Masum 27. Bölüm Özeti 18 Nisan 2020 Hırsız Ortaya Çıktı!

Burak 12 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde eve giren hırsız her şeyi altüst edecek gibi. Kinjal son anda mücevherleri saklamış ve hırsızın kaçmasını sağlamıştı.  Bu durum evde huzursuzluk yapacak gibi bakalım ilerleyen bölümlerde bizi nasıl olaylar bekliyor. Masum 27. Bölüm 18 Nisan Özeti sizlerle.

Masum 27. Bölüm Özeti

Gopi düşünceli bir şekilde odaları temizliyordu. Kinjal’in odasını temizlemeye girdiğinde bir şey dikkatini çekti. Saksıdan yere düşen pislikleri temizlerken gözü saksıya takılır dikkatli baktığında bir parlaklık görür ve elini saksıya attığında eline müceherler gelir. Gopi şaşırır ve bunların Kokila’ya ait olan mücevherlerin olduğunu düşünmeye başlar. O esnada Kinjal endişeli bir şekilde odasına gelir ve Gopi’yi bileziklerle beraber görünce hayatının şokunu yaşar. Hiç düşünmeden hırsızın Gopi olduğu yalanını söyler ve bağırmaya başlar.

Bağrışmaların peşine aile odaya gelmiştir. Herkes şaşırmıştır. Kinjal ise yalanına devam eder ve Gopi’yi suçlar. Gopi durumu anlatmaya çalışsa da kimse dinlemez. Ahem öne atılır ve sinirli bir şekilde Gopi’ye yalan söylediği ve hırsız olduğu gerekçesiyle kızar. Şaşkınlığın arasında Kokila duruma el atar ve Gopi’ye olan güvenini anlatır onun yalan söylediğine inanmaz. Kokila onu evin bahusu yapmıştır ve herkesi odadan çıkarır Kokila, Gopi’ye tamamaen güvenmektedir ve ona inanmaktadır.

Kokila durumu anlamış olmalı ki Kinjal’i yanına alarak onun odasına gider ve bilezikleri neden çaldığını sorar. Kinjal yalanına devam ederken Koki çok sinirlenir ve ona vurmak ister fakat vurmaz. Tam o esnada Kinjal’in telefonu çalar Kokila çok sinirli bir şekilde telefonu açar ve kimsin diye sorar. Kinjal’i arayanın şantajcı olduğu bellidir. Şantajcı Kokila’nın sesini duyunca telefonu kapatır. Kokila iyice sinirlenir ve saatin çok geç olduğunu bu saatte kimin arayacağını düşünemeden Kinjal’e bağırır. Kinjal çok utanır ve ses çıkaramaz.

Kokila sorusunu tekrarlar Kinjal köşeye sıkıştığını anlar ve farklı bir yalan söyler. Koki’ye mücevherleri beğenmediğini söyler ve set istediğini belirtir. Kokila duydukları karşısında iyice sinirlenir ve ne yapacağını bilmez. Hemen telefonu alır ve Kinjal’in kayın pederini arar ve gelmeleri gerektiğini ve damadı da görmek istediğini söyler. Dünürler bu durum karşısında düşünmelerinin gerektiğini belirterek telefonu kapattılar. Bu arada Kinjal ağlamaktadır Kokila ona sinirli sinirli bakarken Kinjal okulunun bitmediğini söyler. Kokila aynı katılıkla seni başka türlü kontrol edemiyoruz diyerek ayrılır.

Kokila mutfağa girdiğinde Rashi’yi azarlar. Çünkü Rashi yemek yapma konusunda Gopi’nin aklına girip yardımını almıştır. Kokila sinirli bir şekilde kapıyı açık unuttuğunu hatırlatarak ona daha fazla görev vereceğini belirterek onu odadan kovar. Gopi’yi görünce siniri geçer ve oruç festivali için Gopi’ye normalde bunu Ahem vermeliydi ama ona yaklaşmamalısın diyerek elindeki sariyi verir. Gopi sarisiyle beraber odasına giderken Ahem’in sesini duyar ve yüzünü gizler. Yüzünü gizlerken Koki’nin verdiği sari yere düşer.

Bunu gören Ahem eğilir ve Gopi’den dosyasını ister Gopi dosyasını getirirken Ahem de sarisini yerden almıştır. Ahem, Gopi’ye sarisini kendisi vermiştir. Gopi bu durumdan dolayı çok mutlu olmuştur. Kokila tej için uğraştırıcı bir görevi Rashi’ye vermiştir. Bu görevi Rashi’ye vermesinin sebebi kötülük yapacak vakti ona vermemektir. Rashi işe koyulur ve tüm odaları dolaşır. Bu arada Kinjal üzgün bir şekilde Umang’ı arar ve zorla evlendirileceğini belirtir. Kinjal, Umang’ı sevmektedir.

Umang, Kinjal için uğraşacağını çünkü onu sevdiğini söyler ve kapatır. O esnada Kinjal’in arkasında Rashi görünür. Kinjal, Rashi’yi görünce çok sinirlenir ve ona bağırmaya başlar. Rashi işini bitirmek için geldiğini anlatır ve onu duyduğunu belirterek onu tehdit eder. Bu arada Kokila yine Rashi’ye sinirlidir çünkü Rashi sürekli Urmila ile telefonda görüşmektedir. Kokila ona bunu azaltmasını çünkü faturanın kabardığını söyler.Festival için kızının evine gelen Urmila çok sinirlenir. Çünkü evde Rashi’nin çok çalıştığını görür.

Rashi’de annesine bu durumu sürekli şikayet etmektedir. Bu arada Kokila onların yanına gelir ve Urmila’ya kızının kötü yemek yaptığını söyleyerek ikisiyle de alay eder. Urmila kızı için konuşsa da Kokila bütün olanları bilmektedir. Kokila, Rasi’yi yanına çağırarak ona bütün örtüleri değiştirmesini söyler amacı Urmila’ya haklı olduğunu göstermektir. Rashi bu işleri yaparken çok zorlanır. Bunu gören Gopi ona acır ve ona destek olur. Masum 18 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 27. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 27. Bölüm Özeti 18 Nisan 2020 Hırsız Ortaya Çıktı!” üzerine 1 yorum

  1. Good article! We are linking to this great article on our website. Odell Clemens

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir