Masum 44. Bölüm Özeti 5 Mayıs Mehta Ailesi Her Şeyi Öğrendi!

furkan 27 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum’un son bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri büyük bir heyecana sokmuştu. Kokila’nın Kinjal hakkındaki bütün gerçekleri öğrenip onu evlatlıktan reddetmesi adeta büyük bir olayın başlangıcıydı. Kokila nişanı bozmak için Mehta ailesinin evine gitmek istediğinde karşısına Büyük anne çıkar. Uzun zaman sonra büyük anneyi karşısında gören Kokila çok heyecanlanır. Masum 5 Mayıs Özeti siz değerli takipçilerimizle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 44. Bölüm Özeti

Büyük annenin eve döndüğünü duyan bütün aile oraya gelip büyük anne ile selamlaşır. Daha sonra herkes odasına çekildiğinde Kokila, Gopi’ye gelerek ona Mehta ailesine uğrama işini ertesi gün halledeceğim der. Rashi onları duyar ve hemen odasına gidip Urmila’ya telefon eder. Urmila’ya bütün duyduklarını rapor edip kapatır. Büyük anne ise Gopi’ye yaklaşıp ona Tanrıya sunulacak olan ikramı verir ve bunu Ahem’e götür der.

Gopi Büyük anneden aldığı malzemeyi Ahem’e götürürken kapının önünde içeri girip girmemesi konusunda endişelenir. Öylece kapının önünde beklerken Mani’yi fark eder. Ona doğru yaklaşıp kendisine verilen görevi onun yapmasını isteyecekken Hetal Mani’yi götürür. Gopi ne olacaksa olsun diye düşünüp kapıyı tıklatmadan içeri dalar. Elindeki malzemeyi bırakıp bunlar Büyük anne tarafından sana gönderildi der.

Ahem bir anda içeri daldığı için Gopi’ye bağırıp her şeyi bırakıp buradan defol der. Gopi malzemeleri bıraktığı gibi odadan hızla ayrılır. Sabah olduğunda Kokila Mehta Ailesinin evine uğramak için hareket eder. Ancak tam evden ayrılacakken bu kez de Urmila ve Daval kapıda belirir. Kokila onun geldiğini görünce  çok öfkelenir. Urmila lafa girip Büyük anneyi ziyaret etmek için geldiğini belirtir.

Kokila ne zaman gitmek istese bir engel çıkar. Bu arada büyük bir ses duyulur ve bütün aile salona gider. Salonda büyük bir bando grubunu gören herkes şok olur. Kokila öfkeyle bu nereden çıktı diye bağırır. Urmila lafa girip Kinjal ile Elish’in nikahı öncesinde biraz eğlenelim diye çağırdım der. Kokila bütün bandoyu evden kovmak istese de Urmila onu durdurur ve adamlar bu kadar yol geldi bari bir kere çalsınlar der. Kokila kabul edip çekilir. Bando çalmaya başladığında bütün aile kendinden geçip dans etmeye başlarlar. Bu arada Mehta ailesi içeri girip müziği durdurmalarını söyler.

Şirag onları görünce içeri buyur edip Mehta ailesini Büyük anneyi gösterip hepsine onu tanıtır. Hetal Mehta ailesinin geldiğini görünce Mani’yi yanına çağırır ve mutfağa gidip bir şeyler hazırlamasını söyler. Bayan Mehta onu görür ve çok mühim bir mesele olduğunu belirtip hızla Kokila’nın yanına gider. Kokila her şeyi anlamış gibi onu odasına buyur eder ve sohbete başlarlar. Bayan Mehta dün akşam bizim evin telefonunu siz  mi aradınız diye sorar. Kokila aramak istediğini ancak vazgeçtiğini söyler. Bayan Mehta lafa girip birisi sizden daha erken davranıp ev telefonumuzu aradı ve bazı şeyler anlattı der. Kokila neler anlattı diye sorunca Bayan Mehta Kinjal bebek mi bekliyor diye sorar.

Daha sonra Kinjal’in başka birisiyle ilişkiye girip girmediğini sorar. Kokila bunları bir anda duyunca donakalır. Kokila’nın ağzından tek bir söz çıkmayınca Bayan Mehta öfkelenip sesini yükseltir. Kokila adeta kriz geçiriyormuş gibi donmuştur. İkili odada böyle bir sohbetin içindeyken herkes salonda endişe ile onları beklemektedir. Urmila ve Rashi ise zevkten dört köşe olmuşlardır.

Kokila bir müddet sonra kendisine gelir ve lafa girer. Bütün bunların doğru olduğunu belirtip sizleri haberdar etmek istedim ama hep bir aksilik çıktı der. Bayan Mehta Kokila’ya uzun uzun bakıp sözün bittiği yerdeyiz artık tek bir kelime daha etmeyeceğim der ve oradan ayrılır. Salondakiler onu odadan sinirli bir şekilde çıktığını görünce çok endişelenir. Bayan Mehta herkesin karşısına geçip Kinjal’in hamilelik gerçeklerini anlatır. Bayan Mehta birisi bizi bu durumdan haberdar etti ama biz bunlara inanmayıp sizleri dinlemek istedik deyip Kokila’ya tepkisini bir kez daha dile getirir. Elish çok üzülmüştür ancak inanmak istemez. Kinjal’e gelip ona bunları tekrar sorar. Kinjal bütün olanları doğrulayınca Elish adeta yıkılır.

Elish hüzün içerisinde nişan için takılan yüzüğü çıkarıp Kinjal’e uzatır. Mehta Ailesi kızgın bir şekilde evden ayrılırken Kinjal Kokila’ya yanaşmış ve onu tutmuştur. Ancak Kokila büyük bir öfkeyle onu bütün gücüyle iter. Dengesini kaybeden Kinjal Gopi’nin üzerine çullanır. Kokila sinirli bir şekilde lafa girip benim Kinjal adında bir kızım yok der ve odasına gider. Sevincinden ölmek üzere olan Urmila kızına bakıp bunların hiçbir şey olmadığını daha fena şeyler yapacaklarını ona söyler. Daval ise Kokila’ya acımıştır. Jigar olayın şokunu atlattıktan sonra Kinjal’in yanına gidip bu olayları neden içinde tuttun da bize anlatmadın deyip ona kırgın olduğunu belirtir.

Parag ise bu rezilliği Şirag ile konuşurken hüngür hüngür ağlar. Daha sonra öfkesine yenik düşüp sinirle hareket eder. Şirag ve Hetal onu yakalamaya çalışsa da nafile. Parag Kinjal’in odasına sert bir şekilde dalar. İçeride sohbet eden Jigar ve Kinjal bir anda Parag’ın odaya dalmasıyla çok korkarlar. Masum 5 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 44. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.