Masum 25. Bölüm Özeti 16 Nisan 2020 Gopi Hetal’in Hayatını Kurtardı

Burak 11 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi’nin evin bahusu olmasıyla birlikte kendini şımartması fakat daha sonra hizmetkar gibi hissetmesi Kokila ile arasını bozacak gibi duruyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde ne tür olaylar bizi bekliyor. Masum 25. Bölüm Özeti sizlerle.

Masum 25. Bölüm 16 Nisan Özeti

Yemek hazırlıkları için Gopi ve Hetal mutfaktayken Kokila kararlı adımlarla Rashi’nin yanına yaklaşır ve ondan birtakım giysiler almasını ister. Rashi’nin sorgulu gözleri arasında sinirlenen Kokila, Rashi’nin eline bir liste vererek ihtiyaçları karşılaması için onu meydana gönderir. Rashi evden ayrıldığında Kokila alınacakları eksik söylediğini fark eder. Gopi’den onu aramasını ve listeyi tamamlamasını ister. Rashi pazarda tatlı yerken Gopi’nin telefonlarını açmaz. Bunun üzerine Kokila endişelenip hızlı adımlarla Rashi’nin peşine takılır ve onu tatlıcının önünde görür. Rashi’de onu fark etmiştir.

Kokila sinirli adımlarla Rashi’nin yanına gelip ne yaptığını sorar. Rashi bir bahane uydurur ve Koki’nin işareti üzerine oradan ayrılırlar. Gopi ile Jigar dolaşırken bir anda yükse bir ses işitirler. Merak ve heyecanla gürültünün geldiği yere gittiklerinde gördükleri karşısında şoka girerler. Hetal yerdedir. Gopi ustalık ve çabuklukla su ile şekeri karıştırıp Hetal’e içirir. Koki olanları görmüştür ve çok sinirli bir şekilde Gopi’yi azarlamaya başlar. Koki’nin kızdığı şey Hetal’in orucunun Gopi tarafından bozulmasıdır.Doktor gelip de Hetal’i kontrol ettiğinde Gopi sayesinde Hetal’in kurtulduğunu söyler.

Bunu söylerken Kokila üzgün üzgün Gopi’ye bakmaktadır ona olan hayranlığı biraz daha artmıştır. Bu kargaşada Rashi gelir. Kokila, Rashi’yi görünce sinir küpüne döner ve hızla yaklaşıp ona orucunu bozduğu için bağırmaya başlar. Rashi anlamamıştır Koki dudağındaki tatlı parçasını gösterip orucunu neden bozdun diye tekrar bağırır. Rashi bir bahane ile yine oradan sıyrılır.

Rashi’nin gün boyu oruçlu bir şekilde evi çekip çevirmesinden etkilenmiş ve gururlanmıştır ona bakmak için odaya gelir. Bu arada Rashi’de rangolisini bitirmek için salona gelir. Hizmetçilerden biri Rashi’nin çantasını Kokila’ya getirirken yere bir kağıt düşer. Hetal ve Kokila bu kağıda dikkatle baktığında fatura olduğunu fark eder. Ve faturayı incelediklerinde sinirlenir ve üzülürler.

Faturada tatlıyı görmüşlerdir bu da Rashi’nin oruç tutmadığı anlamına gelmektedir. Rashi yalan söylese de gerçeği değiştiremez. Bu dura en çok Hetal üzülmüştür ve utanç içinde odaya giderken Koki’nin çok sinirli bir şekilde Rashi’ye baktığını ve onu Tanrı’ya saygısızlık ettiği için azarladığını gördü. Kokila ise sinirli bir şekilde saygısızlığını yüzüne vurup ona Gopi’yi övünce Rashi’de çok sinirlenir ve üzülür.

Rashi’nin bir görevi de idollerin dikilmesidir fakat iyilik meleği Gopi ona destek olmak için bu görevi kendisi yapmıştır. Kokila odaya gelip Rashi’ye idolleri sorduğunda Rashi gevelemeye başlar Gopi olanları dinlemektedir. Neyseki Kokila idolleri odada görür ve daha fazla üstelemeden gider. Rashi rahatlarken Gopi gelir. Rashi onu görüp mutlu olacağı yerde şımarıklık yapıp onu görmezden gelir.

Bu arada bir ayin söz konusudur ve tüm aile bireyleri katılacaktır. Gopi yemeklerden sorumludur ve titizlikle işini yaparken Kokila gelip Ahem’e yaklaşmaması konusunda onu ikaz eder ama onların barışmasını istediği için Gopi’ye karnını doyurmasını ve Ahem’in beğenisini kazanmasını da ister. Lakin Gopi yemeği yemeyi istemez çünkü oruçludur. Ancak Koki’nin isteğini yapmamak saygısızlık olur. Gopi tam yiyecekken Hetal gelir ve Koki’yi götürür. Gopi rahatlar ve işine devam eder.

Poja zamanı geldiğinde Gopi’nin heyecanına diyecek yoktur çünkü o Ahem’in beğenisi kazanmak istiyodur. Derken Koki’nin sesini işitir ve onun yanına gelir. Koki Gopi’den poja sırasında Ahem’in yanında olmasını istemektedir. Gopi çok mutlu olur ama mecburen yüzünü gizler. Ve sonunda Ahem’in yanına oturur ve ona gizli gizli bakarak iyice mutlu olur. Günün sonunda Kokila Rashi’yi yanına çağarak ona anahtar verir ve evi tamamen kilitlemesini ister. Rashi yine ayak işlerine kaldığını düşünüp çok sinirlenir. Masum 16 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 25. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 25. Bölüm Özeti 16 Nisan 2020 Gopi Hetal’in Hayatını Kurtardı” üzerine 2 yorum

  1. Kompil ilham dedi ki:

    Kompil ilham kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi

  2. Kompil ilham dedi ki:

    Kompil ilham kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.