Masum 45. Bölüm Özeti 6 Mayıs Ahem Çıldırdı

furkan 28 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar şok ediciydi. Mehta ailesi her şeyi öğrenmiş ve nişanı bozmuştu. Kokila bu utancı kaldıramayıp Kinjal’i evlatlıktan reddetmişti. Bütün bu olaylar bizleri heyecanlandırırken Parag da Kinjal ile konuşmak için onun odasına yönelmiştir. Masum 6 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 45. Bölüm Özeti

Parag, Kinajl’in odasına dalmış ve adeta ateş püskürtmüştür. Daha sonra rezilliği hatırlatıp duygusal bir konuşma yapar. Parag adeta sinir küpüne dönmüş bir haldedir. Hetal ve Jigar onun fenalaşacağını düşünüp onu oradan uzaklaştırırlar. Kinjal Parag’ın söylediği bunca laftan sonra adeta tükenmiştir. Çok üzülen Kinjal Umang’ı aramak için telefona  sarılır. Bu arada Ahem Kokila’ya siniri geçsin diye bir şeyler anlatmaya çalışsa da nafile. Ahem onun yanından ayrılır ve Kinjal’in odasına doğru hareket eder.

Ahem, Kinjal’in odasına yaklaşırken Kinjal Umang’a telefon açmıştır. Ona bütün olanları anlatıp ailenin kendisine düşman olduğunu belirtir. Umang bunları duyunca sebepsizce mutlu olur. Kinjal’e bu durumların iyiye işaret olduğunu söyleyince Kinjal çok öfkelenir. Bütün ailenin bana düşman olması nasıl iyi olabilir der. Daha sonra Umang’a sevgi sözleri söylerken arkasını döner. Karşısında bir anda Ahem’i görünce korkudan elleri titrer ve telefon elinden kayar.

Ahem öfkeyle birden parlar ve kiminle konuşuyordun deyip Kinjal’i sert bir şekilde sorgulamaya başlar. Onu iyice köşeye sıkıştırıp elini havaya kaldırır. Ahem’in Kinjal’e öfke kustuğunu gören Gopi hemen ikilinin arasına girer. Ahem onu tersler ve karışma sen deyip bir tokat atmak için niyetlenir. Ancak bu sefer de Hetal onu durdurur. Hetal, Ahem’e ters ters bakar ve sen çocuk mu azarlıyorsun deyip Kinjal’in yetişkin bir birey olduğunu böyle bir aşağılamanın ona ağır geleceğini söyler. Ahem bütün öfkesini yutup içindeki hisleriyle konuşur. Daha sonra oradan hızla uzaklaşır. Kinjal, Hetal’e kendisini savunduğu için teşekkür eder.

Bütün bu olaylar Jigar’ı çok etkilemiştir. Jigar bütün olanları düşünürken onu bu halde gören Rashi hayatında ilk kez birine acır. Bu arada Urmila Rashi’ye telefon edip gelişmeleri öğrenmek ister. Rashi olayların ne denli büyüdüğünü tam kestiremiyorum ama Jigar bu olaylar karşısında çok üzülmüşe benziyor deyip kapatır. Urmila sabah olunca çok erken bir saatte kızının yanına ve olanları öğrenmeye gelir. Hetal onu görünce hayırdır bu saate ne iş dercesine ona bakar. Urmila dün yaşanan olayların şokunu hala atamadım deyip saatin kaç olduğunu fark etmediğini söyler. O arada bir seyyar satıcı evin önünden geçmektedir. Gopi onu durdurup süt alır.

Gopi satıcının yanındayken Urmila bir şeytanlık düşünüp ona yaklaşır. Hetal’de halletmesi gerek işlerinin olduğunu söyleyip ikiliyi yalnız bırakır. Gopi satıcının yanındayken Urmila satıcının malzemelerine bakma bahanesiyle oraya gelir ve evdeki bütün olayları  bir bir satıcının duyacağı bir şekilde Gopi’ye anlatır. Gopi onu durdurmaya çalışsa da nafile. Urmila aileyi herkese rezil etmek istemektedir. Bütün bu olayların üzüntüsünü yaşayan Kokila ise tüm tanıdıkları arayıp nikahın iptal olduğunu anlatmak ister. Ancak Ahem onu görür ve bunu yapmasına engel olur. Daha sonra Kinjal’in kim tarafından hamile bırakıldığını sorar. Kokila bunu söylemek istemez. Ahem ısrar etse de Kokila yine bir şey anlatmaz. Bu arada Gopi onlara yaklaşıp Kokila’ya yemek yedirmek ister.

Kokila yemeği yemek istemez. Gopi ona yemesi için ısrar eder. Bu arada Ahem bir bahane bulup odadan ayrılır. Ahem’in gitmesiyle Kokila, Gopi’ye Kinjal’in kimle ilişkiye girdiğini kimseye anlatmaması için onu uyarır. Ancak odadan ayrılan Ahem kapının önünde onları dinlemektedir. Gopi, Kokila ile sohbeti bitirip dışarı çıkar. Dışarı çıkınca Ahem onu tutup duvara yapıştırır. Ona bebeğin babası kim diye sorar. Gopi söylememek için direttikçe Ahem onu daha çok sıkar. En sonunda Gopi’den bir şey öğrenemeyeceğini anlayan Ahem onu itip oradan ayrılır. Kinjal ise onları görmüş ve büyük bir korku onu sarmıştır.

Ahem oradan uzaklaşınca Kinjal Gopi’nin her şeyi Ahem’e anlattığını düşünüp Gopi’ye yaklaşır. Kinjal Gopi’ye ispiyoncu deyip onu bağırmaya başlar. Masum Gopi kime destek olmaya çalışsa hep başka birsi tarafından azar işitir. Ahem kafasındaki soru işaretlerinin cevabını bulmak için Kinjal’in odasına dalar. Odada bağırıp çağırdıktan sonra kapıya döner. Ancak dönerken gözüne Kinjal’in cep telefonu takılır. Ahem, Kinjal’in illa sevgilisiyle konuştuğunu düşünüp arama geçmişine bakar. Daha sonra Kinjal’in sürekli Umang ile telefon görüşmesi yaptığını fark eder.

Ahem öfke içinde telefonu kapıp odadan ayrılır. Koridorda Kinjal’in Gopi’ye bağırdığını görüp ondan susmasını ister. Daha sonra elindeki telefonu ona uzatıp Umang’ta kimmiş diye sorar. Kinjal yüzsüz bir şekilde kim olduğunu benden daha iyi biliyorsun der. Ahem ona bakarken Kinjal Umang’ın Anita’nın kardeşi olduğunu belirtir. Ahem bunu duyunca ne yapacağını şaşırır ve öfkeyle benim kardeşime yaklaşmak onun ne haddine diye bağırır.

Kinjal ise Umang’ı Ahem’e övmeye çalışır. Ahem bunları duyunca iyice sinirlenir ve Kinjal’e hakaret edip telefonunu fırlatır. Gopi ise Anita’nın adını duyduğunda Ahem’in ona nasıl övgüler  yağdırdığını hatırlayıp çok üzülür. Her ne olursa olsun bu gelişmelerden Kokila’yı haberdar etmeliyim diye düşünür.

Kokila kara kara düşünürken telefonu çalar. Telefonu açtığında birisi ona nikahın Kinjal’in başka birisi tarafından hamile kaldığı için iptal edildiğini söyler. Kokila bunu duyunca çok şaşırır öfkeyle sen nereden biliyorsun diye sorar. Telefondaki kadın sokaktan geçen bir seyyar satıcı tarafından öğrendiğini söyler. Kokila çok üzülürken Gopi içeri girip Ahem’in Kinjal hakkındaki bütün gerçeklerini öğrendiğini söyler. Kokila bütün kötü haberlerin üst üste geldiğini düşünüp adeta yıkılır.

Ahem Kinjal’in sevgilisinin Umang olduğunu duyduğu andan beri sakinleşememiştir. Sonunda dayanamayıp Umang’ın iş yerine doğru yol alır. Oraya geldiğinde onu dışarı çağırıp konuşmak ister. Umang yüzsüz bir şekilde konuşmak istediğin her neyse burada konuşalım der. Ahem bunu duyunca çok öfkelenip onun üzerine atlar. Ona bir iki yumruk attıktan sonra güvenlik görevlileri ikilinin arasına girip kavgayı bitirir. Bu arada Ahem’in de üstü başı dağılır ve eli yaralanır. Kavga bitince Ahem Kinjal’in yanına yaklaşma diye bağırarak uzaklaşır. Eve döndüğünde Kokila onun bu halini görüp korkar. Ona yaklaşıp hızlıca onu odasına götürür.

Kokila onu odasına götürdüğünde neler oldu diye sorar. Ahem öfkeyle her şeyi anlatmaya başlar. Kokila’ya kendisinin Umang’ın çalıştığı yere gidip onunla kavga ettim der. Ahem bunları anlatırken Kokila onu durdurur ve yarasının kanadığını söyler. Daha sonra Gopi’ye seslenir. Gopi hızla hareket edip odaya ilk yardım kitiyle girer. Kokila ona gel ve Ahem’in yarasını sarmam için onu kolundan tut der. Ahem buna itiraz edip istemese de Kokila onu susturup Gopi’den tekrar onun kolunu tutmasını ister. Masum 6 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 45. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir