Masum 23. Bölüm Özeti 14 Nisan 2020 Rashi Kokila’nın Güvenini Sağladı

Burak 10 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7 ekranlarında taze kan olarak adlandıracağımız Masum dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde Rashi’nin planları sonucu Gopi’nin banyosundaki su taşmış ve Gopi küçük duruma düşmüştü bakalım bu durum ilerleyen bölümlerde nasıl bir hal alacak Masum 23. Bölüm 14 Nisan Özeti sizlerle.

Masum 23. Bölüm Özeti

Suların bitmesiyle Urmila’nın evine giden Modi Ailesi türlü dedikodulara konu olmuştur. Bu olayların en çok Urmila’ya yarayacağını kimse tahmin etmemiştir. Ama bu dedikodular Urmila’nın saygınlığını yükseltmiştir. Modi Ailesi işlerini bitirir bitirmez yarım kalan poja için hemen evlerine dönerler. Kokila Kinjal’i Ahem ve Jigar’a takı takarken durdurur ve takması için altın bilekliği Kinjal’e verir. Bu bilekliği Ahem için almıştı..

Değerli mücevherler ve altınlar Kinjal’e verilir. Bu arada Kinjal’in telefonu çalmıştır. Arayanın şantajcı yani Umang olduğu bellidir. Umang’ın planı işlemektedir.  Kinjal çok korkmuştur ve endişeyle telefonu açmıştır. Korktuğu başına gelmiştir şantajcı ondan değerli takıları istemiştir. Yoksa onun ilişkisini ifşa edecektir. Bur durumda çaresiz kalan Kinjal korkmuştur ve Umang’ı aramıştır. Umang’ın planı burda daha da belli olmaktadır. Bir yerde Kinjal ile buluşup hep yanındayım sinyalini verir.

Rashi’nin bütün oyunları sonuç vermiştir. Gözde gelin olmaya çalışan Rashi Kokila’nın güvenini sağlamış hatta ev işlerinden sorumlu olmuş kasanın anahtarlarını elde etmiştir. Büyük bir gurura bürünen Rashi anahtarlar ile çok büyük havalara girmiştir. Gopi ise Rashi’nin mutluluğuna ortak olmuş onun kadar sevinmiştir. Hatta yanına gidip destek ve yardımlarını iletmiştir. Gopi ise Ahem’le kopan iplerin ardından boşta kalmış Rashi’ye sığınmıştır fakat büyük bir yanlış yaptığının farkında değildi. Masum 14 Nisan Özeti devam ediyor..

Ahem odasındayken bir anda öksürmeye başladı bunu duyan Gopi onun astım krizine girdiğini anlar ve suyu kaptığı gibi odaya gelir tam girecekken bir daha ona yaklaşmaması gerektiğini hatırlar ve durur. Kokila sesleri duyar ve oraya gider. Elinde bardakla kapıda beklediğini gören Kokila ne yaptığını sorar Gopi durumu anlatır. Kokila korkuyla içeri dalar ve Ahem’e su verir. Ahem ise annesine teşekkür eder ve suyu Gopi’nin getirdiğinden haberi dahi olmaz.

Bu arada evde Rashi’den huzursuz olan Hetal işlerin ona verilmesinden dolayı memnun değildi. Gidip Gopi’ye düşüncesini anlattı ve Gopi’ye düşüncelerini sordu. Masumluğun simgesi olan Gopi ise her zamanki affediciliğini bir kez daha gösterdi ve rahatsız olmadığını dile getirdi. Umduğunu bulamayan Hetal, Kokila’nın yanına gider ve şikayetlerini ona taşır. Gayet sakin ve kararlı gözüken Kokila, evi su bastığında herkes sessizken onun çözüm ürettiğini yani bunu hak ettiğini söyler. Hetal kasanın anahtarlarını neden ona verdin der. Kokila, madem ondan bu kadar rahatsızdın niye gelinin yaptın der ve Hetal’ı üzer. Sonra olayı yumuşatmak ister ve sorumluluk duygusunun aşılanması için ona bu görevi verdiğini bildirir.

Zavallı Kinjal Umang’ın ona yardımda bulunacağını düşünüyor ama şantajcının o olduğundan haberi dahi yok. Kinjal verip vermeme konusunda düşünürken Koklai gelip bütün takıları ve değerli eşyaları korumaya karar verdiğini dillendirir. Bu arada Urmila ve Rashi eğlenmekte ve güzellik merkezinde gününü gün etmektedirler. Kokila Rashi’yi bulamayınca nerede diye endişelenip merak ediyor ve hızla Gopi’nin yanına geliyor. Masum 14 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 23. Bölüm Özeti 14 Nisan 2020 Rashi Kokila’nın Güvenini Sağladı” üzerine 1 yorum

  1. Kompil ılham dedi ki:

    Kompil ılham kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.