Masum 35. Bölüm Özeti 26 Nisan 2020 Kinjal Evden Ayrılmak İstiyor

furkan 18 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi’nin iyilik yapmaya ve sıkı çalışmaya başlaması izleyicileri mutlu etmişti. Ahem ise eski sevgilisini hatırlayarak ona hasret çekmişti. Bakalım ilerleyen zamanlarda bütün olaylar nasıl bir hal alacak. Masum 35. bölümde neler olacak? 26 Nisan özeti başlıyor.

Masum 35. Bölüm Özeti

Kokila, Elish’in eve girdiğini görmüş ve onu eve girerken görenlerin dedikodular yapacağını düşünmüştür. Bu düşünce ile hemen Baya Mehta’ya gelerek ona Elish ile Kinjal’in nişanlanma işini hemen ertesi güne çekmelerini söyler. Kinjal bunu duyunca çok üzülür. Hemen odasına giderek Umang’a telefon açar. Ona her şeyin çok daha erken olacağını söyler ve ümitsiz bir şekilde yardım ister. Onu dinleyen Umang sakinleştirip telefonu kapattığında kardeşine yapılanların intikamını alacağını düşünür.

Kinjal, Umang’a hemen hazırlanıp gecenin geç saatinde evden ayrılacağını ve tekrar onu arayacağını belirtmiştir. Umang, Kinjal’in çaresiz durumunun farkına varmıştır. Telefon kapandığında Umang çirkin çirkin gülümser. Kinjal çantasını hazırlayıp dışarı adımını attığında Rashi onu tutar ve tekrar içeri sokar. Rashi, Kinjal’in torbasının tıka basa dolu olduğunu görünce ona evden kaçmayı mı düşünüyorsun diye sorar. Kinjal köşeye sıkıştığını anlayıp birkaç yalan söyleyerek Rashi’yi geçiştirir. Onun bu korkmuş halini fark edip ona içecek bir şey getirmeye gider. Mutfağa giderken Gopi’nin yanına gelir. Ona Kinjal’e yardım etmesi için oradan uzaklaştırır. Rashi’nin amacı Ahem’in üstüne titreyip gizlediği fotoğrafı bulmaktır.

Gopi, Kinjal’in yanına geldiğinde onun hızlı hızlı uzaklaşmaya çalıştığını fark eder. Onu durdurup halini sorar. Kinjal Mehta Ailesinin onu çağırdığını ve Elish’le görüşmesini istediğini söyler. Gopi pek inanmasa da yine de Kinjal’e destek olup onun evden uzaklaşmasını sağlar. Daha sonra Kinjal’in eve döneceğini zannederek onu bahçede beklemeye başlar. Ancak çok sabredemez ve olduğu yerde uykuya dalar. Gopi uyandığında Kinjal’in hala evde olmadığını anlar. Endişe içinde ona bakınır.

Bütün aile dua etmek amacıyla bir araya geldiğinde Kinjal ortalarda görünmemiştir. Kokila, öfkeyle Kinjal’e seslenir. Kokila’nın seslerine Gopi gelir. Gopi, Kokila’nın yüzüne bakarak Kinjal’in evde olmadığını söyler. Kokila çok öfkelenirken Gopi onun geç saatte dışarı çıktığını anlatır. Kokila, Gopi’yi geç haber verdiği için azarlarken Gopi, Kinjal’in onu uyardığını ve kimsenin onu merak etmemesi için söylemediğini anlatır. Bütün ev halkı onu bulmak için işbirliği yaparlar. Kinjal ise bir kilerde gözlerini açar ve burada ne işi olduğunu düşünmeye başlar. Daha sonra mecburi olarak buraya saklandığı aklına gelir. Kapı kapalıdır Kinjal kapının açılması için bir kaç kez tıklatır. Hizmetçilerden biri sesleri fark eder ve Kokila’ya kilerin fare istilasına uğradığını söyler. Kokila bunu duyunca Rashi’ye döner ve ona bağırmaya başlar.

Daha sonra Kokila, Rashi’ye kilerin ilaçlanması için birkaç adama telefon açmasını söyler. Bütün bu olaylar olurken Gopi, Jigar’a gelir ve telefonunu rica eder. Jigar niye diye sorunca Gopi, Elish’i araması gerektiğini söyler. Jigar kabul eder. Gopi, Elish ile konuşurken Kinjal’in hiç Elish’in yanına gitmediğini anlar ve çok korkar. İkili sobet ederke Bayan Mehta telefonu alır ve Gopi’ye telefonu Kokila’ya vermesini söyler. Kokila telefonu aldığında Bayan Mehta Kinjal ve Elish’in takılarının getirilmesini ister. Kokila kabul eder. Bu arada Rashi bir kaç adamlar Kiler’inn  kapısını açmaya çalışır. Kapı bir anda açılınca karşılarında Kinjal’i görürler. Rashi çok korkar ve bağırır. Sesleri duyan herkes oraya gelir.

Kokila, Kinjal’i kilerde görünce öfkeyle burada ne arıyorsun diye sorar. Kinjal bir kaç yalan söyler. Kokila’ya gece geç saatte midesinin kazındığını atıştırmalık bir şeyler almak için kilere geldiğini ve kapının kilitlendiğini söyler. Kinjal bunları anlatırken herkes Gopi’ye döner. Kokila, Gopi’ye bağırıp birkaç söz sayar. Bu arada Rashi’nin telefon atığı adam ondan buraya geldikleri için ücret ister. Rashi farkında olmadan Kinjal’in yüzüğünün bulunduğu kapalı kutuyu adama uzatır. Kutuyu alan adam içindeki takıyı fark eder ancak gık çıkarmadan oradan ayrılır. Rashi adamları kazıkladığını düşünür. Masum 26 Nisan Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 35. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir