Masum 37. Bölüm Özeti 28 Nisan 2020 Rashi Ortalığı Karıştırıyor

Burak 19 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi’nin iyice gözden düşmesi on çok üzmüştü. Rashi Herkesin içinde kendisinin çok küçük düştüğünü düşünmüştü. Acaba intikam hırsıyla tekrar kötülük mü yapacak ? Urmila ile arası bu olaylardan sonra nasıl olacak ? bütün soruların cevabını ilerleyen bölümlerde alacağız. Masum 28 Nisan Özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 37. Bölüm Özeti

Rashi sinir sinirli odasında bütün olayları düşünürken telefonu çalar. Telefonu eline aldığında arayanın Urmila olduğunu görür. Telefonu açtığında Urmila ona yine yalnız kaldığını söyleyerek üzülmemesini belirtir. Daha sonra onu mutlu edecek birkaç şey söyler. Rashi onu dinler. Urmila, şenlik günü dans ederken Umang ile karşılaştığını söyler. Rashi meraklanıp iyice anlatmasını ister. Urmila, Umang’ın elinde biletler gördüğünü belirterek Kinjal ile Umang’ın bir gün kaçacaklarını söyler.

Bütün bunları anlattıktan sonra Modi ailesinin kendisine yaptığı bütün kötülükleri hatırlatıp intikam sözleri söyler. Zaten sinirli olan Rashi bunu duyunca pis pis sırıtır ve Urmila’yı destekler. Rashi’nin haline çok üzülen Jigar, Hetal’e gelip ona Rashi’yi sorar. Hetal, Rashi’nin akıllanmadığını belirterek her işte yanlışlar yaptığını söyler. Çok yakın bir zamanda Kinjal’in düğünü olduğunu daha sonra ışık festivali olduğunu belirterek Rashi’nin akıllanması için böyle bir şey yaptığını söyler. Jigar, Hetal’in sözlerine ikna olmuştur. Derhal Rashi’ye yaklaşıp onun da gönlünü alır.

Bu arada Kinjal üzgün bir şekilde Umang’a telefon açar. Umang telefonu açtığında hiç umulmadık bir şekilde Kinjal’e bağırır. Umang her şeyi hazırladığını belirterek kaçmak için bir tek Kinjal’i beklediğini ancak Kinjal’in hiçbir şekilde gelmediğini söyleyerek bağırır. Öfkeyle bu son konuşmamız diyerek telefonu yüzüne kapatır. Kinjal her şeyi parmağındaki takıya ve Elish’e bağlar. Onu öfkeyle parmağından sıyırıp fırlatır.

Kokila’nın Rashi’den aldığı anahtarları Gopi’ye vermesi Rashi’yi çok sinirlendirir. Gopi’yi tutarak ona bağırmaya başlar. Bütün saygınlığının Gopi yüzünden kaybolduğunu bağıra bağıra söyler. Bir anda neye uğradığını anlamayan Gopi, sessiz kalıp Rashi’nin sözlerine çok üzülür. Evdeki durumlar yüzünden Rashi herkesi kendisine düşman ilan etmiştir. Özellikle Hetal’e kin kusan Rashi salondaki bir kavanozu yere düşürür. Sesleri duyan herkes oraya gelir. Hetal kırılan parçanın o kadar önemli olmadığını belirterek Rashi’yi avutmaya çalışır.

Ancak Rashi ona hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde sert cevaplar verir. Seslerin ardından Kokila gelir ve Rashi’nin Hetal’e avazı çıktığı kadar bağırdığını görür. Daha sonra herkesi susturup Rashi’ye kızar. Olanların ardından Hetal’e gelip Gopi ve Rashi’nin aynı ortamda olmasının yanlış olduğunu söyler. Hetal bütün olayları düşünürken morali bozulur. 1 gün sonra evdeki duvarların boyanması için boya ustaları eve gelir. Rashi, şeytanlık yaparak yere yuvarlak şeyler bırakarak ustaların düşmesini ister.

Hemen işe koyulan ustalardan birisi yerde bir şeyin parladığını görür. Yaklaşıp onu aldığında bunun bir yüzük olduğunu anlar. Bu yüzük Umang’a kızan Kinjal’in yere attığı yüzüktür. Boyacı onu Gopi’ye teslim eder. Gopi hemen Kinjal’in yanına gidip yüzüğü ona verir. Bu sırada Kokila onu görür. Kokila, Kinjal’e yönelerek yüzüğü nasıl kaybedersin diye ona kızar. Ev boyanırken her yer boyalar yüzünden toza bürünmüştür. Ahem içeri girdiğinde dumandan rahatsız olup aksırmaya başlar. Hetal ona yaklaşıp bu gece Gopi’nin odasında kalmasını söyler. Bunu duyan Ahem çok kötü hisseder. Kokila herkese yatakların üstüne örtü örtmesini söyler. Bu arada Gopi başka bir şeyle uğraşmaktadır. Kokila’ya işlerini bitirip örtüleri örteceğini söyler.

Kokila ertesi gün şenlik olduğunu belirtir ve herkesin sabah erkenden uyanması gerekiğini söyleyerek gider. Gopi her şeyi halledip odasına giderken ustalar ondan bir şeyler getirmesini ister. Gopi onlarında ricasını kırmaz. Odasına girdiğinde Ahem’in aksırması onu korkutur. Ahem’in odadan ayrıldığını fark eden Gopi onun peşine takılır. Ahem’in aksırmaları şiddetli öksürüklere dönüşmüştür. Gopi mutfakta ona iyileştirici bir karışım yapar. Ahem’e yaklaşıp elindekini ona uzatır. Ahem görmezden gelip gitmek istese de Gopi elindekini içmesi konusunda Ahem’i ikna eder.

Ahem zor olsa da kabul eder ve onu içer. Gopi yatağına yatıp uyuyormuş gibi yapar. Ahem, Gopi’nin odasından geçerken içeriyi uzun uzun süzüp ayrılır. Ahem ayrılınca Gopi ayaklanıp onun odasına bakar. Onu derin bir uykuda olduğunu görünce çok sevinir. Sabah olunca Hetal, Rashi’yi çağırıp ona ortalığı süpürmesini söyler. Rashi, Hetal’e bakıp bu evde temizliğin hizmetçiler tarafından yapıldığını söyler. Hetal, Rashi’nin bu sert tavrı karşısında ne yapacağını şaşırır. Masum 28 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 37. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir