Masum 48. Bölüm Özeti 9 Mayıs Kinjal Gidemiyor

furkan 30 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde aile Kinjal’i Amerika’ya gönderme kararı almıştır. Kinjal bu karara çok üzülse de Kokila kararını çoktan vermişti. Rashi bu olayları Urmila’ya anlatınca Urmila bir plan yapıp Gopi’yi aramıştı. Gopi’ye Kinjal’i Daval ile evlendirip Amerika’ya gitmesine engel olabiliriz demişti. Gopi bunu duyunca şok olsa da bu fikri Kinjal’e taşımaya karar vermişti. Bakalım bu olaylar nasıl bir hal alacak. Masum 9 Mayıs Özeti sizlerle.

Masum 48. Bölüm Özeti

Kinjal Amerika’ya gitmeyi hiç istememektedir. Bu yüzden son bir umut Ahem’in yanına gelip evde kalmak için onunla konuşmak ister. Ahem sinirle onu susturup bütün aile bu kararı verdi der. Artık zamanı geldi git bavulunu hazırla diye ekler. Tüm aile Kinjal’i yola vurmak için bir araya gelir. Kinjal çok üzgün bir şekilde kapıya doğru giderken Gopi’nin sesi duyulur. Gopi onu durdurarak Amerika’ya gitmemen için bir şey yapabiliriz der.

Tüm aile ona bakarken Gopi, Urmila’nın söylediklerini onlara anlatır. Bunu duyan aile çok şaşırır. Kokila bizimle alay mı ediyorsun diye sorar. Gopi, Urmila’nın kendisini aradığını belirtip ciddi olduğunu söyler. Kokila Urmila’nın adını duyunca çok öfkelenir.

Kokila Gopi’ye öfkeyle bakıp lafa girer. Gopi’ye bu konak benim ve sizlerde benim gelinlerimsiniz deyip konağın içinde benim sözümden dışarı çıkamazsın diye Gopi’yi ikaz eder. Bu arada Kinjal’i hava alanına götürmek için gelen taksi hava durumunun iyi olmadığını belirtip tüm uçuşların askıya alındığını söyler. Kokila bunu duyunca tekrar öfkelenir. Kinjal’e dönüp odana git der ve kendisi de oradan ayrılır. Herkes dağılırken Jigar Hetal’e gelir ve Kinjal’in Daval ile evlendirilmesinin iyi bir fikir olduğunu söyler. Hetal onu susturup bu onların meselesi biz karışmayalım der.

Evde hal böyleyken Urmila da oğlunu karşısına almış ve Kinjal ile nikahlanması için onunla konuşmaya başlamıştır. Birkaç tatlı sözle oğlunu ikna etmeyi başarmıştır. Bu arada telefonu çalar. Arayan Rashi’dir. Rashi annesine ben bu planı hiç beğenmedim dese de Urmila tatlı bir dille kızını da ikna eder. Modi konağına gelince Parag Kokila ile konuşmak için onun yanına gelir. Ona kızımız hakkında en doğru kararı almalıyız deyince Kokila çok öfkelenir. Kokila, Parag’a dönüp bu güne kadar umursamadığın Kinjal’i şimdi de umursayamazsın der. Daha sonra onunla ilgili her şeyi ben düşünürüm diye ekler.

Kokila otururken Gopi gelir. Kokila, Gopi’ye niçin Urmila’nın boş laflarını bana taşıyorsun deyip ona tepki gösterir. Gopi kendini izah etmeye çalışırken Kinjal içeri gelir. Kinjal hamilelik hakkında bir şeyler söyleyeceğim deyince Kokila çok öfkelenip onu kovar. O esnada göğsünde bir sancı hissedip oturur. Bütün aile endişeyle oraya gelirken Ahem Kinjal’i burada görünce onu azarlar. Bu arada Jigar gelip amca ve babasına Daval’ı övüp bu nikahın hayırlı olacağını söyler. Şirag oğluna Kokila’nın böyle bir şeyi asla onaylamayacağını biliyorsun der. Tam o  esnada aileye telefon gelir. Arayan Kinjal’in Amerika’da konaklayacağı yerin sahibidir. Aileye Kinjal için yer kalmadı onu buraya göndermeyin deyip kapatır.

Kokila bundan sonra ne halt edeceğiz diye düşünürken Hetal bütün olanları Tanrı tarafından gönderilmiş bir işaret olduğunu söyler. Kokila Ahem’e dönüp senin fikrin nedir diye sorar. Ahem’de Hetal’e katılıyorum deyince Kinjal ile Daval’ın nikahı aile arasında kabul edilir. Bütün aile arabalara doluşup Urmila’nın evine giderler. Evin önüne geldiklerinde buranın adeta harabe olduğunu görürler. Kokila, Gopi için bu eve geldiğimiz zaman bu yıkıntıyı nasıl fark etmedim diye düşünür.

Eve girdiklerinde Urmila kocası ve Daval onları buyur eder. Hetal lafa girip Daval’ın Kinjal hakkındaki görüşlerini sorar. Daval tam cevap verecekken Urmila lafa girer ve onlara atıştırmalık bir şeyler sunar. Urmila kendisinin Daval ile bu konuları daha konuşmadığını belirtince Modi ailesi çok şaşırır. Kokila bunu duyunca öfkeyle Urmila’yı süzer. Hetal sessizliği bozarak Kinjal ile evlenmek için  Daval’ın haber gönderdiğini sanıyorduk der. Urmila tekrar yalan söyleyip bu konuyu konuşmadık der. Daha sonra hiç istifini bozmadan Daval’ı Modi ailesine över. Urmila konuşurken Ahem Gopi’ye öldürecek gibi bakmaktadır.

Daha sonra Kokila lafa girip Büyük anne evde yalnız kaldı der. Hetal hemen lafa girip birkaç güzel söz söyleyerek nikah sinyallerini verir. Ardından Modi ailesi konağa geri dönerler. Modi ailesi gidince Urmila zevkten dört köşe olmuş bir biçimde sırıtmaktadır. O esnada Daval onun yanına gelip beni o kadar ikna edip onlara neden farklı şeyler anlattın diye sorar. Urmila, Daval’ı uzun uzun süzerek tatlı tatlı konuşup onu kandırmayı başarır. Daval’da Urmila’nın yalanlarına inanıp ona minnet eder. Masum 9 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 48. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir