masum 3 mayıs özeti 2. kısım

Masum 42. Bölüm Özeti 3 Mayıs Rashi ve Urmila’nın Yeni Planı

furkan 25 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Kinjal hamilelik gerçeklerini anlatmaya çalışsa da dinlenmemiştir. Kokila kendisini bebeğin babasının Elish olduğu yönünde kandırmıştır. Kinjal ile Kokila’nın ilişkisi böyleyken Rashi’de Gopi’nin aklına girip Ahem’e sürprizler yapması için onu ikna etmişti. Masum 3 Mayıs Özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 42. Bölüm Özeti

Gopi, Rashiden aldığı gazla Ahem’e bir sürpriz hazırlar. Odayı mükemmel bir şekilde süsleyip ışıklandırır ve oturup Ahem’i beklemeye başlar. Ahem gelip odasına girdiğinde etrafın bu denli süslü olmasına anlam veremez. Gopi onu görünce yüzünü örtmeye çalışır. Ancak Ahem onun kolunu iyice tutar. Gopi yine romantik bir ortam olduğunu düşünüp sevinirken Ahem bağırmaya başlar. Niçin böyle korkunç işler yapıyorsun diye sorup kötü kötü konuşmaya başlar. Gopi elinin yarasını belirterek bunu teşekkür etmek ve minnet göstermek için yaptım der. Ahem ise ben onu sana yaklaşmak için yapmadım der. Daha sonra sana iyilik yapmaya bile değmiyor diyerek odadan ayrılır. Ayrılırken bütün bu çöplüğü temizle diye de ekler.

Gopi odayı temizlemekle meşgulken Rashi, gecenin nasıl olduğunu öğrenmek için Gopi’nin yanına gidiyor. Bu arada Gopi odayı halledip yemek hazırlıklarına başlamak için mutfağa girer. Rashi mutfağa gelince onun çok üzgün olduğunu görür ve sevincinden adeta etekleri zil çalar. Gopiye yanaşarak geceyi sormak ister. Ancak daha öncesinde kendisinin böyle bir hazırlıkla Jigar’ı karşılaması halinde Jigar’ın ona övgüler yağdıracağını belirterek Gopi’yi sinirlendirmeye çalışır. Daha sonra Gopi’ye Ahem ne tepki verdi diye sorar. Ancak Gopi’nin ağzını bıçak açmaz. Bu arada Hetal oraya gelir. Rashi, Hetal’in yanına gelerek Gopi’nin hiç konuşmadığını belirtir.

Hetal niçin böyle bir şey yaptığını sorunca Rashi, Gopi’nin gece Ahem’i büyük bir kutlamayla karşıladığını belirtir. Ancak gece hakkında hiç bir şey anlatmıyor diye ekler. Hetal bunu duyunca meraklanır ve Gopi’ye yanaşıp geceyi anlatmasını ister. Gopi yine sessiz kalır. İkili anlatması için yalvarırken Rashi, Hetal’e kardeşi Daval ile görüşmek istediğini söyler. Hetal bunca iş ve sorumluluğun altında ne buluşması diyerek ona tepki gösterir. Rashi, Hetal’e kardeşini çok özlediğini ve uzun bir zamandan beri onunla görüşemediğini belirtip onu ikna etmeye çalışır. Hetal bunları duyunca dayanamaz ve ona buluşması için zaman verir.

Hetal, Gopi’nin bu denli üzgün olmasına anlam verememiştir. Onun yanına gelip onunla konuşmak ister. Hetal ona ne sıkıntın varsa bana anlatabilirsin der. Gopinin gözlerinden yaşlar akar tam anlatmaya başlayacakken Kokila içeri girer. Kokila Gopi’ye neşelen biraz yarın Kinjal evlenecek hüzünlü olursan uğursuzluklar başımızdan eksik olmaz der. Daha sonra Hetal’e dönüp Gopi ile benim arama girme der. Gopi büyük sorumlulukları halledebilmek için güçlü olmalı diye ekler. Kokila bunları söyleyip ayrılınca Gopi’nin gözleri tekrar yaşarır. Hetal dışarı çıktığında Kokila ile rastlaşır.

Hetal Kokila’ya yaklaşıp Gopi’ye sürekli bağırıp çağırıyorsun diyerek sitem eder. Ayrıca Gopi’nin moralinin saatlerdir düşük olduğunu belirtip Ahem ile ilgili bir şeyler olduğunu ve onunla arasını düzeltmek istediğini söyler. Kokila Hetal’e hak verip oradan ayrılır. Bir müddet sonra Ahem işten döner. Kokila onun yanına Gopi ile aralarında geçen olayı anlatmasını ister. Ahem ona karısı olarak değer vermediğini belirtip değer görmek için çaba sarf etmesini istemiyorum der. Ahem odasına çıkarken Gopi Kokila’nın yanına gelir. Gopi, Kokila’ya artık ufak tefek sıkıntılar için üzülmeyeceğim ve sizi de üzmeyeceğim der. Kokila onu dinler ve senin bir suçun yok der. Daha sonra ondan sabretmesini siter.

Evde bu olaylar olurken Kinjal Umang’a telefon eder. Kokila’nın hala gerçekleri öğrenemediğini söyleyip ona bütün gerçekleri sen anlat der. Umang kabul eder. Kinjal, Kokila’nın yanına gelip bir süre onunla oturur. Daha sonra telefonunu orada bırakıp ayrılır. Planı telefon Kokila’nın yanındayken Umang’ın araması Kokilanın telefonu açması ve bütün gerçekleri öğrenmesidir. Ancak Kinjal oradan ayrıldıktan sonra Kokila’da ayrılır. Kokila gittiğinde Umang telefonu arar. Bu arada Rashi telefonun çaldığını fark edip gizlice açar. Umang Kokila’nın telefonda olduğunu düşünüp bütün doğruları anlatır. Bunları duyan Rashi pis pis sırıtmaya başlar.

masum 3 mayıs özeti 2. kısım

Kinjal telefonunu almaya geldiğinde Kokilayı gerçekleri öğrenmiş mi diye dener. Ancak Kokila her seferinde çocuğun Elish’ten olduğunu söyleyince Kinjal yaptığı planın başarısız olduğunu anlar. Odasına gidip telefonunu açtığında Umang’ın aradığını görür. Telefonu Kokila açmadığını anlayan Kinjal acaba kim açtı diye düşünmeye başlar. Rashi öğrendiklerini hemen annesine telefon ederek ona anlatır. Urmila, gülerek Kokila’nın bütün gerçekleri düğün günü herkesin önünde öğrenmesi lazım der. Böylece çok büyük bir aşağılanmaya uğrar diye düşünür. Rashi bu şeytani planı duyunca pis pis sırıtmaya başlar.

Kinjal artık bir şey düşünemez. Kuru itiraftan başka çaresi kalmamıştır. Odasında Kokilaya her şeyi anlatmayı düşünse de bir türlü bunu başaramaz. O sırada Gopi içeri girer. Kinjal onu görünce ona yaklaşıp bütün gerçekleri anlatır. Gopi’ye çocuk doğuracağını belirtip çocuğun babasının da Umang olduğunu söyler. Gopi o zaman geçen akşam eve gizlice gelen Umang’dı der. Kinjal evet deyince Gopi hayatının şokunu geçirir. Masum 3 Mayıs Özeti bitti.

Masum 42. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir