Masum 5. Bölüm Özeti 27 Mart 2020 (Kanal 7) Sonal ve Jigar Evleniyor!

Burak 26 Mar 2020 Analizler  0

Kanal 7 ekranlarının yeni projesi olan Masum dizisi özetlerini yazmaya devam ediyoruz. Masum dizisi 27 Mart 5. bölüm özeti Rasha’nın yeni bir planıyla başlıyor. Ahem ile Gopi nişanlanınca yeni bir amaç uğruna Hetal’in kalbini kazanmaya çalışan Rasha, onun bulunduğu yeri kibritle yakıyor. Rasha’nın amacı Hetal’in hayatını kurtarıp onun gönlünü kazanmaktır. Yangın alevlenip işin içinden çıkılmaz boyuta varınca Rasha çok endişeleniyor ve ateşi söndüremiyor.

Masum 5. Bölüm Özeti (27 Mart)

Olayları gören Gopi bir damacana su ile ateşi söndürmeye yardım ediyor ama fazla dayanamayıp dumandan etkilenerek bayılıyor. Bu olayları gören Ahem, Gopi’nin bayıldığını görünce endişeleniyor ve onu kucaklayıp odaya çıkarıyor. Jigar ise Hetal’i bir şekilde kurtarmayı başarıyor. Bu durumu hoşnut görmeyenlerden biri de Kokila’dır. Kokila, Rasha’nın yanında duran kibrit kutusunu görüyor ve şok oluyor. Rasha’ya sinirli sinirli bakıyor. Rasha’nın başarısız girişimi Urmila’yı da rahatsız ediyor.

Jigar Hetal’i odaya çıkarıyor ve kendine gelmesini sağlıyor. Hetal olayları sorgulamaya, sorular sormaya başlıyor. Aldığı yanıtlarla beraber Gopi’nin onu kurtarmaya çalıştığını öğrenince onunla görüşmek istiyor. Gopi ise yukarıda kendine gelmeye çalışıyordur. Yanına çıkıyor ve Gopi’ye teşekkürlerini sunuyor. Düğün resmen kaldığı yerden devam ediyordur.

Masum Dizisi 5. Bölüm Özeti ve Analizi devam ediyor.. (27 Mart yeni bölüm)

Ahem’in annesi ve Jigar Ahem’e bilezikleri verip onları Gopi’ye takmalarını istiyorlar. Ahem ise isteksiz bir şekilde bilezikleri onun koluna takmak yerine avucuna bırakıyor. Daha sonraki günler haldi töreni yapılıyordur. İki aile ayrı ayrı evlerde bu töreni düzenliyorlardır. Kokila telefon ederek Rashi ve Urmila’yı evine çağırır. Bu ikili hemen hazırlanarak oraya giderler ve kötü bir manzara ile karşılaşırlar.

Hetal, oğlu Jigar’ı Sonal ile evlendireceğini söyler. Rasha ve Urmila resmen yıkılır ve şok olurlar. Kokila hemen lafa girerek Sonal küçükken ona süt emzirmiştin ve doğal olarak bu ikili süt kardeşi olmuyor mu diye sorar. Hetal ise Jigar’ın Sonal’i sevdiğini bu yüzden bir sorun olmayacağını söyler. Rasha’nın bütün beklentileri yıkılmıştır. Eve gelirler. Gopi Panna ile birlikte onlardan hayırlı bir haber bekliyordur. Urmila ve Rasha içeri girer girmez heyecanlı olan Gopi’yi azarlayarak odasına gitmesini isterler. Gopi çok üzülür.

Ertesi gün Jigar’ın babası Kenjal telefondan bir çağrı alır. Telefonla konuştuktan sonra şok olmuş gibi hareketler gösterir. Kokila ona ne olduğunu sorar ama yanıt alamaz. Jigar ve Sonal için törenler yapılacaktır. Bu törene Urmila ve Rasha da davetlidir. Tören başlıyordur. Jigar tam içeri girerken Rashi düşüyormuş gibi yapar. Tam düşecek gibi olurken yanında salona giren Jigar’a tutunur. Urmila oradakilere bu ikilinin uyumunu övmeye başlar.

Tören başlamış ve sıra danslara gelmiştir. Jigar ve Sonal dans etmeye başlarlar. Rasha ise onları çok kıskanır ve ikisinin arasına girerek Jigar ile dans etmeye başlar. Kinjal’i arayan adam Umang’dır. Oraya gelir ve Kinjal ile konuşur. Kinjal’e Ahem benim kardeşimin başını yaktı bu evlilik olamaz! der. Kinjal korkar. Adam Ahem ve Gopi’nin Kokila’nın zoruyla evlendiğini söyleyerek Anita ile çekilmiş resimlerini gösterir. Kinjal ve Gopi şok olur. Diğer yandan Rasha bu evlilik durdurmak için yeni bir plan yapar. Masum 27 Mart özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 5. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 5. Bölüm Özeti 27 Mart 2020 (Kanal 7) Sonal ve Jigar Evleniyor!” üzerine 15 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  of ýa neden ozet ýok bende sana katiliýorum nuranaaý hiç bir ýerde ozet ýok

 2. NURANAAY (admine) seslenyorum. dedi ki:

  Offfff nedan ozetlerin hic birisi yoook yaaa nedan ya lutfan yeni ozet isteyoruz

 3. Mavi dedi ki:

  Lutfan ozet isteyoruz

 4. Anonim dedi ki:

  bana jewap wer hatirladinmi beni Ejebaý

 5. NURANAAY (admine) seslenyorum. dedi ki:

  Offff lutfan yeni ozet isteyoruz lutfan MASUM VE ASK BIR RUYA . bolum ozetleri isteyoruz lutfan lutfan saygi duyyoruz

 6. kiz dedi ki:

  size bişeý sorujam men talyplar.com diyen sayta girmek islevan yöne sahypa tapylmady deýýä nädip girip bolýa bilýosunuz nolur ýorum ýazin

 7. Anonim dedi ki:

  nuranaý sen turkmenistanlimi

 8. Anonim dedi ki:

  af edärsin “ikimizin ýerine “dizi bitmeden önje ýorum ýazamizda sen iýimisiniz diýe ýorum ýazdin bende şu gün alympyýadadan geçdiň diýseler çok iýi olujam diýe ýazdim sen bana turkmenistanlisin sen galiba diýe ýazdin adini söýle dedin hatirladinmi beni şimdi adini ýanliş anlamişim

 9. NURANAAY (admine) seslenyorum. dedi ki:

  Lutfan ozet bekliyoruz masum ve ask bir ruya lutfan yazarmisiniz admin efendim

 10. NURANAAY dedi ki:

  Af edarsin ejabayida tanimiyorum beni baskasila karisdirmain lutfan ben sitelere 4 yil dan beri yazyorum ama sizi tanimiyorum lutfan baskasila karisdirma beni hep bu isimle ben 4 yil beri herkes tanir beni herkes kendi yolun lutfan ben ismimi degistirmiyorum bitek ismim var oda nuranaay benim kizimin ismi

 11. Anonim dedi ki:

  ýanliş anlamiş olabilirim ama sana ismim ejebaý söýlemiştim

 12. NURANAAY dedi ki:

  Hayir seni tanimiyorum ben maral dilim galiba yAnlis anladin beni

 13. Anonim dedi ki:

  Nuranaý beni tanadinmi sana adimi söýlemitim ben seni tanadim adin Maral dilmi nolur beni aldama jewapla

 14. Anonim dedi ki:

  nuraaý bende sana kataliýorum ozet için teşekgürler

 15. NURANAAY dedi ki:

  Tesekkurlar elinize saglik yeni devamini bekleyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir