Masum 32. Bölüm Özeti 23 Nisan 2020 Ahem Gopi’ye Isınıyor

furkan 15 Nis 2020 Analizler  0

Her bölümüyle izleyicileri kendisine bağlayan Masum dizisinin son bölümünde Gopi’nin kahraman gibi herkesin hatasını örtmesi izleyicileri duygulandırdı. Aynı zamanda Kokila’nın Urmila’yı sinirlendirmesi ile Urmila intikam peşine düşmüştü. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu ikilinin arasında nasıl olaylar yaşanacak. Masum 32. Bölüm özeti sizlerle.

Masum 32. Bölüm Özeti

Rashi  yiyecek hazırlamak için mutfağa ilerler. Onu fark eden Hetal peşinden içerir girer. Onu izlemesinin sebebi bir yanlış yapmasını engellemektir. Onu izlerken teftiş amaçlı Rashi’den yemek için hazırladığı harçları göstermesini söyler. Rashi tedirgin olarak denileni yapar. Hetal malzemeyi görünce bunların düşük kalite de olduğunu ve kontrol etmeden aldığını itiraf ermesini belirtir. Ayrıca bunları aldığı yerden getirdiği fişi incelemesini söyler. Elindekilerin kalitesiz mallardan farkının olmadığını Rashi’ye belirtir ve gider. Hetal giderken Rashi çok korkmaya başlar. Kokila’nın verdiği büyük miktarda paranın nereye gittiğinin açığa çıkma ihtimali onu çok korkutmaktadır.

Parayı annesine veren Rashi çaresiz ona telefon açar. Rashi, Urmila’ya paranın açığa çıkma ihtimalini anlatır ve mecburen paranın iadesini ister. Urmila sakin sakin dinleyip söze girer. Kızına her şeyin yoluna gireceğini ve ona korkmamasını söyler.  Rashi o fişlerin kendisine bela olacağını anlamıştır mecburen onları kaybetmek için çekmecelere yanaşır. O  esnada Jigar içeri girer. Rashi’ye dans için meydan okunduğunu söyler ve elindeki elbiseyi Rashi’ye verir. Daha sonra gelmesini ve kendisiyle prova yapmasını belirterek gider. Onlar prova yaparken Kokila ile Hetal ikisini seyreder ve güzel danslarından dolayı mutlu olurlar. Rashi, Kokila’nın memnun olduğunu görünce bir anlam veremez çünkü biraz önce kendisine avaz avaz bağırmıştır.

Kokila, Gopi’yi yanına çağırır ve ona bir elbise vererek bunu Kinjal’e giydirmesini ister. Gopi denileni yapmak için oradan ayrılırken Hetal, Kokila’ya Gopi’nin affedilmesinin zamanının geldiğini söyler. Gopi Kinjal’in odasına gelirken  Kinjal Umang ile konuşma çabasındadır. Gopi içeri girip elbiseyi giydirmesi gerektiğini söyler. Kinjal bunu duyunca çok sinirlenir. Gopi’ye elindekini asla giymem derken Kokila hızla içeri girer. İkisine de eğlencenin birazdan başlayacağını belirterek hızlı olmalarını söyler. Eğlence için herkes toplanmıştır. Rashi, Gopi’yi göremeyince Kokila’ya bakar. Kokila onun eğlenceye katılmayacağını belirtir. Rashi, Gopi için Kokila’ya itiraz eder ve katılmasını ister. Belli ki Rashi yine Gopi’ye bir şeyler yapacaktır. Masum 23 Nisan Özeti devam ediyor..

Herkes ilerlerken arkada Rashi, Hetal’e yapışmış ve Gopi’nin eğlenceye gelmesi için onu ikna etmeye çalışmıştır. Mehta Ailesi’nin Gopi’yi çok beğendiğini söyleyip biraz daha ısrar edince Hetal ikna olmuştur. Bu arada Kinjal odadayken Umang’ı aramış ve eğlencede onunla gizli gizli buluşacağını söylemiştir. Eğlence yerine geldiklerinde Mehta Ailesi ile karşılaşırlar ve onlara doğru yanaşırlar. Bu arada Kinjal, Umang’ı görmüş ve ona seslenmiştir. Kinjal ona seslenirken ardından Elish’in geldiğini fark eder. Elish, Kinjal’e meraklı meraklı bakıp onun kim olduğunu sorar. Kinjal akrabam diye yalan söyler.

Ahem ortalıkta gezinirken bazıları ona çarpar. Çarpma esnasında Ahem’in telefonu elinden kayıp düşer. Ahem olanları anlarken birisi telefonu yerden alıp ona geri verir. Ahem karşısında Gopi’yi görünce çok değişik hisseder. Tam onu sorgulayacakken Rashi  yanaşıp Ahem’i götürür. Bu arada Modi ve Mehta ailesi birlik olmuş oturuyorlardır. Mehta ailesinin annesi etrafa bakınıp Kokila’ya, Gopi ortalarda görünmediğini belirtir. Kokila, Gopi’yi soran kadına bakar ve lafı gevelemeye başlar. Tam o esnada Gopi oraya gelir ve herkesle selamlaşır. Kokila, Gopi’yi görüp sinirlenirken Hetal onu köşeye çekip Rashi’nin kendisine anlattığını Kokila’ya anlatır. Kokila kabul eder ve yerlerine geçerler.

Bütün olanların ardından dans yarışması için bütün çiftler piste çağrılmıştır. Urmila tam sırası diye düşünüp Rashi’den elbisesini yırtmasını ve kötü göstermesini ister. Urmila’nın planı Modi ailesini dans yarışmasında rezil etmektir. Rashi üstü başı pis ve yırtık bir halde Kokila’nın karşısına gelip dansa böyle bir elbiseyle dahil olamayacağını söyler. Derken Gopi oraya yaklaşır ve elbiseyi inceleyerek düzeltebileceğini söyler. Hetal ve Kokila, Gopi’nin elbiseyi düzeltebileceğini öğrenince çok sevinirler. Ancak aynı durum Urmila ve Rashi için söz konusu değildir.

Daha sonra planı bozulan Rashi, Gopi’ye gidip yalandan ona çarpıp kendisini yere atar. Modi ailesi oraya yaklaşır Rashi yalandan bileğinin burkulduğunu belirtir. Bileği böyle ağrırken dans yarışmasına katılamayacağını söyler. Jigar’da ona hak verince kimse bir şey demez. Hetal durumu kabullense de Kokila yarışamaya katılmamanın ailesi için kötü olacağını belirtip yarışmaya Gopi’nin gireceğini söyler. Gopi itiraz edip dans etmekten anlamadığını belirtse de Kokila onu dinlemez. Masum 23 nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 32. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 32. Bölüm Özeti 23 Nisan 2020 Ahem Gopi’ye Isınıyor” üzerine 1 yorum

  1. Kompil ılham dedi ki:

    Kompil ılham kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir