Masum 26. Bölüm 17 Nisan 2020 Özeti Eve Hırsız Girdi!

Burak 12 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Kokila ile Rashi ‘nin arası daha da bozulmuştu. Kokila, Rashi’den kapıları kilitlemesini istemiş faka Rashi bir kapıyı kilitlemeyi unutmuştu bakalım ilerleyen bölümlerde Koki ve Rashi arasındaki ilişki nasıl bir hal olacak. Masum 26. Bölüm Özeti başlıyor.

Masum 26. Bölüm Özeti

Bir önceki bölümden hatırladığımız gibi Rashi bir kapıyı açık unutur. Bu kapı hırsız tarafından fark edilir ve hayret içerisinde kapıyı açıp içeriye dalar. Bu arada şantajcı olarak bildiğimiz Umang, Kinjali tekrar arayarak takıları  istemiştir. Bu arada hırsız eve girmiştir bile. Gopi ise uyuyamaz ve odasından ayrılır evde dolaşırken hırsız bir anda karşısına çıkar. Hırsız korksa da bıçağı Gopi’ye uzatarak acıktığını ve masadaki ananası yemek istediğini söyler. Bu arada torbasını çaldıklarıyla doldurur. Gopi fırsatını bulduğu bir anda hırsızdan kendini kurtarır ve bağırmaya başlar.

Hırsız panikli bir halde hızla oradan uzaklaşmaya çalışırken sesleri duyanlar oraya gelmiştir. Gelenler Jigar ve Ahem’dir. Gopi, Ahem’i görünce yüzünü kapatır ve onun sorularına Jigar’a cevaplar. Tüm bu seslerin arasında Kokila’da odaya gelmiştir ve masadaki hazırlanmış ananası görerek sinirli bir şekilde Gopi’ye hırsızla yemek mi yiyeceksin diye bağırır. Gopi olayın şokunu yaşarken Jigar ve Ahem gelirler hırsızı yakalamışlardır. Masum 17 Nisan Özeti devam ediyor.

Ahem ve Jigar hırsızı konuşturmak için bağlarlar ve polis gelmeden onu saklarlar. Hırsızın sadece mutfaktaki eşyaları çalmadığını Koki’nin sakladığı mücevherleri de çaldığını düşünürler. Çünkü Kokila’nın sakladığı mücevherler de yerinde değildir. Hırsız onları almadığını söyler. Hırsızı oda da yalnız bırakıp konuşmaya başladıklarında Kinjal odaya girip hırsızın kaçmasını sağlar çünkü mücevherleri şantajcı için Kinjal çalmıştır. Polis geldiğinde hırsızın yerinde olmadığını gören Ahem ve Jigar bir şok daha yaşarlar. Onu kimin kaçırdığını çözememişlerdir.

Polis de hırsızın yerinde olmamasına anlam verememiştir. Dikkatli incelediklerinde hırsızın çok rahat kaçtığını anlamışlardı çünkü hiç bir yerde zorlama izi yoktu. Polis parmak izi aramaya başlar. Sonunda bu evde hırsızın ortağı olduğu sonucuna varırlar ve tüm aileyi dikkatli olmaları için uyarırlar. Kokila ise çok sinirlenir ve Rashi’ye dikkatsizliğinden dolayı bağırmaya başladı. Ahem ise aynı şekilde Gopi’ye hırsıza yumuşak davrandığı için bağırır.

Bu arada Kinjal, Gopi’nin mücevherlerin çantada değilse evde olabileceğini söylemesi üzerine mücevherleri saklar. Kinjal’in yanlarında olmadığını tüm aile bireyleri fark etmiştir. Kinjal mücevherleri sakladıktan sonra rahatlamak ve mücevherlerin güvenliğini sağlamak için Umang’ı arar. Umang mutludur çünkü işler onun istediği gibi ilerlemektedir. Evin her yeri arandıktan sonra Kinjal’in odasına doğru ilerlerler.

Kinjal odası aranırken çok heyecanlıdır ama sonunda rahatlar çünkü kimse mücevherleri bulamaz. Herkes odadan çıktığında takıları elbisesine gizleyip uzaklaşmak ister fakat odadan çıktığında yaklaşan gürültüyü duyar ve mecburen Koki’nin odasına girer. Bu gelen Kokila’dır. Mücevherler bulunamayınca acaba yanlış mı gördüm diye odasına gelir. Kapıyı açtığında Kinjal’i karşısında bulur. Merakla burada ne yaptığını sorar. Kinjal yalan söyler onlar sohbet ederken yemek hazır olur ve beraber yemek yemeye giderler. Masum 17 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 26. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir