Masum 50. Bölüm Özeti 11 Mayıs Kinjal Kaçmaya Çalıştı

furkan 03 May 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum’da Kinjal hamileliğinin bir yalan olduğunu söyleyip herkesi şok etmişti. Daval’da Urmila’Ya gidip Kinjal’in evliliği istemediğini söylemişti. Urmila çok korkup düğün tarihini öne aldırmıştı. Modi ailesi ise Kinjal’in itirafıyla çalkalanıyordu. Bakalım bütün bu aksilikler ilerleyen bölümlerde nasıl bir hal alacak? Masum 11 Mayıs Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 50. Bölüm Özeti

Urmila eve döndüğünde Modi konağındaki yaşanan olayları düşünüp neler yapacağına karar vermeye çalışırken komşuları eve gelir. Urmila onları buyur ettikten sonra komşular onu kutlayıp gülerek saygın bir aileye kapak attınız derler. Urmila ve komşular sohbet ederken Rashi gelip oradaki herkese nişan için davetiyeler verir.

Komşular davetiyeyi alıp merak içinde düğünden sonra Daval nereye yerleşmek istiyor diye sorarlar. Daval oraya gelip Mumbai diye cevap verir. Urmila onu susturup bunun kararını henüz kesinleştirmedik deyip onun sözlerini ört pas eder. Daha sonra komşulara dönüp onları Modi konağına davet eder.

Modi konağında hizmetçiler bütün hazırlıkları bitirmek için sağa sola koştururken Hetal gelip onlara en fazla 25 kişi gelecek fazla yemeğe gerek yok der. Evdeki hazırlıklar sona ererken Urmila ardına taktığı komşularıyla beraber eve gelir. Hetal onları görüp şok olurken Urmila gibi fakir olan komşular evi görünce büyülenmişlerdir. Bütün eşyalara dokunup hayranlıkla evi dolaşmaktadırlar. Hetal üzülerek Gopi’ye dönüp bu kadar kişiye nasıl yemek yetiştireceğiz diye sitem eder. Gopi ona bakıp bütün ihtimalleri düşündüğünü ve buna göre yemek hazırladığını söyleyip onu sakinleştirir.

Kokila Kinjal’i odasından alıp salona indirirken Daval onu görür. Daval Kinjal’e uzun uzun bakar. Kokila bunu görünce Kinjal’e dönüp suratını asma biraz gülümse diye tepki gösterir. Onlar salona inerken misafirler kendilerinden geçmiş bir şekilde dans etmektedirler. Gopi ile Mani zamanı geldi diyerek bütün yemekleri servis etmeye başlarlar. Yemekler geldiğinde Urmila’nın komşuları kuduz köpek gibi yemeklere atlayıp her şeyi yemişler, yiyemediklerini torbalara doldurmuşlardır. Hetal’in korktuğu olmamış ve bütün misafirlere yemek yetmiştir. Ancak ev halkı için geriye tek bir lokma bile kalmamıştır.

Komşular deliler gibi eğlendikten sonra hızla evlerine dağılmıştır. Onları uğurlayan Urmila ve Modi ailesi sofranın başına geldiğinde geride tek bir kırıntı bile kalmadığını görüp şok olurlar. Urmila yemek yetişmediği için bir şeytanlık düşünüp Gopi’ye bağırıp çağırmak ister. Hetal sessizliği bozup Gopi’nin tekrar yemek hazırladığını söyler. Gopi de lafa girip gelen komşuların aç kurtlar gibi her şeyi tek tek götürdüğünü belirtir. Bu arada Mani gelip sofranın kurulduğunu söyler. Urmila ne yapacağını şaşırırken Hetal Gopi’ye dönüp övgüler yağdırır.

Urmila’da evine dönünce konakta sadece aile kalır. Kokila sinirle Gopi’ye dönüp hatalı olduğunu söyler ve diğer taraftan daha az laf işitmek için bütün kontrolleri tekrar gözden geçirmesini ister. Gopi bunu onaylayıp hazırlıkları tekrar gözden geçirir. Sabah olunca Urmila büyük bir kalabalık toplayıp müzikli eğlenceler eşliğinde Modi evine Kinjal’i almaya gelir. Gopi onu görünce Mani’yi çağırıp Kinjal’in yerini sorar. Mani Kinjal’in kendisini azarlayıp yanından kovduğunu söyleyince Gopi çok korkup onun odasına gider. Onu odasında bulamaz daha sonra evde arar ve yine bulamaz. Gopi, Kinjal’in kaçtığını düşünüp endişelenmeye başlar.

Gopi üst kata çıkıp Kinjal’i aramaya devam eder. Bu arada gözlerinden yaşlar akmaktadır. Üst katta hızla ilerlerken Ahem ile çarpışır. Ahem ona bağırıp niye ağladığını sorar. Gopi senin için değil Kinjal için diye mırıldanır. Ahem bunu duyup çok öfkelenir ve Kinjal’i sorar. Gopi onu bulamadığını söyleyince Ahem kıpkırmızı olur. Daha sonra hızla Kinjal’in odasına daldığında onu orada göremez ve iki kat daha fazla sinirlenir. Bu arada fotoğraf çeken adam aileyi bir araya toplayıp fotoğraf çektirmek ister. Hetal bunu duyunca Kinjal’in de fotoğrafta olmasını ister ve onu almak için odasına gider.

Ahem daha fazla rezil olmamak için Gopi’yi çağırıp Mani’yi gelinliklerle süsleyip onu gelinmiş gibi göstereceğiz der. Gopi onaylayıp Mani’yi hazırlamaya başlar. Bu arada Hetal kapıyı tıklatıp aşağı gelmesini ister. Gopi biraz süre isteyip onu geçiştirir. O esnada Ahem Kinjal’in nerede olduğunu bulmuş ve onun yanına doğru gitmiştir. Gopi bütün aileyi bekletirken Ahem, Kinjal’i kolundan tutup peşine takar. Kinjal ne kadar istemediğini söylese de nafile. Masum 11 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar. Sizce Kinjal’in bundan sonraki hamlesi ne olacak? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyoruz.

Masum 50. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 50. Bölüm Özeti 11 Mayıs Kinjal Kaçmaya Çalıştı” üzerine 1 yorum

  1. Deniz dedi ki:

    Gerçekten bu kinjal şeytana papucu ters giydirir lütfen özetler hızlı gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir