Masum 40. Bölüm Özeti 1 Mayıs 2020 Kinjal’in Gerçekleri Ortaya Çıkıyor

Burak 23 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’da Ahem Gopi’ye yardım edip onun acılarını dindirmişti. Ayrıca Rashi’nin kötü planını ortaya çıkaran Kokila o ve annesine düşman kesilmişti. Urmila’nın bundan sonraki tavrı ne olacak? Masum 1 Mayıs özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 40. Bölüm Özeti

Puja kutlamaları bitip herkes yemeğini yeyip odasına çekildiğinde Gopi ortalığı temizlemekle meşguldür. Onu seyreden Ahem Mani’nin yanına gidip ona Gopi hakkında bazı sorular sorar. Ahem’in sonunda Gopi’yi dikkate aldığı belli olmaktadır. Mani Ahem’e Gopinin daha adam akıllı yemek yemediğini belirtir. Ahem, ona Gopi’nin yemesine içmesine dikkat etmesi gerektiğini söyler.

Her ne olduysa Ahem Gopi’ye daha çok özen göstermeye başlamıştır. Ertesi sabah Gopi kahvaltı saatine geç kalmıştır. Kokila ona geç kaldığı için kızarken elinin sargıda olduğunu görür. Gopi’ye durumu sorar. Gopi başına gelenleri anlatırken herkes çok şaşırmıştır. Kokila, Gopi’ye başına gelen bu olaylardan neden bizi haberdar etmedin diye sorar ve ona pansuman yapmasını söyler. Kahvaltıdan sonra Kinjal doktorun kendisine verdiği raporu inceler. Bu esnada Pandit onun evliliği için tarih ayarlar. Hetal bu tarihten Kinjal’in de haberi olmalı diyerek ona da danışılması gerektiğini belirtir. Pandit ve Kokila buna hak verir.

Kinjal’in odasına giderken Kinjal sesleri duyup elindeki raporu saklamaya çalışır. Kokila içeri girip Kinjal’e bakar. Daha sonra ondan bütün mücevherleri ister. Kinjal mücevherleri verirken saklamaya çalıştığı raporu da Kokila’ya yanlışlıkla verir. Kokila odasına gidip mücevherleri yerleştirirken takıların arasına sıkışan raporu görür. Raporu eline alıp okuduğunda çok şaşırır. Bu arada Kinjal odasına raporu bulamaya çalışır. Hetal ile Gopi Kinjal’in yanına gelip doktordan ne cevap aldığını sorarlar. Kinjal ufak çaplı bir zehirlenme olduğunu belirtir.

Hetal çok endişelenir ve Gopi’ye içecek bir şeyler getirmesini söyler. Raporu okuyan Kokila ise hala şaşkındır. Gopi içecek hazırlayıp Kinjal’e götürürken Kokila onu durdurur. Ne yaptığını sorar. Gopi olanları Kokila’ya anlatır. Kokila onu dinlerken sinirlenir. Gopi ona korkacak bir şeyin olmadığını söyler. Kokila, Gopi’nin sözleri bittikten sonra ona bakıp ne halt ediyorsan et der. Gopi çok şaşırır Kokila’dan böyle bir cevap beklememiştir. Kokila daha sonra ona beni tek başıma bırak ve git der. Gopi iyice şok olur ve üzülür.

Kinjal ne kadar arasa da raporları bulamaz ve bunların Kokila’nın eline gittiğini düşünerek çok sinirlenir. Gopi odasına girip içeceği bırakırken Kinjal bütün sinirini ondan çıkarır. Ona elindekileri bırakıp defol buradan diye çıkışır. Hetal ise Kokila’nın yanına gelip onu sakinleştirmeye çalışır. Ona Kinjal’in sağlığına kavuşması için her şeyi yapacağım der. Ancak Kokila bu durumun onu ilgilendirmediğini belirtir ve onunla ben alakadar olurum diyerek Hetal’e çıkışır. Kinjal son bir umut raporları bulmaya çalışırken Kokila içeri dalar. Ona elindeki raporları gösterip bunları mı arıyorsun diye çıkışır. Daha sonra onun üstüne yürüyerek bunların hamilelik raporu olduğunu belirtip ona iki tokat sallar.

Kokila ateş püskürerek ona çocuğun babasını sorar. Ayrıca ailenin saygınlığını çöpe attığını belirtir. Bu arada Kinjal’e telefon gelir. Kokila telefona doğru ilerlerken Gopi içeri dalar. Kokila öfkeyle Gopi’ye dönüp ne var diye bağırır. Gopi çevredeki evlere tatlı atıştırmalıklar hediye edileceğini belirtip elindeki listeyi doğrulamasını ister. Kokila kendini tutar ve onunla beraber dışarı çıkar. Ona listeyi tekrar uzatıp Hetal ile gözden geçirmesini söyler.

Gopi, Kokila’dan ayrılıp Hetal’in yanına giderken koridorda Ahem ile çarpışır. Çarpışmanın etkisiyle Gopi’nin elindeki kağıtlar etrafa saçılır. Ahem kağıtları toplamak için harekete geçtiğinde Gopi ile gözleri birbirlerine takılır. Çok romantik bir ortam olurken Ahem bütün kağıtları toplayıp Gopi’ye uzatır. Bir yandan da Gopi’nin sargıda olan eline bakmaktadır. Bir müddet daha bakışırlar. Daha sonra Ahem tek bir laf etmeden oradan ayrılır.

Herkes uyumaya çekildiğinde Kokila gece boyunca uyuyamaz. Çünkü Kinjal’in hamileliği onun aklında bir an olsun bile çıkmamıştır. Sabah olunca hemen Gopiyi bulup ona Kinjal hakkında sorular sorar. Gopi’ye Kinjal bizden habersiz biriyle takılıyor mu diye sorar. Gopi daha önce gece vakti evden çıktığını ancak Elish ile takılmaya gittiğini söyler. Rashi onların bu halini görüp aralarına girince Kokila çok öfkelenir ve bütün hıncını Rashi’den alır. Rashi, Kokilanın bu denli öfkeli ve meraklı olmasına anlam verememiştir.

Hemen odasına koşup Urmilaya telefon açıp onu bu durumdan haberdar eder. Urmila bütün oyunlarının açığa çıktığını düşünüp Kokilanın öfkesinin kendisinin suçu olduğunu düşünür. Elish eve telefon eder. Gopi telefonu açıp Kinjal’in sağlığının yerinde olmadığını belirtip şuanda konuşamayacağını söyler. Elish Gopinin söylediklerini dikkate alıp ısrarcı olmaz ve kapatır. Telefonun kapanmasından bir müddet sonra Modi evinin kapısı çalar. Kapıyı açtıklarında karşılarında Elish’i görürler. Kokila Elish’in eve gelmesinden dolayı çok rahatsız olmuştur.

Kokila ailesinin şerefini düşünüp bu olayı gizlemeye karar verir. Elish, Kinjal’in yanına gelip onunla çok kısa sürede iyi bir karı koca olacaklarını söyler. Bunları söylerken kolunu Kinjal’e uzatır. O sırada Kokila içeri dalar. Elish kendisin toplar ve kolunu da geri çeker. Elish evden çıktıktan sonra Kokila, Kinjal’e bu olayın aramızda kalmasını istiyorum der. O esnada Kokila kendilerinin biri tarafından dinlendiğini fark eder ve ne yapacağını şaşırır. Masum 1 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 40. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir