Masum 43. Bölüm Özeti 4 Mayıs İşler Çıkmaza Girdi

furkan 26 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Kinjal hamilelik gerçeklerini Kokila’ya anlatmak istese de başaramamıştır. Bir plan uygulayıp yapmaya çalışsa da Kokila yine hiçbir şeyi öğrenmez. Kinjal odasındayken Gopi yanına çağırır. Gopi’ye her şeyi anlatıp Kokila’ya gerçekleri anlatmasını ister. Masum 4 Mayıs Özeti sizlerle…

Masum 43. Bölüm Özeti

Kinjal, Gopiye Umang’ın ne kadar iyi bir insan olduğunu da anlatır. İkili sohbet ederken Mani içeri girer. Mani, Mehta ailesinin eve misafir olduklarını belirtip Kinjal’i çağırır. Urmila ve Rashi Mehta ailesinin eve girmesiyle yaptıkları planı uygulamak kararı alırlar. Urmila ve Rashi planı uygulamak için çaba gösterirken Gopi, Kokila’ya yaklaşıp çok mühim gelişmeler olduğunu belirtip onunla konuşmaya çalışır. Kokila şuan çok meşgulüm beni oyalama deyip Kinjal’i buraya çağırmasının ister. Gopi denileni yaparak Kinjal’in yanına gelir. Kinjal’e Kokila beni dinlemedi ama müsait bir zamanını yakalayıp her şeyi anlatacağım der. Kinjal’i alıp ailenin yanına getirir.

Urmila planının ilk aşaması için bir karta Kinjal’in Umang’tan hamile kaldığına dair bir yazı yazıp kızına verir. Urmila yazıların her zaman akılda kaldığını belirterek daha önceden Ahem’e mektupla ilgili yaptığımız şeyi hala kimse unutmadı diye söyler. Bu plan ile büyük bir olay yaratacaklarını söyler. Urmila iki ailenin de kendisini dinlemesini söyleyip ortalığın şenlenmesi için bir oyun oynamaları gerektiğini söyler ve oynayacakları oyunu anlatmaya başlar. Oyuna göre herkes toplanıp bir karta yapılması için bir şeyler yazacaktır.

Daha sonra müzik çalacak ve bir yastık elden ele gezecektir. Müzik bittiğinde yastık kimde kalırsa o kartlardan birini alıp orada yazılan şeyi mecburen uygulayacaktır. Oyun başladığında ilk yastık Kokila’da kalır. Kokila kart seçer ve okur. Kartta dans et yazmaktadır. Kokila sinirlenip bunu yapmayacağım der. Parag oyun bozulmasın diye kartta yazılanı kendisi yapar. Tekrar müzik çalar. Bu sefer yastık Ahem’in elinde kalır. Ahem’in kartında çiçek yazmaktadır. Ahem bir çiçek bulup Kokila’ya doğru hareket eder.

Kokila kaş göz işaretleri ile Gopi’yi gösterir. Gopi’de Kokila’nın anlatmak istediğini anlayıp Ahem’e doğru ilerler. Ahem çiçeği oyun icabı ona verir ancak yüzünde bir tebessüm bile yoktur. Tekrar müzik çalınır ve yastık elden ele dolaşmaya başlar. Yastık Bayan Mehtanın elindeyken müzik durur. Urmila ona kendisinin Kinjal hakkında yazı yazdığı kartı verir. Bayan Mehta yazıyı okuyamadığını belirtir. Rashi’nin kardeşi Daval siz okuyamıyorsanız sizin yerinize ben okuyayım der ve ona doğru yaklaşır. Ancak dengesini kaybeder ve elindeki içecek Bayan Mehta’nın üstüne dökülür.

Kartta iyice ıslanmış ve yazılar silinmiştir. Urmila ile Rashi planlarının suya düştüğünü anlayıp bozulurlar. Kokila ise Bayan Mehta’yı rahatsız ettiği için Daval’a bağırır. Gün bitimine doğru Mehta Ailesi her şey çok güzeldi deyip evden ayrılırlar. Kokila günün yorgunluğunu atmak için odasına çekilip kara kara düşünmeye başlar. Bu arada Gopi içeri dalıp ona Kinjal’in bebek beklediğinden haberim var der. Kokila şok olur. Elish otururken telefonu çalar.

Telefonu açtığında Kinjal ile ilgili bütün gerçekleri birisi ona anlatır. Kinjal’in bebek beklediğini söyleyip bebeğin babasının Umang olduğunu belirtir. Elish bunları duyunca çok üzülür. Bu arada Elish’e telefon açanın Urmila olduğu belli oluyor. Elish bunları öğrenirken Gopi’de Kokila’ya bütün doğruları anlatır. Kokila bebeğin gerçek babasının Umang olduğunu duyunca çok sinirlenir.

Urmila Elish’e her şeyi anlattıktan sonra kızına gelip her şeyi bir bir anlatır. Ona Kokila’nın artık küçük düştüğünü ve saygı görmeyeceğini söyler. Rashi bunları duyunca çok sevinir. İkili bir anda arkaya baktıklarında orada Daval’ı görüp çok korkarlar. Ancak Daval hiç bir şeyi duymamıştır. Kokila, Gopinin anlattıklarını duyunca ayağı kalkar. Sinirle bu Umang’ta kim oluyor diye sorar. Gopi Kinjal ile onun aynı okulda olduklarını söyler. Kokila kızıyla yüzleşmek için Gopi’yi de tutarak onun yanına gider.

İkili hızla Kinjal’in odasına doğru ilerlerken Urmila ve Rashi onlarla karşılaşır. Urmila Kokila’nın çok endişeli bir şekilde Gopi’yi kolundan tuttuğunu görünce her şey yolunda mı? Diye sorar. Kokila Gopi’nin hasta olduğunu söyleyip birkaç yalan söyler. Bunu duyan Urmila Rashi’ye, Gopi’ye göz kulak olmalısın der. Kokila çok öfkelenir ve Rashi önce kendine göz kulak olsun diyerek oradan uzaklaşır. Kokila ile Gopi oradan uzaklaşırken Urmila kızına gözün onlarda olsun deyip ayrılır.

Kokila Kinjal’in odasına şiddetle dalar. Kinjal ne olduğunu anlamaya çalışırken Kokila Gopi bana her şeyi anlattı bir de sen söyle der. Kinjal Gopi’nin anlattıklarını doğrulayıp Umang’ı övmeye başlar. Kokila bunları duyunca sert bir tokatla Kinjal’i yatırır. Bu arada Rashi olanları izlemeye çalışırken Jigar onu görür ve ne yapıyorsun diye sorar. Rashi çok korkar ve yalan söylemeye çalışır. Jigar onunla sohbet ede ede oradan uzaklaştırır ve odasına bırakır. Kokila ise Kinjal’i sıkıştırmaya daha sert bir şekilde devam etmektedir. Kinjal’e çok öfkelenen Kokila onu evlatlıktan reddeder. Daha sonra bütün gerçekleri herkese anlatacağım deyip oradan ayrılır.

Mehta ailesinde Elish kendisine telefonda anlatılanları anne babasıyla paylaşır. Bay ve Bayan Mehta bunu duyunca çok öfkelenip nikah için niye bu kadar hızlı davrandıklarını şimdi daha iyi anlıyorum derler. Kokila’da bu kötü durumu bitirmek için onları bu durumdan haberdar etmek ister. Ancak buna bir türlü cesaret edemez. Mehta ailesi’de Modi ailesine telefon açıp bütün bu rezilliği sonlandırmak ister. Ancak Elish onları durdurup Modi Ailesi büyük bir aile onları çekemeyen çok insan var bu telefon onlarla aramızın bozulması için gelmiş olabilir der. Bay ve Bayan Mehta oğullarına hak verip ertesi sabah bizzat Modi Ailesine gidip bu durumu soracaklarını belirtir.

Kokila, Gopi’ye bu rezillikten kimseye bahsetme gece olunca bizzat Mehta Ailesine misafir olup her şeyi anlatacağım ve bu işi sessiz bir şekilde bitireceğim der. Gopi tamam diyerek ona destek olur. Gopi ile Kokila gece vakti evden çıkarken Baba ile karşılaşırlar. Gopi onu buyur ederken Baba gecenin bu saati niye evden ayrılıyorsunuz diye sorar. Gopi ile Kokila Babayı görünce çok şaşırmışlardır. Masum 4 Mayıs Özeti bitti arkadaşlar.

Masum 43. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.