Masum 33. Bölüm Özeti 24 Nisan 2020 Ahem ve Gopi Dans Ettiler

furkan 17 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde yaşanana olaylara baktığımızda Rashi elbisesinin yırtıldığını söyleyerek dans yarışmasına katılmamak için elinden geleni yapmıştı. O planının tuttuğunu düşünürken Kokila’nın Gopi’yi yarışmaya sokması kafaları karıştırmıştı. Çünkü Gopi dans etmeyi bilmiyordu. Bakalım bu bölümde Gopi bu sorumluluğu nasıl halledecek. Masum 33. Bölüm Özeti sizlerle.

Masum 33. Bölüm Özeti

Gopi, Kokila’nın sözleri üzerine piste çıkar. Oradaki adam ona kiminle dans edeceğini sorar. Gopi öylece bakakalır. Kokila Gopi’nin dans etmeyi bilmediğini düşünerek rezil olacaklarını hisseder. Bu yüzden onu izlemeye cesaret edememiş ve başka bir yöne dönmüştür. Bu arada Gopi sahnede eşini düşünürken Ahem yanına gelir. Urmila ve Rashi planlarının tuttuğunu düşünerek kötü kötü sırıtırlar. Kinjal, Ahem ile Gopi’yi sahnede bir görünce çok şaşırır hemen Kokila’ya göstererek onu da şok eder. Gopi, Ahem’i karşısında görünce çok şaşırır ve mutlu olur. Yüzünü gizlemek istese de Ahem onu tutar ve dansa başlarlar. Onlar aşk ve şehvetle dans ettiğini gören izleyiciler kendilerinden geçer.

Gopi, Ahem ile bu kadar yakınlaşmanın keyfini çıkarmaktadır. Mükemmel bir uyum içinde dans ederken Gopi’nin ayağı kayar ancak tam düşerken Ahem onu yakalar ve danslarını bitirirler. İzleyiciler bu dansın etkisinde kalmıştır ve onları büyük bir coşku ile kutlarlar. Yarışmanın kazananı açıklanırken bütün izleyenler Ahem ve Gopi’yi düşünür. Daha sonra yarışmanın kazananın Gopi olması onların düşüncesinin doğru olduğunu çıkarır. Gopi’yi hayranlıkla seyreden Bayan Mehta ona hayran kalmış ve onunla konuşup bir miktar para bırakmıştır. Urmila ve Rashi şok içinde olanları izlerken Rashi, ne yaparsak yapalım Gopi hep aksilikleri atlatıyor diyerek sitem eder.

Rashi, Gopi’yi düşünerek kötü olur ve Urmila’ya tekrar sitem ederek ayrılır. Tam gidecekken Urmila onu yakalar ancak Rashi onu geri çevirerek Jigar ile uzaklaşır. Bütün olanlar ve kızının tepkisi Urmila’yı çok derinden etkiler. Bu arada Mehta ailesi bir sonraki bir araya gelmelerinde Elish ile Kinjal’in evlenmek için bir tarih seçmelerini söyler ve gider. Modi ailesi de eve doğru yol alırlar. Yolda coşkulu kutlamalar yaparlar. Onlar böyle kutlama yaparken Gopi uzaktan masum masum onları izler. Gopi cezası olduğu için onlara yanaşamamaktadır. Gopi cezasından dolayı sıkılırken cezasının sonlanması için geriye sadece tek gün kaldığını hatırlar ve sevinir. Ayrıca bu günü hafızasına kazımıştır.

Evde Rashi, Gopi’yi düşünerek ona hakaretler savunurken Kokila ona yanaşıp görevlerini hatırlatır. Rashi birden irkilir ve işe koyulmak için harekete geçer. Rashi’nin ayaının üstüne gayet normal basması Kokila’yı kuşkulandırır. Kokila, Rashi’yi durdurarak ona ayağındaki ağrıların ne çabuk geçtiğini söyler. Rashi yalan söylemeye çalışsa da bir anlık dalgınlık ona pahalıya patlar. Çünkü Kokila her şeyi anlamıştır. Rashi annesini hatırlayarak yine onun yüzünden Kokila’dan azar işittiğini düşünür.

Gün ağarınca bütün komşular Modi ailesinin evine gelir. Her gelen komşu Ahem ile Gopi’nin aşk ve şehvetle yaptığı dansı anlatır ve hayran kaldıklarını belirtir. Her aşk lafını duyduğunda Ahem çok öfkelenir. Ancak Gopi komşulardan Ahem ile birbirlerine aşık olduğunu duydukça neşelenir. Ayrıca Gopi, Ahem ile aynı yerde bulunduğu için yüzünü gizlemiştir. Komşular Gopi’nin yüzündeki muhteşemlikten bahsedip yüzünü gizlemesine anlam vermezler. Kokila bir kaç bahane üretip bu laflar onların ağzına tıkar. Komşular evlerine döndüğünde Kinjal, Kokila’ya yaklaşıp tanrı için yapacakları şölenin başlayacağını belirtir.

Bütün aile şölende iken Gopi başka bir iş yapmaktadır. Onu gözetleyen Kokila kendini daha fazla tutamayarak Gopi’ye yaklaşır. Onu tuttuğu gibi içeri getirir. Ve şöleni gözde gelinim olan Gopi halledecek der. Gopi, Kokila’yı duyduğunda kendisinin hatalarının Kokila tarafından unutulduğunu düşünerek çok mutlu olur. Masum 24 Nisan Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 33. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir