Masum 24. Bölüm Özeti 15 Nisan 2020 Kokila Rashi ile Uğraşmaya Devam Ediyor!

Burak 11 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölüm özetinde Rashi evin gözde gelini olurken Hental bu durumdan rahatsız olmuş ve Koki ile tartışmaya girmiştir. Rashi ve Urmila güzellik salonundayken Koki onları Gopi’ye soruyordu bakalım Masum 24.bölümde bizi neler bekliyor.

Masum 24. Bölüm 15 Nisan Özeti

Şımarıklığın en üst seviyesinde olan Rashi eve geldiğinde kendisini üstün görerek Gopi’yi yanına sanki köle çağırırmış gibi çağırır. Ona yemekleri sorar tam o anda Kokila ve Hetal hızla gelirler Kokila sinirli ve alaycı bir şekilde Rashi’ye evin işleri sana aitti der ona süre vererek yemekleri yapmasını emreder. Rashi ise tırnaklarına pedikür yaptırmıştır. Kokila onu fark eder ve gün boyu bununla mı uğraştın diyerek güler. Bu aşağılama Rashi’yi sinirlendirir.

Rashi yavaş yavaş o anahtarlardan dolayı pişmanlık duyuyor gibiydi çünkü o anahtarları alarak sürekli hizmet halinde olacağını anlamıştı. O sırada Gopi yanına gelir ve yardım talep eder bu Rashi’yi şımartır. Rashi, Mani ve Gopi’ye tekrardan hüküm sürmeye başlar onlara sürekli emir verir. Bu esnada Kokila içeri gelir ve sinirli bir şekilde Gopi ile Mani’yi oradan uzaklaştırır. Sonra Rashi’ye dönerek işleri tek başına yapmasını söyler. Kraliçelikten hizmetçiliğe düşen Rashi ne yapacağını bilemez. Urmila’yı aramak ister fakat Kokila ani hareketle telefonu alır ve onu tekrardan utandırır. Rashi artık ne yapacağını bilmiyor.

Bu arada Hetal içeri girer Rashi’nin durumuna acımış olmalı ki ona yardım etmek ister. Mani’de gelip üçü beraber işe koyulunca işler kolaylaşır. Kokila durumu gördüğünde Hetal’e karışamaz ama Mani’yi odadan gönderir. Diğer yandan Gopi odasına gidip giysileri asmak için yürür derken şalı bir şeye takılır döndüğünde vantilatöre takılı olduğunu görür çok endişelenir derken  vantilatör aniden durur kafasını kaldırdığında Ahem’in durdurduğunu görür ve çok mutlu olur. Ahem’e biraz yaklaşır bu yakınlaşma Gopi’yi çok mutlu etse de Ahem o sert tavrıyla Gopi’ye bağırır ve Gopi çok üzülerek oradan ayrılır. Masum 15 Nisan Özeti devam ediyor..

Yemek vakti geldiğinde Kokila Gopi’ye servis yaparken durmasını ve Rashi’ye bırakmasını söyler. Aslında bu durum Kokila’nın Rashi’yi saygın olarak gördüğünün kanıtıdır ama Rashi bunu anlamaz ve canı sıkılır. Rashi’nin görevi servisle bitmez şimdi de bulaşıkları yıkaması ve mutfağı temizlemesi gerekmektedir. Çaresiz kalan Rashi bunları da yapıp odasına giderken bütün güzelliğinin gittiğini düşünerek gerilir.

Jigar ve Rashi konuşurken Rashi sürekli sitem eder üzülür sıkılır Jigar ise evin hanımı olduğu için onu övmeye ve mutlu etmeye çalışır Rashi uyuyacağını söyleyince sohbet biter. Ancak bir süre sonra ses gelir Rashi Jigar’ın yaptığını düşünür ve ona bağırır. Fakat ancak ikinci ses gelince kapının çalındığını anlar ve kapıya gidip açar. Kapıyı açtığında bir şok daha geçirir. Karşısındaki kişi Modi’dir. Modi onu Gopi’ye götürmek için gelmiştir. Ondan önce sütü kaynatması ve madiri silmesi ricasında bulunmuştur.

Sabah Ahem yine erken kalkmıştır banyoya girip işe gideceği bellidir. Banyoya girmeden Kokila’dan havlu bırakmasını istemiştir. Kokila denileni yapmıştır ve Rashi’nin yanına gitmiştir. Ahem banyodan çıkarken havluyu bulamaz havlu yere düşmüştür. Bunu gören Gopi havluyu yerden alıp ona verirken Ahem’in eline dokunmuştur. Ahem annesi verdi sanıp teşekkür edip içeri girerken Gopi mutlu bir şekilde eline bakmaktadır.

Kokila meraklı şekilde mutfağa girdiğinde bulaşıkların çok temiz olmadığını görür daha sonra öfkeyle geri döndüğünde bir cam parçası ayağına batar. Bunun üzerine Kokila deliye döner ve Rashi’yi çağırır. Rashi geldiğinde Gopi’de onun yanındadır. Koki cam parçasını işaret edip onları sorgularken Rashi endişeyle iki isim verir bunlar Mani ve Gopi’nin isimleridir. Bu tartışma esnasında Hetal hızlı hızlı gelip Kokila’yı alıp oradan uzaklaşmıştır.

Kokila Rashi’ye kızgındır ve ona acı çektirmek istemiştir. Kadınlar ve erkekler poja yaparken Şirag heyecanlı bir şekilde Ahem ve Jigara poja yapmalarını söyler. Kokila Şirag’a anlam vermemiş olacak ki bu işin olmayacağını ona anlatmaya çalışır. Şirag poja ile küslüğün birbirine girmemesi gerektiğini anlatmaya çalışır ve yapmak zorunda olduklarını belirtir. Kokila mutlu mutlu Rashi’yi çağırır ve zevkle şimdi yapman gerekeni biliyor musun der. Rashi ile ilgili yeni bir planı vardır. Masum 15 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 24. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir