Masum 34. Bölüm Özeti 25 Nisan 2020 Rashi İyilik Yapmaya Başladı

furkan 17 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Masum dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri büyük bir heyecana sokmuştu. Ahem ile Gopi birlikte dans ederken Rashi, annesine sitemler etmişti. Acaba Rashi kötülüğü bırakıp iyilik yapmaya mı başlayacak? Gopi ile Ahem’in arası nasıl olacak? ilerleyen bölümlerden bütün soruların cevaplarını alacağız. Masum 34. Bölüm özeti sizlerle.

Masum 34. Bölüm Özeti

Mehta ailesi, Modi ailesinin gelinlerini altın almaya gönderir ve herkesin mücevherini kocasının beğeneceğini söyler. Kinjal’den hoşlanan Elish ona çok güzel bir takı alır. Kinjal nasıl oldu diye bakarken Umang’ın orada olduğunu fark eder. Daha sonra Ahem telefon elinde ilerlerken biriyle çarpışır ve telefon elinden kayar. Ahem kendisine çarpanın Umang olduğunu görür. Umang’a bakar ve onunla sohbet eder. Rashi, hiç beklemediği bir anda Umang’ı görünce çok şaşırır. Gopi’de onu fark etmiş ve Kinjal’in odasına sessizce girenin o olduğunu anlamıştır. Umang, Ahem ile sohbeti bitirip oradan uzaklaşır. Gelinler eve döndüklerinde Kokila ve Hetal başka bir işle ilgileniyorlardır. Daha sonra Kokila, Jigar ve Ahemi görmeyince onların nerede olduğunu sorar. Gopi, iş yerlerine gittiklerini anlatır.

Gelinler eve gelince Kokila yanlarına gelir ve Bayan Mehta’nın onlar için aldığı hediyelere bakmak ister. Herkesin takısına tek tek bakar. Rashi’nin takısına bakınca çok değerli bir parça ve eşsiz bir güzelliği olduğu için ona manalı manalı bakar. Rashi, Kokila’nın bakışlarını anlamıştır. Yalan söyleyerek işin içinden çıkmaya çalışır. Kokila, Gopi’nin sıradan kolyesine bile güzel demiştir. Ahem işe gittiğinde oturup düşünmeye başlar. Cebinden Aniti’nin fotoğrafını çıkarır ve uzun uzun bakmaya başlar. Kafasından onunla son konuşması geçer. Ona artık çıkılmaz bir yolda olduğunu ve annesinin Gopi için kararlı olduğunu söylediğini hatırlar. Bu hatıralar moralini düşürür.

Gopi iş başındayken Mani ona yaklaşır. Gopi’ye yarışmada birinci oldukları gün Ahem ile çekildiği fotoğrafı ona verir. Gopi resmi görünce çok sevinir. Koşa koşa Kokila’nın yanına gelir ve ona fotoğrafı gösterir. Kokila bu fotoğrafın çok güzel olduğunu söyleyerek bu fotoğrafı çerçeveye alalım der. Gopi bunu duyunca daha çok sevinir. Daha sonra Kokila, Rashi’yi sorgulamaya devam ederken ona emanet edilen mücevherlerin getirilmesini ister. Rashi hemen denileni yapmak için hareket eder. Gopi’de ona yardıma gider. Rashi kutuları getirdiğinde Kokila 16 kutu saymıştır. Rashi’ye toplam 17 kutu olması lazımdı der. Kokila, Rashi’yi azarlarken Rashi yine büyük bir görevi başaramadığını anlar.

Rashi ile Kokila bakışırken Kokila birden yumuşar ve 16 kutunun doğru olduğunu söyler. 1 kutu fazla söyleyerek Rashi’yi test ettim deyince Rashi’nin gönlüne soğuk su serpilir. Gopi’de Rashi ile Kokila’nın arasının düzelebileceğini düşünerek sevinir. Sabah olduğunda Gopi üstünü başını giyerken Ahem duş almaktadır. Ancak Ahem’in telefonu aniden çalınca Ahem hızlı hızlı çıkar ve telefonu alırken anı defterine eli çarpar. Ahem bunu fark etmez ama anı defterinden yere bir fotoğraf yere düşer. Bu fotoğraf Aniti ile çekildikleri fotoğraftır. Gopi onu fark edip almaya çalışırken arkasından bir anda Ahem belirir. Gopi’ye kızarak yerdeki resmi alıp yerine koyar. Gopi, Ahem’in bu tavrına anlam veremez.

Evde durumlar değişmiştir. Rashi, Kokila ve Hetal’i tekrar kazanabilmek için canını dişine takarak çalışmaktadır. Sabah herkesten erken kalkıp bütün evi temizlemiş ve herkesin yemeğini hazır etmiştir. Hetal ondaki bu değişikliği fark edip mutlu olsa da Kokila şüpheli davranmaktadır. Gopi ise sabah odada olan olayı düşünüyordur. Kendi kendine Ahem neden bu kadar sert bir tavırla fotoğrafı alıp sakladı der ve şüphelenmeye başlar. Evde durumlar böyleyken Kİnjal sabredemez ve Umang’la konuşur. Telefondan Umang’a her şeyi anlatır ve çok az bir süre sonra nişanlandırılacağını söyleyerek bir şeyler yapıp engel olmasını ister. Umang, Kinjal’i hafif cümlelerle avuturken Kokila içeri dalar ve kiminle sohbet ettiğini sorar. Kinjal bir anda çok korkar ve bir yalan söyleyerek onu atlatır.

Kokila elindeki telefonu Kinjal’e uzatır ve Elish’in onu sorduğunu söyler. Kinjal biraz tedirgin konuşur. Elish telefonda onun bir şeylerden tedirgin olduğunu anlamıştır. Ona bu durumu sorsa da Kinjal onu geçiştirip yalan söyler ve kapatır. Kokila, Hetal ve Rashi birtakım şeyler almak için pazar yerine gitmişlerdir. Gopi iş başındayken kapının çaldığını duyar. Kapı açıldığında karşısında Elish’i görür. Gopi onu buyur eder ve Kinjal’in yanına kadar eşlik eder. Kinjal, Elish’i görünce biraz kızar ve niçin burada olduğunu ona sorar. Elish telefon konuşmasını hatırlatarak seni merak ettim der. Onlar öyle konuşurken Gopi, Elish’i içeri almasının ne kadar doğru olduğunu kendi kendine sorgular. Masum 25 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.

Masum 34. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir