Masum 30. Bölüm 21 Nisan 2020 Özeti Gopi Cezalandırılıyor!

furkan 13 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmezlerinden biri olan Masum dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri büyük heyecana sokmuştu. Kinjal için gelen Mehta ailesi Kinjal’i oğulları ile evlendirebilecekler mi ? Kinja ile Umang arasındaki kararların Rashi tarafından öğrenilmesi işleri iyice yokuşa sürerken Kokila ile Gopi’nin arasındaki sorun dinmiş olabilir mi? Bütün soruların cevabını ilerleyen bölümlerde alabiliriz. Masum 30. Bölüm özeti sizlerle.

Masum 30. Bölüm Özeti

Bir önceki bölümden de bildiğimiz gibi Kinjal, Bayan Mehta’nın çayına şeker katmıştı. Kimsenin görmediğini zanneden Kinjal yanılıyordu. Bütün olanları Rashi görmüş ve Mehta Ailesi gittiğinde gördüklerini Kokila’ya anlatmıştı. Kinjal’in şekersiz çaya şeker attığını duyan Kokila, Kinjal’e pis pis bakar. Kokila çok sinirlenmiştir ve elinden bir kaza çıkmaması için Kinjal’i oradan gönderir. Kinjal’e neden bu işe kalkıştığını sorar. Kinjal yalan söylemeye çalışır fakat söyleyemez. Kokila sinirli bir şekilde yanından ayrılırken Rashi, Kinjal’in odasına gelmiştir. Rashi Kinjal’e her şeyi bildiğini söyler. Bunu duyan Kinjal çok sinirlenir ve onun yanından kovar Rashi yine ortalığı karıştırmıştır.

Yaklaşan yeni bir festival için yönetim yine Rashi’ye verilmiştir. Rashi kendisine çok güvenmektedir ve faturalar dahil her şeyi idare edebileceğini Kokila’ya söyler. Kokila masraflar için ona yüklü miktarda para bırakır. Ev işlerini halleden Kokila, Hetal’i de yanına alarak Dua etmeye gider.  Tapınağa geldiklerinde oradaki bir kadın Kokila’ya bir yarışmada sürekli kazanan olduğunu söyler ve onu da davet eder. Kokila ise sinirlenir kadına bağırarak yanlarından kovar.

Hazırlıklar yapılırken etraf bir anda karanlığa bürünür. Gopi hemen Rashi’ye elektrik parasının verilmediğini söyler. Bu yüzden elektriklerin gittiğini belirtir. Gopi, Rashi’ye kızmaktadır. Çünkü Rashi tüm sorumlulukları üstlenirken faturaları da yatırdığını söylemiştir. Rashi çok endişelidir ve ne yapacağını bilemez. Bu arada Gopi etrafı görmek için evin her yerine mum dikmiştir. Rashi sonunda elektrik ustasına gidip kaçak elektrik bağlatmak ister. Ancak usta orada biraz gecikeceğini belirtir. Rashi mumların işe yarayacağını düşünür ve Gopi ile evin her yerinde mum yakmaya devam eder. Masum 21 Nisan Özeti devam ediyor..

Her yerde mum yakıldıktan  sonra Hetal ve Kokila gelir. Hetal gördükleri karşısında hoşnut olmuştur. Kokila ise beğenmemiş gibi Rashi’ye neden böyle bir şey yaptığını sorar. Rashi bir yalan uydurur ve sıyrılır. Bu arada Kinjal’in artık sabrı kalmamıştır. Dayanamaz ve Umang’ı çağırarak kaçmak istediğini söyler. Umang derhal gelir ve gizli gizli Kinjal’in odasına girer. Tam o esnada bir ses duyarlar gelen Kokila’dır. Kinjal çok korkar ve endişeyle Umang’a gitmesini söylerken Kokila’nın bağırışını duyarlar. Kokila ayağını üzerine düşer ve bileği acır. Kinjal yine kimsenin görmediğini düşünür fakat Gopi bütün olaylara teker teker şahit olmuştur.

Yere düşen Kokila çok sinirlenir ve ışıkların açılmasını ister. Rashi bunu duyunca çok heyecanlanır ve korkar. Heyecan içinde düğmeye basar. Düğmeye basınca ışıklar yanar. Gopi ve Rashi ışıkların yandığını görünce şaşırır ve çok mutlu olur. Onların heyecanına anlam veremeyen Kokila neler oluyor diye sorar. Rashi yine bir yalan söyleyerek onu atlatır. Bütün aile toplu bir şekilde otururken biri gelir. Bu kişinin elektrik dairesinden geldiği bellidir. Elinde bir poşeti vardır. Herkes meraklı gözlerle bu adama bakarken adam konuşmaya başlar. Rashi’yi işaret ederek poşetini şirkette unuttuğunu söyler. Kokila Rashi’nin faturayı yatırmadığını anlar.

Olanlar karşısında çok sinirlenen Kokila, sinirli bir şekilde Rashi’ye bakıp onu azarlar. Daha sonra Gopi’ye bakar ve onu da azarlar. Kokila, Gopi’nin sürekli olarak evdeki yanlışların üstünü kapattığını söyler. Gopi’nin kendisinden sürekli olarak bir şeyler saklamasına sinirlenmiştir. Gopi’ye bir ceza verir. Bu ceza belli bir süre boyunca evdeki bütün şenliklerden onu uzak tutmaktır. Bütün olaylardan sonra yine Gopi suçlanmış ve ceza almıştır. Masum 21 Nisan özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 30. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir