Masum 49. Bölüm Özeti 10 Mayıs 2020 Kinjal İtirafta Bulundu

furkan 01 May 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmezlerinden biri olan Masum dizisinin son bölümünde Kinjal’i Amerika’ya kabul etmemişlerdi. Bunu üstüne Kinjal evde kalmış bütün aile Kinjal’in hamileliği için çözüm üretmeye başlamıştı. Sonunda Kinjal’i Daval ile evlendirmeye karar veren aile onların evine gittiğinde Urmila Daval’ın henüz net bir karar vermediğini söylemişti. Bütün aile bu sözleri duyunca çok öfkelenmişti. Masum 10 Mayıs Özeti sizlerle…

Masum 49. Bölüm Özeti

Ertesi gün Urmila Daval’ı da yanına alarak Modi ailesinin konağına gelir. Bu davetsiz misafirler eve gelerek herkesi şaşırtır. Bu arada Modi evinde uçurtma festivali için provalara başlanmıştır. Daval provalara katılıp Ahem ile yarışmak ister. Her çifte bir uçurtma verilerek beraber uçurtmaları istenir. Ahem ile Gopi’ye de bir uçurtma verilir ancak Gopi uçurtmaya elini bile sürmez ve Ahem’in ardında kalır.

Ahem ile Daval rekabete başlarlar. Yarışmayı Daval kazanarak herkese tatlı ikram eder. Sıra Kinjal’e  geldiğinde Daval eliyle ona tatlıyı yedirmek ister. Kinjal istemese de Kokila’nın öfke dolu bakışlarını görür ve mecburen yer. Daval bir tatlı daha uzatarak bu da bebeğin için der. Kinjal uzatılan tatlıyı tabağa koyar ve hızla odasına gider. Kokila, Daval’dan Kinjal’in bıraktığı tabağı kendisine vermesini ister.

Kinjal odasına girdiğinde kapıyı kapatır ve Umang’a telefon eder. Ancak yine ulaşılamıyorken Kinjal sesli mesaj göndermeye karar verir. Umang’a bu evliliğe kendisinin razı olmadığını söyleyip eğer zorla evlendirilirse kendi canına kıyacağını söyler. Umang sesli mesajı alınca kötü kötü güler. Daval Kokila’ya tabağı verip Kinjal ile konuşmak için yanına gider. Ancak tam içeri girecekken Kinjal’in söylediği sözleri duyar.

Festival sona erdiğinde Urmila gitmek ister. Hetal onu tutarak biraz daha kalmasını söyler. Urmila Hetal’e bakıp nikah için gereken hazırlıklara şimdiden başlamalıyız. Bu yüzden gitmem lazım der. Hetal onu tekrar durdurup bu nikahın öyle şatafatlı olmasına gerek yok der. Kokila’da sade bir nikah istediğini söyleyip Hetal’i onaylar. Urmila kabul edip kendisine yardım etmesi için Rashi’yi de yanında götürmek ister. Hetal kabul eder.

Rashi odasına çıkıp bir kağıt kalem alarak bir şeyler yazmaya başlar. Jigar onu görüp ne yapıyorsun diye sorar. Rashi, kardeşi Daval’ın durumunun kötü olduğunu söyleyip düğün için en ucuz malzemeleri listeliyorum der. Jigar bunu duyunca Rashi’nin ne yüce gönüllü biri olduğunu düşünüp ona bir miktar para bırakır. Rashi parayı alıp gereken ihtiyaçları gidereyim der ve evden ayrılır.

Urmila eve gelince Daval’a dönüp nikah için bir ton malzeme gerekli der ve para ister. Daval isteksiz bir şekilde cüzdanını çıkarır. Daval cüzdanı çıkarınca Urmila aç kurt gibi cüzdanı kapıp boşaltır. Daval boş cüzdanı alıp cebine koyar daha sonra önemli bir konu hakkında konuşmak ister. Urmila onu aldırmayıp başından sağar. Bu arada Rashi’de eve gelir ve Jigar’ın kendisine verdiği paraları gösterir. Urmila parayı görünce gözleri parlar.

Modi konağında Ahem annesinin yanına gelip Daval ile Kinjal hakkında konuşmaya başlar. Bu nikahın hiç iyi olmadığını belirtip kendisinin hiç rahat olmadığını söyler. Kokila’da oğluna hak verir ancak şuanlık yapacak bir şeyimiz yok bu yüzden tek çaremiz bu der. Diğer evde ise Daval sonunda Urmila’ya kendisini dinlettirmeyi başarmıştır. Daval, Kinjal’in telefonda söylediği her şeyi Urmila’ya anlatır. Urmila bunları duyunca planının tehlikeye girdiğini düşünüp korkar.

Kokila evin çalışanlarına talimatlar verirken Urmila çıkagelir. Elinde nikah için davetiyeler vardır. Urmila, Kokila’nın yanına gelip ona davet edilecekleri kendisinin hazırladığını belirtir. Daha sonra nikah için üç günde hazırlanıp üç gün sonra bu işi bitirmeliyiz der. Kokila bu zamanın çok kısa olduğunu belirtip hazırlıkların yetişmeyeceğini söyler. Urmila, Kinjal’in önceki düğünü nasıl berbat ettiğini hatırlatıp en kısa sürede bu işi bitirmeliyiz der.

Büyük anne de üç gün sonrasına onay verirken Urmila Rashi’nin yanına gelip Daval’ın Kinjal hakkında her şeyi öğrendiğini söyler. Bu yüzden düğün işini aceleye getiriyorum der. Rashi durumu kavrayınca ikili Kinjal’in yanına düğün hakkında konuşmak için gider. İkili Kinjal’in odasına gelip onu evlenmesi için kandırmaya çalışırlar. Ona Kokila’nın gözüne girebilmek için Daval ile iyi bir yuva kurmalısın derler. Evde nikah için hazırlıklar bütün hızıyla devam ederken Kinjal herkesin ortasına gelip avazı çıktığı kadar bağırır.

O esnada evde bulunan herkes onu dinlemeye başlar. Kinjal kendisinin hamile olmadığını bağıra bağıra söyler. Onu duyan ev halkı büyük bir şoka girer. Kokila öfkeyle onu kolundan tutup sedire getirir. Ona Tanrının huzurunda yemin etmesini söyler. Kinjal denileni yapıp hamile olmadığını tekrar eder. Daha sonra Kinjal, Elish ile evlenmek istemediği için böyle bir yalan uydurdum der. Tüm aile bu duruma çok öfkelenip onu yalnız bırakır. Masum 10 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 49. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.