Masum 36. Bölüm 27 Nisan 2020 Özeti Rashi Urmila’ya Yüz Vermiyor

Burak 19 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin efsane dizisi Masum’da yaşanan olaylar seyircilere yeni bir şok yaşattı. Kinjal evden ayrılmaya çalışmış fakat kendini kilerde bulmuştu. Evdekiler onu orada bulunca Gopi’ye kızmıştı. Bu olay izleyicilerin aklına Gopi’nin gözden düşme ihtimalini getirmişti. Bu olayın nasıl sonuçlanacağını ilerleyen günlerde göreceğiz. Masum 36. Bölüm özeti sizlerle.

Masum 36. Bölüm Özeti

Ertesi gün Gopi giydiği farklı bir elbise ile evin içinde ışık gibi parlarken Ahem onu fark eder. Ahem onun kim olduğunu fark etmeden onu süzer. Hetal ve Kokila onu görüp ışık ve neşe saçtığını düşünürler. Ona güzel sözler sarf ederken Kokila, Ahem’in nasıl iştahla Gopi’yi süzdüğünü görür. Kokila, Ahem’in gözlerinin içine bakarak Gopi’ye sesli bir şekilde bu tarz giysilerden daha çok giymesini ve evde daha fazla ışık saçmasını söyler. Ahem kendisine nispeten bu sözleri söylediğini düşünür ve çok sinirlenir.

Rashi büyük bir iştahla ev işlerini yaparken Urmila içeri girer. Rashi, Urmila’nın kendisine yaklaştığını görünce ondan uzaklaşır. Urmila kızının kendisinden uzaklaştığını görünce neden böyle bir şey yaptığını ona sorar. Bütün olanları gören Hetal, Rashi’ye yaklaşarak ona annesinin yanına gitmesini söyler. Bu olaylar olurken Kinjal tekrar evden uzaklaşmaya çalışır. Ancak şanssızlık onu bulur çünkü bu kez Urmila’ya yakalanır. Bu olaylardan sonra Mehta ailesi Modi ailesinin kapısını çalar ve içeri girer.

Mehta ailesinin gelme amacı Kinjal ile Elish’in yüzüklerini takmaktır. Pandit, zamanın geldiğini söyler ve takıları ister. Rashi Gopi’yi de yanına alarak odasına yüzükleri almaya gider. Gopi yüzük kutularını açar ancak onları yerinde bulamaz. Derhal onu aramaya koyulurken Rashi’de bir terslik sezip onların yanına gelir. Yüzüklerin yerinde olmadığını anlayınca endişeyle onları aramaya koyulur. Her yeri karış karış inceleseler de yüzüklerde bir iz yoktur.

Rashi ve Hetal, Kokila’nın onlara nasıl kızacağını düşünüp bitmiş bir haldeyken Gopi heyecanla bir yüzük gösterir. İkisi de heyecanla yüzüğe bakarlar. Ancak yüzük diğerlerinden farklıdır. Gopi’nin kendi yüzüğünü çıkarıp onlara verdiği anlaşılır. Daha sonra Gopi ile Rashi yüzüğü onlara sunar. Kinjal, Elish’in parmağına takıyı geçirirken Elish bir an yüzüğü görür ve şok olur. Hemen bu yüzüğün farklı olduğunu söyleyip Bayan Mehta’ya döner. Yüzüğün farklı olduğunu gören bütün aile büyük bir şaşkınlığa düşer. Kokila sinirle Rashi’ye dik dik bakar. Rashi kafasını kaldıracak yüz bulamaz. Herkes şaşkınlık içindeyken Hetal ortaya atlar ve öbür yüzüğün çizildiğini söyler. Daha sonra da bu yüzüğü onun yerine aldıklarını yalanını söyler.

Bayan Meta bu durumu çok umursamaz. Takılar takılır herkes eğlenir. Daha sonra herkes evine gittiğinde. Kokila, Rashi’ye yanaşarak onu azarlamaya, bağırıp çağırmaya başlar. Urmila kızının çaresiz halini görünce lafa karışır ve onu savunur. Kokila, Urmila’yı çok umursamaz ve oradan ayrılır. Ortalık sakinleşince Hetal, Rashi’ye yalanlarının ortaya çıkması halinde çok büyük bir itibar kaybedebileceklerini söyleyerek onu azarlar. Çaresiz Rashi, Hetal’in karşısında diz çökerek özür diler.

Hetal, Rashi’nin büyük görevlerde başarısızlık olduğunu belirterek Kokil’nın ona teslim ettiği anahtarları iade etmesini ister. Rashi bunu duyunca çok üzülür hatta gözünden yaş gelir. Anahtarları getirip Hetal’e iade eder. Hetal anahtarları aldığı gibi Kokila’ya verir. Rashi artık yıkılmış bir vaziyette ağlaya ağlaya herkesten af diler. Urmila kızının bu haline çok üzülür ve onu savunmaya çalışırken Kokila lafa girer. Kokila, Urmila’ya çocuğunu hiç iyi büyütemediğini söyler ve onu alaya alır.

Olanlardan sonra Kokila, Gopi’ye anahtarları verip kendisiyle gelmesini söyler. Gopi’ye çok seri bir şekilde açık tek bir kapı ve pencere bırakmamasını söyleyerek Rashi’ye laf çarpar. Zaten üzgün olan Rashi bunu duyunca daha çok üzülür. Urmila, ona acır ve Hetal’e yaklaşarak tekrardan kızı adına af diler. Hetal’de onu ciddiye almaz. Bütün olanların ardından Gopi, Rashi’ye çok acır. Masum 27 Nisan Özeti buraya kadar arkadaşlar.

Masum 36. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir