Masum 52. Bölüm Özeti 13 Mayıs 2020 Gopi Resmen Kovuldu

Burak 07 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Kinjal ile Daval’ın nikahı gerçekleşmişti. Kinjal istemeye istemeye Daval ile evlendirilmiş ve evden gönderilmişti. Ahem, Kokila’nın yanına gelip Kinjal’in gitmesinin ardından Gopi’yi de evden göndermesini söylemişti. Kokila pek cevap vermese de Ahem kararlı görünüyor. Masum 13 Mayıs Özeti sizlerle…

Masum 52. Bölüm Özeti

Ahem Gopi’nin evden ayrılmasını istiyorum dese de Kokila Gopi’nin eve ve seninde ona ısındığını tahmin ediyorum der. Ahem bunu reddedip zorla yanında duruyorum der. Daha sonra Gopi’yi Kinjal’in düğününden sonra evden göndereceğini söylemiştin deyip Kokila’ya tepki gösterir. Kokila sessizliğini korurken Ahem ayağı kalkıp iş yerine gidiyorum eve döndüğümde kesin bir şekilde kararını vermiş ol deyip ayrılır. Ahem gidince Kokila Gopi’yi nasıl kovacağını düşünmeye başlar.

Sabah olunca Kinjal uyanıp duş almak ister. Banyoya girince buranın dar ve sıkışık olduğunu görür. Kinjal banyonun kötü görüntüsünden dolayı çok korkar. Urmila bunu görünce mutlu olur. Daha sonra Kinjal’i çağırıp onu su doldurmaya gönderir. Urmila ilk günden Kinjal’e yüklenmeye başlamıştır bile. Kinjal su dolduracağı kabı alıp çeşmeye gider. Ancak çeşmenin çok kalabalık bir sırası olduğunu görür ve eve geri döner. Urmila, Kinjal’in su doldurmadan geldiğini görünce şaşkına döner. Kinjal bu sıcakta o sıraya giremem deyip tepki gösterir.

Hava kararmaya başlayınca Ahem konağa döner. Döner dönmez Kokila’nın yanına gelip kararını sorar. Kokila yine düşüncelere dalıp cevap vermezken Ahem sinirlenir ve onu düğünden sonra evden kovacağını niye söyledin o zaman der. Ahem bunları söylerken Gopi kapının eşiğindedir ve bütün konuşulanları duyar. Hemen odasına gidip eşyalarını toplamaya başlar. Gopi’nin gözlerinden yaşlar akarken Kokila odaya girer ve ne halt ediyorsun diye sorar. Gopi zamanım geldi artık gitmeliyim der. Daha sonra Kokila’ya saygıda bulunup evden ayrılacağını söyler.

Kaynana evinde Kinjal otururken Daval bir elbiseyle onun yanına gelir. Daval elindeki elbiseyi ona uzatıp bunu senin için aldım der. Kinjal elbiseye bakıp ihtiyacım yok ayrıca rengi de çok kötü zaten deyip onu geri çevirir. Daha sonra elbise alacağına şampuan falan alsaydın da banyo yapabilseydim der. Daval şaşırarak bu evde herkes bir sabun kullanır ve şampuana ihtiyaç duyulmaz der. Kinjal, ona bakıp Gopi’yi düşünür ve onunla dalga geçer.

Gopi bavulunu hazırlayıp hızla aşağı kata inerken Kokila’da onu takip eder. Bu arada kahvaltı yapmakta olan ev halkı ikilinin peş peşe geldiğini görür. Hetal, Gopi’nin elindeki bavulu görünce şaşırır. Daha sonra nereye gidiyorsun diye sorar. Gopi bu evdeki vaktim doldu gitmem gerekiyor deyince Hetal şok olup Kokila’ya döner. Kokila, Gopi’nin sözlerini kafasını sallayarak doğrular. Hetal buna izin veremem deyip Gopi’ye bavulunu bırak diye bağırır. O esnada Ahem’de onların yanına gelmektedir. Bütün ev Gopi’nin Kokila tarafından kovulduğunu düşünür. Gopi sessiz bir şekilde düğünden sonra evden ayrılmam için söz verilmiş der.

Hetal, Kokila’dan ses çıkmayınca Ahem’e dönüp bu saçmalığı sonlandır der. Fakat Ahem onu duymamazlıktan gelip başka bir yöne bakmaya başlar. Jigar endişeli bir şekilde Gopi evden ayrılıp nereye sığınacak diye sorar. Gopi annemin evine döneceğim deyince Rashi üzülür. Hetal ne kadar çabalasa da kimseyi Gopi’nin evde kalması konusunda ikna edemez. Daha sonra Gopi bütün ev halkına saygı gösterip evden ayrılır. Gopi’nin kapıdan çıkmasıyla aile darmadağınık olur.

Aşk Bir Rüya 13 Mayıs Özeti devam ediyor

Ahem son kez Gopi’nin yanına gelip onu eve bırakmak ister. Ahem onu evine doğru götürürken Gopi onunla nikahlandığı günleri anımsayıp hüzünlenir. Ahem onu eve götürüp geri döner. Gopi adeta acınacak haldedir. Çünkü burada onu Urmila ve Kinjal gibi kötü niyetli iki insan beklemektedir. Urmila, Gopi daha eve girmeden onun geleceğini Rashi’den öğrenmiştir. Daha sonra onu kapıda karşılayıp ne için geri döndün diye azarlamaya başlar. Gopi’nin eve dönmesine bir tek babası sevinmiştir.

Sabah olunca Modi ailesinin kapısı çalınır. Kapı açılmayınca Kokila öfkeyle kapıya bakmaya gider. Kapıyı açınca karşısında seyyar satıcıyı görür. Kokila eve dönüp Rashi’ye seslenir. Rashi hala uyurken Jigar bu seslere uyanmıştır. Hemen karısını kaldırıp Kokila’nın yanına gönderir. Rashi, Kokila’nın yanına geldiğinde Kokila ona niçin görevlerini yapmıyorsun deyip azarlamaya başlar. Rashi bir şey anlamazken Kokila Gopi artık yok onun bütün görevleri sana kaldı der. Daha sonra haydi gidip yemeğimizi hazırla ondan sonrada işleri yapmaya başla deyip oradan ayrılır. Jigar olanları görür ve Rashi’ye destek olmak amacıyla bundan sonra sabahları beraber erken kalkacağız der.

Yemek hazır olduğunda bütün aile masaya oturur. Ancak yemeğe başladıklarında Kokila’nın ağzına farklı bir şey gelir. Kokila bunu tükürüp Mani’ye dikkatsizliğinden dolayı bağırmaya başlar. Mani yemeklere dokunmadığını söyleyip Gopi’nin de yemek yapmak için gelmediğini belirtir. Daha sonra bütün bu yemekleri Rashi hazırlayıp servis etti der. Sofradaki yemekler hem tuzsuz hem de acıdır.

Ahem’de yemeklerin güzel olmadığının farkındadır ancak Gopi’nin övülmesini istemediği için laf etmez. Hetal bütün olanları ben yaptım dese de her şey ortadadır. Kokila, Rashi’yi azarlamaya başlar. Ahem yemeğin kötülüğüne daha fazla dayanamayıp öfkeyle yerinden kalkar. Bu arada evin kapısı çalınır. Kapı açıldığında tanımadıkları biri elinde bir çeyiz sandığı ile karşılarına çıkar.

Herkes şaşkınlıkla adama bakarken adamın ardından Kokila’nın annesi Nani görünür. Aile Nani’yi görünce adeta şoka girer. Nani, içeri buyur edildikten sonra Kokila’yı ziyaret etmek istedim der. Aile Nani’yi Rashi ile tanıştırır. Nani etrafa bakınıp Ahem’in karısını göremiyorum der. Kokila onun annesini görmek için bir süreliğine evden ayrıldığını söyleyip onu kandırır.

Nani bu yalana inanıp Rashi ve Gopi için birçok hediye getirdim der. Hetal, Mani ve Rashi’ye bu hediyeleri içeri taşıyın deyip oradan ayrılır. Rashi hediyeleri görünce Gopi’nin evden kovulduğunu hatırlayıp hepsinin kendisine ait olacağını sanarak sevinir. Herkes Nani’nin etrafına toplanırken Nani Ahem’e bakıp karını ne zaman almaya gideceksin diye sorar. Masum 13 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 52. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.