Masum 47. Bölüm Özeti 8 Mayıs Urmila Ortalığı Karıştırıyor

furkan 29 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Umang bütün aileyi aldatmayı başarmıştı. Onun ailesiyle tanışmak için evine giden Modi ailesi Umang’ı evde bulamayınca çok öfkelenmişti. Daha sonra Umang’ı bir partide bulan Kokila ona kızıyla iyi ilişkiler kurması için yalvarmıştı. Ancak Umang Ahem’in kirli çamaşırlarını ortaya döküp Kokila’yı aldırmamıştı. Bu durum Kokila’yı şok ederken aile üstünde nasıl bir etki yaratacak? Masum 8 Mayıs Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 47. Bölüm Özeti

Umang’ı partide yakalayıp Ahem ile ilgili bütün gerçekleri öğrenen Kokila ve Jigar şok olmuşlardır. Partiden şaşkın bir şekilde ayrılıp eve geldiklerinde Kokila’nın kafasından Ahem ile ilgili gerçekler bir türlü gitmez. Ahem’in Anita’ya aynı şeyleri yapmasını aklı almıyordur. Bu kadar derin bir düşünce ve stresi daha fazla kaldıramayan Kokila eve gelince bayılır. Kokila’nın bayıldığını gören Kinjal çok endişelenip bağıra bağıra ona koşar. Ancak Ahem Kinjal’e öyle ters bakar ki Kinjal olduğu yerde kalakalır.

Jigar ile Ahem Kokila’yı kaldırıp onu odasına taşırlar. Onu yatağına yatırdıklarında doktor eve gelir. Doktor Kokila’yı muayene ettikten sonra bütün aileye Kokila’nın üzücü duygulardan uzak kalması gerektiğini aksi halde kötü şeyler olabileceğini söyler. Ahem annesine çok üzülmüştür ve gözlerini açana kadar onun başucunda bekler. Daha sonra kalkıp ailenin yanına gider.

Kinjal onlara Umang’ı buldunuz mu? diye sorunca Ahem çok öfkelenir. Kinjal Umang’ın iyi birisi olduğunu söyleyince Ahem daha fazla dayanamayıp onu partide kızlarla eğlenirken yakaladık der. Kinjal duydukları karşısında büyük bir şoka uğrar ancak Ahem’in sözlerine inanmaz. Biraz duraksayıp harekete geçer. Ahem ona bakarken Kinjal, Umang ile ilgili bütün gerçekleri ben öğreneceğim deyip odadan ayrılmak ister. Ancak Ahem onu durdurup kapıdan dışarı çıkman yasak der. Daha sonra Ahem Kokila’nın yanına gidip uzun uzun ona bakar.

Ahem ile Kokila’nın birbirine sevinçle baktığını gören Gopi onların sevincinden ötürü çok mutlu olur. Bu arada Büyük anne Kokila’nın yanına gelir. Kokila ne yalan uydursam diye düşünmeye başlar.Büyük anne gelip Kokila’nın yanına oturur. Kokila bundan sonra ne yapacağız diye sorar. Büyük anne gülümseyerek bir espri yapar ve herkesi gülümsetir. Büyük anne bütün kötü günler geçecek zamanla her şey eskisi gibi olacak deyip Kokila’yı rahatlatmaya çalışır. Rashi odasında Urmila’ya telefon açar. Bugün olanları ve Kokila’nın partideki yaşadıklarını bir bir annesine rapor eder

Evde durumlar berbat bir hal alırken Umang kendi kendine konuşuyordur. Çok kötü şeyler yapacağım! Bana ettiğiniz kötü lafları bir bir ödeteceğim size! der. Bu arada Hetal gelip Urmila ile konuşacaklarının olduğunu söyler. Hetal Urmila ile konuşurken Kinjal ailenin yanına gelip öfkeyle Umang nerede diye sorar. Herkes boş boş ona bakarken Kinjal, Umang sizin yüzünüzden benimle konuşmuyor deyip parti olaylarına inanmadığını belirtir. Daha sonra bütün suçu Ahem’in üstüne atar. Kokila çok öfkelense de kendini tutar ve odana git der. Kinjal, ona bakarken Jigar ve Gopi gelip onu tutarak odasına bırakır.

Ahem, ailenin yanına gelerek Kinjal’i düştüğü bu kuyudan kurtarmak için bir yol bulduğunu söyler. Bütün aile merak içinde ona bakarken Ahem söze girer. Ahem, Kinjal’i Amerika’ya yollarsak bütün bu sıkıntıları geride bırakır der. Bütün aile bu fikri hoş karşılar. Kokila’da bu fikri onaylayıp Kinjal’in yanına gider. Kinjal’e hakkında aldığı seyahat kararını anlatır. Kinjal itiraz edip Umang’ın kendisini sevdiğini böyle bir ayrılığa dayanamayacağını belirtse de nafile. Kokila onu dinlemez ve Gopi’yi çağırıp Kinjal’in bavulunu hazırlamasını ister.

Kokila, Kinjal’in yanına gelip ona çocukken giydiği giysileri uzatır. Kokila ben bunları dağıtacaktım ama kıyamayıp sakladım der. İkili arasında çok duygusal bir ortam olur. Bütün bunlar olurken Rashi gelip Urmila’nın aradığını ve Gopi ile konuşmak istediğini söyler. Belli ki Urmila farklı bir plan yapmıştır ve uygulamaya başlamıştır. Gopi telefonu aldığında Urmila ona övgüler yağdırarak biraz gururunu okşar. Daha sonra Kinjal’in evden ayrılmasına sen engel olabilirsin der.

Kinjal odasında yalnız kaldığında bir umut Umang’ı aramaya devam eder. Ancak Umang o numarayı devre dışı yapmıştır. Kinjal ise umudunu kaybetmese de her aradığında hat meşgule düşmektedir. Gopi, Urmila’nın sözlerini duyunca heyecanlanıp Kinjal’in evden gönderilmemesi için ne yapmalıyım diye sorar. Urmila, Kinjal’i Daval ile evlenmesi gerektiğini söyler ve Kinjal’i bu konuda ikna etmesini ister. Gopi bunu duyunca çok şaşırır. Masum 8 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 47. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir