Masum 21. Bölüm Özeti 12 Nisan 2020 Ahem Evi Terk Etti!

Burak 10 Nis 2020 Analizler  0

Masum Dizisi son bölüm özetinde şantajcının ortaya çıkması bütün dengeleri alt üst edecek gibi görünüyordu. Kanal 7 ekranlarının uzun soluklu dizisi olan Masum, tüm hızıyla devam ederken biz de özet serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi Masum 21. Bölüm Özetinde neler olacak hep birlikte bakalım.

Masum 21. Bölüm Özeti

Gopi’nin saflığından yararlanmak isteyen Rashi bir plan yapar ve Gopi’nin yanına gelir.Onu sözleriyle ikna eder ve Gopi’ye Ahem’in bilgisayarını vererek yıkamasını ister. Rashi’nin planının Gopi Ahem’im arasını iyice açmak olduğu belli oluyordu. Gopi Ahem’in bilgisayarını yıkar ve asar. Ahem gördükleri karşısında şok olur ne yapacağını bilmez hiddetli bir şekilde Kokila’yı çağırır. Bu işin altında Gopi’nin olduğunu anlamıştır ve onunla aynı ortamda bulunmak istemediğini bu yüzden gideceğini Kokila’ya anlatır. Artık Gopi ve Ahem’in arasındaki bağ tamamen yok olmuştur. Rashi başarılı olmuştur.

Bu duruma çok üzülen Rashi Kokila ile konuşmaya çalışmaktadır. Kokila’ya bunların hepsini istemeyerek yaptığını ve başka birinin isteği üzerine bu işi yaptığını anlatır. Kokila bu kişi kim diye sorunca Rashi cevabını alır. Rashi ile konuşur ve Rashi ne kadar lafı gevelese de Kokila gerçeği anlamıştır. Çok üzülen Gopi ibadet için Pandit’in yanına gitti onu Jigar durumuna üzüldü ve ona destek olmak için birkaç cümle kurdu. Jigar’ın kafasında Ahem ile konuşmak vardı ve fırsatını bulduğunda Ahem’e konuyu açtı fakat Ahem aynı sertlik ve öfkeyle Jigara bağırıp çağırdı.

Tapınaktan ayrılmayan Gopi’nin yanına bu sefer Hental geldi bugüne kadar yaptığı hataların istemeyerek olduğunu bildiğini ve her hatanı farklı bir boyutu olduğunu anlattı ve bu hatanın diğerlerinden daha büyük olduğunu anlattı. Bu konuda su ile elektriğin birleşmemesi hakkında bilgili olmalıydın der ve bu hatanın sorumsuzluktan olduğunu belirtir ve gider. Masum 21. Bölüm 12 Nisan Özeti devam ediyor…

Gopi o kadar pişman olmuştur ki artık Ahem’in gelmesi için her şeyi yapabileceğine inanmaktadır ve Tanrı’ya böyle dua etmiştir. Fakat Rashi yaptıklarından hala tatmin olmamıştır ve ona evden gitmesi konusunda ikna edici sözler sarf etmiştir. Kendi gitmezse kovulacağına dair sözler  söylemiştir. Kokila Ahem’in gitmesine çok üzülmüştür ve odaya kapanmıştır. Hental bu durumun farkına varır ve ona dışarı çıkmasını sert ve uyarıcı bir şekilde söyler. Kokila isteği yerine getirir. Beraber tapınağa giderler ve orada Gopi’yi görür. Kokila Gopi’yi Hental ile görünce öfkelenir.

Kokila artık dayanamaz ve türlü ricalar ile Ahem’i evin salonuna getirir Ahem’i görünce herkesin yüzü güler ve sevinirler fakat daha sonra Kokila Gopi’yi de getirince ne olduğuna anlam veremezler. Gopi yüzü kapalı bir şekilde bundan sonra her şeye karışmayacağını ve verdiği sözleri geri aldığını ağlayarak dile getirir. Gopi’nin ağladığını duyan Rashi’nin mutluluğuna diyecek yoktu.

Gopi artık ev içinde Ahem ile hiçbir işi olmayacağını söyler. Hetal Kokila’nın sessizliğine daha fazla katlanamaz ve ona sert tepkide bulunur. Şartlar kabul edilmiştir ve Gopi içten içe Ahem döndüğü için sevinmiştir. Sabah olduğunda Gopi çok erken kalkar ve herkesten önce sorumluluğunu yerine getirir. Hatta sabah işe erken gideceğini söyler. Kokila ve Hetal mutfağa gittiğinde şaşırırlar çünkü herkesin kahvaltısı çoktan hazır olmuştur  bu işi Gopi’nin yaptığı belliydi.

Kokila Gopi’nin yaptıklarını çok beğenmiştir ve Gopi yanlarından ayrıldığında Hetal’e Gopi’yi övmüş ve onun kaçırılmaması gerektiğini çok hamarat olduğunu söylemiştir. Kokila Ahem’in öfkesi yüzünden Gopi’ye uzak kaldığını Gopi’yi tekrar sevmesi için elinden geleni yapacağını anlatır. Hental duydukları karşında çok sevinir. Rashi Kinjal’in düğününden sonra Gopi’nin atılacağını düşünmektedir.

Bunu gidip annesine anlatır. Urmila ise karşılık beklemektedir ve ne kazanacağını sorar. Onu yemek yemeye götüreceğini söyleyen Rashi para almak için Jigar’ın odasına gider ve parayı alır. Jigar ise yorgun bir şekilde odasına girer. Rashi yakalandığını düşünür ve parayı nasıl yerine koyacağını düşünmeye başlar. Odasına giden Ahem yolda Gopi ile beraber olduğu bir resmi görür ona olan öfkesi hala geçmemiştir ve o fotoğrafı yırtar. Gopi  her şeyi görür çok üzülerek yırtık fotoğrafın yanına gelir ve birleştirmeye çalışır. Masum 12 nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir