Masum 53. Bölüm Özeti 14 Mayıs 2020 Gopi Eve Geri Döndü

furkan 08 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Ahem, Kokila’ya Gopi’yi evden atması için dil dökerken Gopi bunu duymuş ve evden ayrılma kararı almıştır. Kokila daha Gopi’yi evden kovmadan Gopi bavulunu hazırlayıp kapıdan çıkmıştır bile. Gopi ayrıldıktan sonra Modi evine Kokila’nın annesi gelmiş ve Gopi’yi göremeyince onun nerede olduğunu sormuştu. Kokila onu yalanlarla geçiştirirken Nani, Ahem’e Gopi’yi getirmesini söylemişti. Masum 14 Mayıs Özeti siz değerli takipçilerimizle…

Masum 53. Bölüm Özeti

Gopi annesinin evinde bir hizmetçi gibi bütün işleri hallederken Urmila bu durumdan dolayı çok memnun gözükmektedir. Ancak Gopi’nin Kinjal’in seveceği şeyleri yapıp Kinjal’e tebessüm ettirdiğini gören Urmila bu duruma çok öfkelenir. Gopi Kinjal’in en sevdiği yemeklerden yapıp onu memnun etmeye devam ederken Urmila daha fazla dayanamayıp onun yanına gelir. Urmila, Gopi’nin yaptığı yemeğin malzemelerinin çok masraflı olduğunu söyleyip burası Modi ailesinin konağı değil diye çıkışır.

Modi konağında ise Nani, Ahem’e sürekli olarak Gopi’yi sormaktadır. Bu sorulara artık dayanamayan Ahem, Kokila’nın yanına gelip bütün doğruları Nani’ye anlatmalıyız der. Kokila onu süzüp Nani’nin çok büyük bir tepki vereceğini anlatır. Ahem bu tepkiden kaçınıp hemen evden çıkar ve Urmila’nın evine gider. Urmila kapıyı açtığında birden Ahem’i görünce şok olur. Ahem lafı uzatmadan Gopi’yi evden alır ve Modi konağına götürür. Kokila ikiliyi beraber eve girerken görünce çok şaşırır.

Daha sonra ikiliyi beraber gören bütün aile Kokila’nın şaşkınlığını paylaşır. Kokila sessizliği bozarak Gopi’yi Nani’nin yanına götürüp onu tanıtır. Nani, Gopi’ye uzun uzun bakıp içinden çok güzel bir kadın diye geçirir. Kokila tanışma faslından sonra Gopi’yi odasına yollarken Nani, Gopi’den gitmemesini ister.

Nani lafa girip Gopi’nin annesini ziyarete giderken ne için bavul götürdüğünü sorar. Gopi cevap vermezken Kokila evde kalan eşyalarını getirmek için bavulu da yanında götürdü diye yalan söyler. Gopi oradan ayrılırken Nani, Ahem’e dönüp böyle bir güzelliğin senden ayrı kalmasına nasıl müsaade ettin diyerek ona tepkide bulunur.

Gopi odasına giderken Ahem’de onun peşine takılır. Gopi içeri girip etrafına bakınır. Daha sonra bu evde yaşayabilecek miyim diye geçirir. Tam o esnada Ahem içeri girip boşuna ümitlenme Nani seni merak etti diye eve geri döndün o gittiğinde sen de gideceksin der. Gopi içten içe üzülürken bavulunu açmak için elini uzatır. Ahem bavulu açmaması için elini tutar ve bunu hemen yok et der. O arada Kokila ve Nani’de çifte bakmak için oraya yaklaşır. Nani, Ahem ile Gopi’yi el ele tutuşurken görür ve ikilinin büyük bir aşk yaşadığını sanır.

Nani odaya bir göz atıp düğün fotoğraflarını görür. Fotoğraflara bakıp çifti överek oradan uzaklaşır. Nani ayrıldığında Ahem, Kokila’ya yanaşıp Gopi ile aynı odada kalmak istemediğini belirtir. Kokila çok öfkelenir ve bütün oyunumuzu açık edeceksin saçma sapan konuşma diyerek Ahem’in isteğini reddeder. Nani getirdiği hediyelerden birini çıkarıp temizlemeye başlar.

Kokila onu görüp yanına gelir ve zahmet etme temizlik işini Mani halleder der. Nani onu susturup bu sandık çok büyük bir değer taşımakta bu yüzden ona başka bir elin değmesine izin veremeyeceğini belirtir. Nani bunu söylerken Rashi’de onu duyar. Nani lafına devam edip bu sandığın içinde çok önemli parçalar var bunu en gözde gelinime hediye edeceğim diyerek sandığı silmeye devam eder.

Gopi odayı temizlerken Ahem’in eşyalarını da temizleyip düzene sokar. Bu arada Ahem içeri girer. Gopi’nin eşyalarını temizlediğini görünce öfkelenir ve benim eşyalarıma dokunmaman konusunda seni kaç defa daha uyaracağım diyerek Gopi’yi azarlamaya başlar. Sesleri duyan Kokila odaya dalar ve neler oluyor diye sorar. Ahem olanı anlattığında Kokila üzülerek Gopi’ye bu odayı komple temizlemesini ben söyledim der. Ahem bunun üstüne bir şey söylemeden orayı terk eder.

Nani koridorda ilerlerken Gopi’de ona yaklaşmaktadır. Kokila Nani’nin çiftlerin odasının önünden geçeceğini anlar ve Gopi’yi kolundan tutarak Ahem’in dibine getirir. Nani ilerlerken Rashi’de onun peşinden yürümektedir. Nani, Gopi ve Ahem’in önünden geçerken çiftin birbirine yakınlığını görür ve onların bu durumunun kendisini çok sevindirdiğini söyler.

Rashi onu duyunca hemen kocasının yanına gelip bugün özel bir gün bu yüzden sana bu hediyeyi aldım diyerek ona bir bileklik verir. Rashi, Jigar ile beraberken Nani’nin gelmesini bekler. Nani gelince ona saygıda bulunur. Nani, Jigar ve Rashi çiftinin mutluluğunu görür ve ikiliye bu konu hakkında güzel sözler söyler. Nani, çiftin yanından ayrılınca Rashi’de gösterişi bırakıp odadan ayrılır.

Jigar salona inerken Gopi ile karşılaşır. Gopi, Jigar’ın bileğindeki takıyı görünce Jigar’a bakar. Jigar bugün eşler için özel bir gün Rashi bu günü unutmayıp bana bu bilekliği aldı deyince Gopi hüzünlenir. Jigar onun hüznünün görür ve ona sabretmesini söyleyerek ayrılır. O esnada Nani, Ahem ile Gopi’nin beraber çekildiği bir fotoğrafı getirir.

Fotoğrafı Gopi’ye uzatarak bunu duvara asmalısın der. Gopi denileni yapmak için bir sehpanın üstüne çıkar ve fotoğrafı asmaya çalışır. Nani sehpanın yerinde durmadığını görünce Ahem’e dönüp karına yardım et der. Ahem öfkelense de belli etmez ve gidip sehpayı tutar. Gopi fotoğrafı asınca Ahem onu tutup inmesine yardım eder. Nani çiftin birbirine deliler gibi aşık olduğunu düşünüp mutlu olur.

Gece herkes yatmak için odasına çekilir. Ahem yatağına çekildiğinde Gopi üstünü değiştirmek ister. Ancak bir böceğin odada gezdiğini görür ve korkarak Ahem’in yanına zıplar. Ahem kalkıp Gopi’ye kızmaya başlar. Gopi ona bir böceğin odada dolaştığını söyler. Ahem sakin ol böceği şimdi öldürürüm der. Gopi böceğe acıyarak onu durdurur ve yatağından kalkar. Ahem sinirlenerek Gopi’ye lambayı söndür ve yerdeki yatağına yat der. Gopi yer yatağına uzanırken böceği kollamaktadır. Masum 14 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 53. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir