Masum 22. Bölüm Özeti 13 Nisan 2020 Mücevher Kutusu Boş Çıktı!

Burak 10 Nis 2020 Analizler  0

Masum son bölümde Gopi ile Ahem’in arasını iyice açılması Rashi’yi çok mutlu etmiş gibi gözüküyordu. Seyirciyi endişelendiren bu durum nasıl şekil olacak hep beraber göreceğiz.Masum 22. Bölüm 13 Nisan özeti başlıyor.

Masum 22. Bölüm Özeti

Ortalığın başkası tarafından temizleneceğini söyleyen Kokila Gopi’ye çok daha önemli bir görev verir. Bu görev mücevherin Kinjal’den alınıp getirilmesidir. Gopi mücevheri kapalı olarak getirir. Kokila büyük bir iştahla kutuyu açar ve hayatının şokunu geçirir. Tabii Kinjal’in kolyeyi kuyumcuya verdiğinden haberleri yoktu. Kokila bir an düşünemez ve öfke ile Gopi’nin üstüne gider Gopi kutuyu Kinjal’den aldığından beri açıp bakmadığını sağlam bir şekilde yerine koyduğunu söyler. Kokila kızgın ve meraklı bir şekilde Kinjal’in yanına gelir. Hiddetle Gopi’ye kutuyu verirken içinin dolu olup olmadığını sorar. Kinjal endişeli bir şekilde kolye içindeydi cevabını verir. Daha çok sinirlenen Kokila hızla Gopi’nin yanına gider.

Kokila Kinjal ve Gopi’ye hızlı olmalarını ve ne olursa olsun o kolyeyi bulmalarını söyler. Gopi hemen aramaya başlar Kinjal ise korka korka arar fakat sonuç çıkmaz. Kokila tüm öfkesini Gopi’den çıkarırken Hental hızlı bir şekilde kapıyı çarpar ve odaya girer. elindeki kutuyu uzatıp herkesi şok eder. Kokila dahil kimse anlam verememiştir. Hental sessizliği bozarak kolyeyi Kinjalin kolyeyi kendisine verildiğini söyler. Gözler Kinjal’e çevrilir ve Kinjal onaylar. Tüm sorular cevabını buldu fakat Kinjal kuyumcuyu aradığında kolyenin kim tarafından alındığı hala anlaşılmıyordu.

Rashi Kinjal’in odasına girerken Kinjal bir şeyler karıştırıyordu ve tüm fotoğraflar ortaya saçılmıştı. Kinjal Rashi’yi görünce ona sinirlendi ve bağıra bağıra odasından ayrıldı. Bu arada bir resim göze çarpıyordu o da Kinjal ile Umang’ın beraber oldukları fotoğraftı. Fakat Kinjal’in bu fotoğraftan haberi yoktu. Rashi meraklı gözlerle fotoğraflara bakarken Koki’nin sesiyle irkildi ve mecburen salona gitti. Kokila Kinjal’in odasını gördüğünde sinirlenmişti oda çok dağınıktı. Gopi de onun öfkesini gördü ve yardım talebinde bulundu Kokila Gopi’nin kızından bile daha düzenli olduğunun farkındaydı ve mutlu olmuştu.

Kokila, Gopi’nin hep iyi alıştığını düşünürdü. Bu yüzden yaptığı hatalara pek anlam vermemezdi ve bunu ona söylerdi bazen. Gopi ise her seferinde bunu mücevherlerle ilişkilendirirdi Kokila ile beraber odayı toplarken Kokila yorgun şekilde yanından ayrılır ve Gopi geri kalanı toplamaya başlar ama Umang ve Kinjal’in beraber oldukları fotoğrafı fark etmez. Kinjal lüks bir lokantaya yemek yemeye gider bu durum orada bulunan iki kişi endişeye sokar bnlar Rashi ve Urmila’dır. Rashi sözünü tutup annesini lokantaya getirmişti.

Kinjal ile bir erkeğin yakın olduklarını gören Rashi ve Urmila şok olurlar. Kinjal’in yanındaki Umangtır. Kinjal’in kolye ile ilgili sözleri üzerine kuyumcudan kolyeyi alanın Umang olduğu anlaşılmaktadır. Umangın sözlerinden belli oluyor ki kuyumcu ile Umang arkadaşmış. Bu arada Urmila ve Rashi bu önemli haberi ilk öğrenen oldukları için mutluluktan havalara uçar.

Banyo lambasının açık olduğunu fark eden Gopi odaya girer. Odada Ahem uyumaktadır ve ani bir dönüşle yanındaki bardağı devirir. Gopi yaklaştığında Kinjal için alınan sarinin kirlendiğini görür onu sessizce alıp büyük fedakarlık yaparak temizleyip ütüler.

Gopi yarınki rutin için duşunu alıp yatmıştır. Bunu fırsat bilen Rashi kötü bir plan daha yapıp uygulamaya başlar. Gopi’nin banyosuna girip suyu açar ve uzaklaşır. Sabah olduğunda salona kadar su ulaşmıştır ev halkı bunu görünce merak ve şok içine girmiştir. Sonunda Rashi suyun Gopi’nin odasından geldiğini herkese gösterir. Rashi kapının da açık olduğunu söylerken Gopi uyanır ve etrafa bakınarak olanları anlamaya çalışır. Kokila suyu kapatmadığı için Gopi’yi sorgular. Gopi kapıyı ve suyu kapattığını sonra uyuduğunu anlatır.

Rashi mutluydu Gopi’yi sonunda rezil ettiğini ve Koki’nin onu azarlayacağını düşünüyordu. Rashi mutlu bir şekilde Urmila’yı arar ve suyun tükendiği için kimsenin duş alamadığını ve işleri yapamayacaklarını anlatır. Bu arada Kokila Gopi’yi azarlamaz ve Kinjal’ı görevlendirir ve Ahem’in yanına yollar. Onlardan su tankeri bulmalarını istemiştir. Ahem suyun en az 4 saatte getirilebileceğini anlatırken Kokila sinirlenir. Bu arada Modi Ailesini Urmila evine götürmek ister. Masum 13 nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 22. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir