Masum 28. Bölüm 19 Nisan 2020 Özeti Gopi Bayıldı!

furkan 12 Nis 2020 Analizler  0

Herkes tarafından beğeni toplayan ve heyecanla devam eden Masum dizisinin son bölümünde Kokila ile Rashi’nin arası tamamen kötü bir hal almıştır. Eve giren hırsız birçok dengeyi altüst etmiş ve Kinjal’in mücevherleri çaldığı ortaya çıkmıştır. Bakalım bu karmaşa ilerleyen bölümlerde nasıl düzene girecek. Masum 28. Bölüm Özeti sizlerle.

Masum 28. Bölüm Özeti

Kokila ve Urmila otururken Hetal’de onların yanına yaklaşır. Bu arada Urmila aldığı elbiseyi kızına verirken Kokila alaycı bir şekilde diğer kızını da sorar. Çok utanan Urmila lafı hemen kapatır. Konuşmaları duyan Gopi çok üzülür ve odasına gidip ağlamaya başlar. Gopi’nin yetim olduğunu bilen Hetal onu teselli etmek ve ona hediye vermek  için yanına gider ve sen de benim kızım gibisin diyerek Gopi’yi mutlu eder.

Yine poja zamanı gelmiştir. Ancak Ahem ortalarda gözükmemektedir. Belli ki işini bahane edip poja ve oruç törenine gelmemiştir. Bu yüzden herkes ikili poja yaparken Gopi tek başına yapmak zorunda kalmıştır. Poja bitene kadar Gopi gözünü yoldan ayırmamış Ahem’i beklemiştir. Poja bitip herkes odalarına geçtiğinde gece vakti Gopi’nin kapısı çalınır. Gopi, Ahem’in geldiğini düşünerek heyecanla kapıyı açar. Karşısında Kokila’yı görünce üzülse de bunu belli etmez. Kokila, Gopi’nin Ahem yüzünden üzülmesini istemez ve Gopi’nin yanında Ahem’i arayarak burada onu bekleyen biri olduğunu bu yüzden hemen gelmesini ister cevap almadan Ahem’in yüzüne kapatır.

Bütün aile akşam yemeği için mutfağa gelirken ev telefonu çalar. Arayan Ahem’dir. Telefonu hiçbir işle uğraşmadığı için Hetal açar ve biraz dinledikten sonra Gopi’yi çağırtır. Gopi geldiğinde Ahem’in onunla konuşmak istediğini duyunca çok şaşırır korku ve hayretle telefonu alır. Ancak almasıyla Ahem’in azarlamalarını duyması bir olur. Ahem, Kokila’nın onu azarlamasından dolayı Gopi’yi suçlar ve Gopi yüzünden Kokila ile arasının bozulduğunu anlatarak ona bağırır. Telefonu kapattığında Gopi çok üzülür. Ancak Kokila, Gopi’yi övmeye ve sevgisini göstermeye devam eder. Masum 19 Nisan özeti devam ediyor..

Gopi, Ahem’in yücelmesi ve mutlu olması için orucunu açmak için harekete geçer. Ancak orada Ahem’in fotoğrafına bakınca bundan cayar ve oradaki hizmetçiye bir şeyler hazırlamasını söyler. Sonra Kokila ve Hetal gelirken yiyeceği yemiş gibi yapar. Gopi’nin orucunu bozduğunu düşünen Hetal ve Kokila çok üzülür. Kokila sinirlenir ve ne yapacağını bilemez. Gopi’yi kolundan tuttuğu gibi kilere atar ve onu oraya kilitler. Parag, Gopi’nin nerede olduğunu bilmektedir ve onu düşünerek ona acır. Bu sırada gözüne Rashi takılır. Onun mutluluğunu ve iştahını görünce dayanamaz. Rashi’nin yanına gelerek kız kardeşinin durumunu anlatır.

Onun mutlu olmasının saçma olduğunu Rashi’ye söyler. Rashi ise bu söylenilenleri hissetmiştir ve yemeğini yemeden içeri gider. Daha sonra Gopi’nin bulunduğu yere yaklaşarak bir delikten ona kendine çeki düzen vermesini artık çok dikkatli olmasını anlatır ve tek hatada evden atılacağını söyler. Arkasını döndüğünde çok korkar çünkü Kokila tam Rashi’nin arkasındadır. Kokila sert bir şekilde Rashi’yi oradan kovar. Daha sonra oğlunun yanına gider. Kokila, Rashi’ye çok kızmıştır bu yüzden oğluna hak vermiş ve Gopi’nin Ahem için uygun bir eş olmadığını ona söylemiştir.

Ahem ise Kokila’nın yüzüne bakar olaylardan haberdardır ve Kokila’ya Gopi ile olan konuşmayı, onu azarladığını anlatır. Kokila bunu duyunca Gopi’yi biraz anlamıştır hemen mutfağa gidip Gopi’nin tabağını kontrol ettiğinde onun yemekleri yemediğini görür ve hizmetçi ile konuşur. Mani Kokila’ya Gopi’nin orucunu kırmadığını anlatır. Kokila duydukları karşısında çok üzülür ve ne yapacağını bilemez. Mani ve Kokila aceleyle Gopi’nin bulunduğu yere gelirler. Kapıyı açtıklarında Gopi’yi yere uzanmış bir şekilde görürler.

Anlaşılan o ki Gopi açlığa daha fazla direnememiş ve bayılmıştır. Kokila onu ayıltıp Mani’ye yemek getirtir ve Gopi kendine geldiğinde yalanının ortaya çıktığını anlar. Kokila üzgün bir şekilde Gopi’ye bakar. Gopi ise orucunu kırmadığını anladıkları için mutlu olur. Sabah olunca Rashi, Kinjal’in odasına giderek onu uyandırır. Kinjal sinirlenir ve Rashi’Ye kızarken Rashi ona Umang ile olan ilişkisini bildiğini hatırlatarak kendi işini ona yaptırmak ister. Kinjal mecbur olduğunu anlar ve kabul eder.  Kokila, Gopi’ye olan güvenini arttırmış ve onu tekrardan Ahem ile barışmaya götürmüştür.

Gopi mutlu mutlu Ahem’in odasına gittiğinde Ahem yine katı bir şekilde konuşmuş ve Gopi’yi üzmüştür. Gopi ağlayarak odasına geri döner. Kokila ve Hetal sohbet ederken Gopi’de onlara dahil olur. Hetal, Gopi’nin orucunu yediğini düşündüğü için onun yüzüne bile bakmaz. Rashi’de ona orada bağırıp çağırmaya başlayınca Kokila’nın sabrı kalmaz artık zamanı geldiği için  doğruları Hetal ve Rashi’ye anlatır. Gopi’nin orucunu yemediğini duyan Hetal çok mutlu olur ancak Rashi için aynı durum söz konusu değildir.

Bu arada Rashi’nin ayakçısı olan Kinjal çok kızar ve ona ders vermek için yüz kremine başka şeyler döker. Hetal ve Gopi odada birbirleriyle sohbet ederken  Mani gelir ve Kokila’nın Gopi’yi beklediğini söyler. Gopi, Kokila’nın yanına geldiğinde Kokila, Rashi’nin  yüz kremini Gopi’ye uzatarak bunu bana sürebilir misin der. Gopi memnuniyetle kabul eder ancak kremi Kokila’ya sürdüğünde Kokila’nın yüzünde yaralar çıkar. Masum 19 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 28. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir