Masum 41. Bölüm Özeti 2 Mayıs 2020 Kokila Hızlı Davranıyor

furkan 24 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinde Kinjal’in hamileliği Kokilayı büyük bir üzüntüye sokmuştu. Kokila bu olayın aile içinde kötü sonuçlar doğurabileceğini düşünüp Kinjal’e bu olayın sır olarak kalmasından bahsetmişti. Bu arada onları birinin dinlediğini fark edip arkalarını döndüklerinde büyük bir şok yaşamışlardı. Masum 2 Mayıs Özeti başlıyor..

Masum 41. Bölüm Özeti

Kinjal ve Kokila heyecan içinde dinleyenin kim olduğuna bakındıklarında karşılarında Hetal’i görürler. Kokila, Hetal’i görünce çok heyecanlansa da Hetal konuşulanları duymamıştır. Hetal nikahı kıyacak panditin nikah gününün kararlaştırılması için eve uğradığını söyler. Hetal oradan ayrılırken Kokila ve Kinjal adamın yanına doğru giderler. Adam nikah günü için bir sonraki hafta veya bir sonraki ayın çok iyi olduğunu belirtir. Şirag ise bu düğünün kusursuz olması ve herkes tarafından konuşulmasını istemektedir.

Kokila’ya düğünü gelecek ay yapalım dese de Kokila önümüzdeki hafta bu iş bitecek der. Şirag bunun üstüne Kokila’yla konuşmaya çalışsa da nafile Kokila kararını çoktan vermiştir. Düğün tarihi ayarlandıktan sonra Kinjal oradan ayrılıp Umang’a telefon eder. Ona her şeyi anlattıktan sonra kapatır. Aynı zamanda Kokilanın bu hamilelik olayına neden bu kadar az tepki verdiğini anlamaya çalışır. Gopi, hala hiçbir şeyi bilmemektedir. Kokilanın bu heyecanlı halini gördükçe iyice meraklanır. Onun Kinjal’in evden ayrılacağı için bu denli üzgün olduğunu düşünüp yanına gider. Kokila’yı, Kinjal için endişelenme o çok iyi bir aileye gelin gidiyor diyerek teselli etmeye çalışır.

Kokila bu sözleri düşünüp kendini avutmaya çalışır. Gopi tekrar lafa girip düğün zarflarına para koyması için geldiğini belirtir. Kokila ona para verip zarflara yerleştirmesini ister. Gopi görevini tamamlar ve Kokila’nın odasına gidip zarfları dolabına koymak ister. Dolabı açtığında Kinjal’in doktordan gelen evrakları saçılır. Gopi merakla bunları toplayıp okuyacakken Kinjal belirir. Kinjal onu azarlayıp özel eşyaları kurcalamaması gerektiğini söyler. Daha sonra evrakları parçalara ayırır. Bütün aile kutlamalar ve düğün hediyeleri ile Mehta ailesine misafir olurlar.

Kokila Bayan Mehta’ya yaklaşıp nikah için gelecek haftanın kararlaştırıldığını belirtir. Bayan Mehta da nikah için bir hafta sonrasını uygun bulunca iki aile de anlaşmazlık olmadığı için sevinir. Kinjal odasında Umang’a telefon açıp Gopi tam raporları okuyacakken raporları aldığını ve parçaladığını söyler. Daha sonra Gopi okuma yazma bilmiyor böyle yaparak şüpheli davrandım der. Tam o sırada Gopi odaya girer. Kinjal Gopi’ye bağırmaya başlar. Gopi Bayan Mehta telefon açtı ve seninle ile konuşmak istiyor diyerek telefonu ona uzatır. Bayan Mehta, Düğün için Kinjal’i kutlayıp kapatır.

Aile eve geri döndüğünde Kinjal Kokila’nın yanına gelerek onunla konuşmak ister. Kokila ondan çekinse de onu dinler. Kinjal, hamile olduğumu biliyorsun buna rağmen neden beni evlendiriyorsun diye sorar. Kokila çocuğun babasının Elish olduğunu düşündüğü için, bu çocuğun babasının kim olduğunu göstermek için der. Kinjal bunu duyunca Kokilanın düşüncesini anlar. Kinjal Kokila’nın Umang’ı öğrendiğini buna rağmen az tepki verdiğini düşündüğü için bunları duyunca çok üzülür. Hemen Umang’a telefon eder. Kokila’nın neden bu kadar aceleci davrandığını ona anlatır.

Kinjal, Umang’a Kokila bebeğin gerçek babasını Elish zannediyor deyince Umang çok öfkelenir. Umang, Kinjal’e derhal gidip bebeğin gerçek babasını açıklamasını ister. Umang, Kinjal’e eğer en kısa sürede bunu açıklamazsa bir daha onunla görüşmeyeceğini de belirtir. Kinjal bunu duyunca hemen Kokila ile konuşmak için hareket eder. Kokila’ya yaklaşıp çok önemli bir konu hakkında konuşmamız lazım der. Ancak Kokila nikah için çok az bir zaman kaldığını belirtip boş şeylerle zaman kaybedemeyiz der. Onu geri çevirip işine devam eder.

Kinjal odasına geri döndüğünde Rashi’nin orada olduğunu fark eder. Rashi alaycı gözlerle ona bakıp Umang hakkında konuşur ve onunla dalga geçer. Rashi pis pis gülerek odadan çıkarken Umang telefon eder. Umang, Kokila ile görüştün mü diye sorunca Kinjal üzgün bir şekilde beni dinlemedi der. Umang ise kendisinin işe el koyacağını belirtir eve bir hediye yollayacağını ve hediyenin üstüne bütün gerçekleri yazacağını belirtir. Kinjal kabul eder. Telefonu kapatıp hediyeyi bekler.

Hediye eve ulaştığında Kokila yazıların hiçbirini okumadan hediyeyi Kinjal’e verir. Senin bu aşk hayatından sıkıldım der ve bu hediyeyi yok et diye ekler. Gopi, Ahem ile ilgili bütün mutluluğunu Rashiye anlatır. Rashi’ye Ahem’in artık kendisinden nefret etmediğini hep kendisine yardımcı olduğunu söyler. Rashi ona bakıp onu rezil etmek ister. Ona ilişkiler hakkında yalan yanlış şeyler anlattır. Gopi bunları dinleyip Rashiye çok teşekkür eder. Masum Gopi, Rashinin onun hakkındaki kötü düşüncelerinin farkında değildir. Masum 2 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 41. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir