Masum 51. Bölüm Özeti 12 Mayıs Evlilik Gerçekleşti

furkan 05 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Urmila eve komşularıyla gelip evi adeta yağma etmişti. Urmila Gopi’yi küçük düşürmeye çalışırken her şeye hazırlıklı olan Gopi herkese yemek yetiştirmeyi başarmıştı. Düğün günü geldiğinde Kinjal ortadan kaybolup saklanmıştı. Gopi onun yokluğunu fark edip Ahem’e durumu anlatmıştı. Ahem Mani’yi gelin olarak göstermesini isteyip Kinjal’i getirmeye gitmişti. Daha sonra Ahem tam vaktinde Kinjal’i bulup eve getirmeyi başarmıştı. Masum 12 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 51. Bölüm Özeti

Ahem’in Kinjal’i getirmesiyle nikah için hiçbir engel kalmamıştır. Kinjal isteksiz bir şekilde Daval ile evlendirilir. Nikah bittiğinde Kinjal evden ayrılırken Kokila ona eşlik etmeyip odasına çekilir. Kinjal’de onunla bir şey konuşmak için peşinden gider. Kinjal Kokila’yı yakalayıp artık gidiyorum diye başlar. Ardından anılarını hatırlatarak annesinden sevgi bekler. Kokila çok duygulansa da belli etmez ve onu odadan kovar. Urmila ise Kinjal’in gelmemesinden dolayı çok endişelenip Hetal’in yanına gelir.

Hetal ona bir aksilik yok rahatla deyip onu sakinleştirir. Kinjal, Gopi’nin koluna girmesiyle evden ayrılırken acı acı eve bakar. Ancak Kokila katılığını koruyup ardına bile bakmadan odasına girer. Kinjal’de Urmila’nın yanına gelince Urmila Jigar’a yanaşıp bir anahtar verir. Daha sonra balonlarla süslenmiş gülünç bir scooteri işaret edip gelini bununla evimize getireceğiz der. Jigar bu gülünç scooteri görünce çok öfkelenir. Ahem ise araya girip öfkeyle benim biricik kardeşimi bu gülünç şeye bindiremezsiniz diye sitem eder.

Urmila ne halt edeceğiz diye düşünürken Şirag gelip arabalardan birini seçmesini ister. Daha sonra Gopi ve Rashi’ye dönüp arabayı balonlarla süsleyin der. Urmila arabayı görünce masrafından korkar ve daha ufak bir araç yok muydu? Diye sorar. Daha sonra bu arabanın gel git yaptığını gören komşular bizlerle sürekli alay ederler der. Daha sonra onlara bir kaç şey söyleyip arabayı kendilerine vermeleri için onları ikna eder.

Masum 12 Mayıs Özeti devam ediyor

Şirag Kokila’yı meydanda göremeyince nerede olduğunu öğrenmeye çalışır. Ahem annesinin rahatsız olduğunu bu yüzden erkenden odasına ayrıldığını söyler. Kinjal tam arabaya binecekken kapıda Kokila görünür. Kokila’nın kendisine veda etmek için buraya geldiğini düşünen Kinjal sevinçle arabadan ayrılır. Ancak Kokila, Kinjal’in yüzüne bile bakmayıp arabayı burada bırakın çift scooter ile evine geri dönecek der. Kokila’nın bu kararı herkesi şaşırtmıştır. Urmila’nın da araba hevesi kursağında kalmıştır. Daha sonra Daval ile Kinjal scootere atlayıp oradan ayrılır. Modi ailesi eve girer. Herkes Kokila’nın neden böyle bir şey yaptığını düşünür.

Kokila meraklı gözler arasında lafa girer. Arabayı vermemekle onlara çok büyük bir iyilik yaptım çünkü o arabanın mazot fiyatını o aile karşılayamazdı. Aynı zamanda Kinjal’de gittiği maddi ortamın farkına varsın ve hemen alışsın diye böyle bir şey yaptım der. Daval ile Kinjal scooter ile harabe yollardan geçip fakir bir mahalleye gelirler. Bütün komşular onları minik bir scooter ile gelirken görüp onlarla alay ederler. Biraz sonra Urmila’da bir taksiyle evlerinin önüne gelir. Komşular onu durdurup araba bulamadınız mı der ve onla dalga geçerler. Kinjal bulunduğu ortamın farkına varır ve çok üzülür.

Kinjal evin önünde bekletilir o sırada evin içi süslenir. Daha sonra Urmila Kinjal’in koluna girip Daval ile kalacakları odasına götürür. Kinjal gözünden yaşlar akarken oturur. Bu arada Daval bir çiçek alıp Kinjal’in yanına gelir. Onu ağlarken görüp ona merak etme önce birbirimizi çok iyi tanımalıyız ve sevmeliyiz der. Kinjal buna gerek yok der. Akşam olunca Kinjal yastıklarla yatağı ikiye bölüp bir tarafında uyumuştur. Daval içeri geldiğinde bunu görür. Ancak hiç sesini çıkartmadan yatağın diğer tarafında uyumaya  çalışır.

Sabah olunca Hetal telefonu alıp Kokila’nın yanına gelir. Telefonu ona uzatıp kızını aramak ister misin diye sorar. Kokila istemeyip telefonu geri uzatır. Bu arada Urmila ile Rashi telefonda konulurken Urmila telefonu Kokila’ya vermesini ister. Rashi telefonu Kokila’ya verir. Urmila Kinjal’i çok uyuduğu için annesine şikayet eder. Kokila bunu duyunca çok hüzünlenir. Biraz sonra Ahem oraya gelir. Ahem, Kinjal’in nikahını bitirdikten sonra Gopi’yi de onunla beraber göndermeliydik deyip Gopi’yi evden uzaklaştırmak ister. Masum 12 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 51. Bölüm Özeti

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir