediyorsun sen diye sorar. O esnada Kokila içeri girer. Nani, Kokila’ya sandığı açmaya çalışmışlar ama başaramamışlar bak tel hala kilidin üzerinde der. Kokila olanları duyunca ve teli görünce şaşkına öner.

Daval, Kinjal’i gezdirirken Kinjal ceza evinden kurtulmuş gibi hissediyorum der. Daval onu harabe bir sinema salonunun önüne getirip ona çocukluğunu tekrar yaşatacağını söyler. Ancak Daval ne yaparsa yapsın Kinjal Daval’a yüz vermemektedir. Bu sırada evde yalnız kalan Urmila, evi iyice dağıtıp eve hırsız girmiş gibi göstermiştir.

Modi konağında ise Gopi’den şüphelenen Nani’yi Kokila sakinleştirmiş ve Gopi’nin asla hırsızlık yapmayacağını söylemiştir. Kokila bu işi çözmek için işe koyulmaya başlamıştır. Rashi, kilidi çözmeye çalıştığı tel tokanın diğer tarafını çamaşırların arasına saklamıştır.

Daval ve Kinjal çifti eve geldiklerinde Urmila ağlamaya başlar. Çift merakla onun yanına geldiğinde Urmila eve hırsız girmiş diye belirtir. Kinjal bunu duyunca odasına fırlayıp dolabını kontrol eder. Bütün takıların yerli yerinde olduğunu görünce yüreğine soğuk sular serpilir. Urmila onun yanına gelip bu takıları odamdaki kasada saklamalıyız aksi takdirde çalınacak deyip Kinjal’in aklına girer. Kinjal kabul edip mücevherleri kasaya taşır. Kasa kapandığında Kinjal kasanın anahtarlarını ister. Urmila bunu duyunca ne yapacağını şaşırır.

Modi konağında sandığı kimin kurcaladığını bulmaya alışan Kokila, Rashi’yi de sorguya çeker. Ona sandığın kilidinde kalan tel tokanın öteki kısmı nerede diye sorar. Bu arada hizmetçilerden biri oradaki çamaşırları düzene sokmak için eline aldığında çamaşırların arasından Rashi’nin sakladığı tel yere düşer. Kokila onu eline alıp bu toka kime ait diye sorar. Masum 15 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 54. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.