Masum 31. Bölüm Özeti 22 Nisan 2020 Kahraman Gopi!

Burak 15 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin sevilen dizilerinden biri olan Masum’un son bölümünde Rashi büyük sorumluluklar almış fakat başarılı olamamıştı. Kokila Rashi’nin hatalarını ört pas ettiği için Gopi’ye kızmış ve onu cezalandırmıştı. Bu arada Kinjal, Umang ile kaçmak istemişti. Bakalım bu olaylar ilerleyen bölümlerde nasıl bir sonuca varacak. Masum 31. Bölüm özeti sizlerle.

Masum 31. Bölüm Özeti

Rashi büyük bir görev üstlenip eve gider. Görevi evde bulunan büyük bir ateşin dinmemesini sağlamaktır. Ayrca belirli saatler aralığıyla da bu ateşin sıvısını değiştirecektir. Ona bu görevi Hetal vermiştir. Rashi ateşin başında yere bir bez serip üstüne uzanır. Ateşi sürekli gözlemek isterken sıcaktan dolayı uykusu gelir ve uykuya dalar. O sırada elindekileri odasından çıkarıp yürüyen Gopi evin önüne geldiğinde Rashi’nin uyuduğunu ve büyük ateşin dinmekte olduğunu fark eder. Gopi hemen atılıp ateşi harlamak ve sıvısını değiştirmek istese de bunu yapamaz. Çünkü bir önceki bölümden de hatırlayacağımız gibi Kokila onu cezalandırmıştır. Ancak hiçbir şey olmamış gibi davranmak istemez ve uyumakta olan Rashi’ye bağırır.

Ancak Gopi ne kadar bağırıp uğraşsa da Rashi’yi bir türlü uyandıramaz. Mecburen cezasını unutup içeri adımını atar. Hemen ateşi harlayıp sıvısını değiştirir. Fakat bu yetersizdir çünkü aynı işlemin sabah da yapılması gerekmektedir ve Rashi hiç uyanacak gibi değildir. Gobi sabaha kadar direnmek için Tanrı’yı zikreder. Sabah olunca ateşe aynı işlemi yapar. Gopi her şeyi ayarlamışken Rashi uyanır ve Gopi’nin odasından götürdüğü malzemeleri yere düşürür. Çıkan gürültüyü duyan Kokila ve Hetal hemen oraya yaklaşırlar. Hetal ateşin sönmediğini görünce içten içe sevinir. Bu arada Kokila’nın yaklaştığını fark eden Gopi gizlenir. Kokila, Rashi’nin gece uyumadığını ve buradaki işleri kendisinin hallettiğini düşünür. Kokila belli etmese de bu durumdan dolayı çok mutlu olur.

Kokila, Rashi’ye başka sorumluluklar verirken Gopi yaklaşır ve kararlı bir şekilde kendisine de iş ister. Kokila, Gopi’nin yüzüne bakar. Ona bir iş vermeyeceğini belirtip yanlarından kovar. Ancak Gopi rahat rahat dinlenmek istemez ve ortalığı süpürür. Rashi onu hayretle izliyordur. Onun bu kadar boş vaktinin olmasına rağmen çalışmasına anlam verememiştir. Bu arada yan evdeki kadının müzikli eğlence için kendilerine katılmalarını söylediğini duyan Jigar onun yanına gelir ve katılıp yarışmanın birincisi olacağını söyler. Kadın Jigar’a bakıp onunla alay edip gider. Bunu duyan Jigar çok öfkelenir ve eve döner.

Eve dönen Jigar, Rashi’yi yanına alarak dans etmeye başlar. Belli ki Jigar komşunun onunla alay etmesine katlanamamıştır. Bu arada Jigar Gopi’yi fark eder. Onu da çağırarak dans etmesini söyler. Gopi dans etmeyi öğrenemediğini anlatsa da Jigar onu eğitmeye çalışır. Onlar dans ederken Kokila’nın yaklaştığını fark ederler. Gopi hemen gizlenirken Kokila gelir ve kimsenin çalıştığını görmez. Kokila oradaki herkese işlerinin başına dönmelerini emrederek hepsine kızar. Olanları duyan Gopi çok üzülür ve odasına gider. Kokila’nın anlayamadığı tek şey Rashi’nin sabaha kadar iş görmesi ve hala yorgun olmamasıdır.

Urmila kapıyı tıklatıp eve girer. Urmila’yı gören Rashi çok mutlu olur ve onun yanına gelir. Koki memnuniyetsiz bir tavırla Urmila’ya hep evde misafir varken uğruyorsun diye sitem eder.  Urmila kızlarını görmek istediğini ve misafirlerden haberi olmadığını belirtir. Bu arada eve gelecek olan misafir Mehta Ailesi’dir. Durumu gören Hetal Rashi’yi çağırarak annesini buradan götürmesini emreder.

Mehta ailesi geldiğinde damat Kinjal ile hususi konuşacağını belirtir. Çift başka bir odaya geçer. Odaya geldiklerinde Elish söze başlar. Kinjal’in okuyup kültürlü olduğunu belirtir ve ona nasıl yaşamak istediğini sorar. Kinjal bunu duyunca ümitlenir ve ona uçuk kaçık bir yaşam tarzı anlatır. Elish, Kinjal’in sözleri bittikten sonra ona bu tarz kızların kendisini cezbettiğini söyler. İkili konuşurken Rashi odaya girip sohbetlerini bitirir.

Sohbetleri bitince ikisi de ailelerinin yanına gider. Elish, Kinjal’i çok beğendiğini belirtir. Bunu duyan aile bireyleri çok sevinir. Tek üzülen işi Kinjal’dir. Bütün bunların ardından Kokila herkesi dansa davet eder. Elish’in annesi Gopi’ye bakar ve herkes buradayken o neden orada niçin yanımıza gelmiyor diye sorar. Bunu duyan Urmila hemen yanaşıp Gopi’nin dans etmeyi dahi bilmediğini belirtir. Urmila kızı Rashi’yi övüp Gopi’yi gömer. Kokila bu sözleri duyunca çok öfkelenir ve hemen Gopi’yi getirtir. Dans zamanı gelip herkes eşleştiğinde Kokila ve Urmila birlerine düşer. Urmila, Kokila’ya bakıp ona bir şeyler anlatmak ister. Ancak Kokila, Gopi ile ilgileneceğini  söyleyip Urmila’yı dinlemez.

Çubuklarla oynanan dans yarışmasını yine Rashi ve Jigar çifti kazanır. Daha sonra Rashi, Bayan Mehta için küçük atıştırmalık verir ve bunu özel olarak şeker katmadan yaptım der. Ancak Bayan Mehta onu ısırdığında atıştırmalığın içinden sert bir şey onun canını acıtır. Ayrıca Elish’in atıştırmalığından da aynı şey çıkar. Kokila bu durum karşısında çok sinirlenir ve hizmetçilere bağırıp çağırmaya başlar. Misafirler evden çıkınca Kokila Rashi’yi tutar. Onu  azarlar ve hakaretler eder. Urmila araya girip Rashi’yi savunmak için suçu Gopi’nin üstüne atınca Kokila’nın öfkesi bin kat artar. Kokila sesli bir şekilde benim gözde gelinimi karalayamazsın der. Bunu duyan Rashi  şok geçirir ve ağlamaya başlar. Urmila ise Kokila’nın karşısında küçük düştüğü için öç planları yapmak ister. Masum 22 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 31. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir