Masum 20. Bölüm 11 Nisan 2020 Özeti Gopi Ahem’in Hayatını Kurtarır

Burak 09 Nis 2020 Analizler  0

Masum dizisinde Ahem ile Gopi arasındaki ilişki devamlılığını sürdürecek gibi duruyor. Ahem’in hatalarını Koki sürekli düzeltmeye devam ediyor. Misafirlerin önünde rezil olduğunu düşünen Ahem Gopi’yi azarlayarak yanından atar. Bu durum Gopi’yi çok üzer. Hetal, Gopi dua ederken onu duyar ve ona ortak olur. Kinjal uyandığında yanındaki sütü görür ve merakla hizmetçiye sütün kim tarafından koyulduğunu sorar. Masum 20. Bölüm özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 20. Bölüm Özeti (Kanal 7)

Rashi sütü hayvanlar için dışarıya bıraktığını, oraya nasıl geldiğini bilmediğini belirtir. Bu arada Kinjal’in telefonu çalar ve Rashi’ye çıkmasını söyler. Rashi meraklı bir şekilde odadan ayrılır. Kokila tapınağa gelecek olanların Mahta Ailesi olduğunu söyler. Rashi ve Gopi’den dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Bu arada Kinjal’i arayanın şantajcı olduğu belli olmuştur ve Kinjal’den parasını istemiştir. Mecbur kalan Kinjal setlerden birini bozdurmak için kuyumcunun yolunu tutar. Şantajcı onu Şiv Tapınağına çağırır. Diğer yandan Kokila ve Parak her şeyin tapınakta yoluna gireceğini umar.

Gopi, Ahem’e altın renginde bir sari vermek ve giymesini istemek için istemeyerek Ahem’in yanına gider. Ahem çok öfkelenir ve giyeceği şeylere karıştığını düşünerek Gopi’ye bağırır ve gitmesini ister. Neyse ki Kokila zamanında yetişir ve Ahem’e elbiseyi gönderenin kendisi olduğunu, sakin olmasını söyler. Ahem ise öfkeli bir şekilde Gopi’ye döner ve neden söylemedin diye tekrar Gopi’yi azarlar. Masum 11 nisan özeti devam ediyor..

Lord Şiv tapınağının başka bir misafiri daha vardı o da Modi Ailesi’ydi. Kinjal için gelen Mehta Ailesi sonunda tapınaktaydı. Bu arada Kinjal sürekli şantajcıyı düşünüyordu. Endişeyle ne zaman geleceğini bekliyordu. Bu arada büyük anne Gopi’ye öğütlerde bulunuyordu. Ona poja yapmasını ve Ahem’e iyi davranması halinde her şeyin iyi olacağını anlatıyordu. Kokila da Ahem’e Gopi’yle poja yapması için ısrarcı olunca poja zamanı geldiğinde Ahem ve Gopi beraberdiler. Gopi Kokila’nın baskısından habersizdi ve Ahem’in istekli olduğunu düşünerek mutlu oldu.

Kokila yılanlara süt vermesi için Gopi’yi yanına çağırır. Gopi düşünür ve yılanların insanlar için tehlikeli ve zaralı olduğunu onları ormandan uzakta tuttuklarını ve yılanları rahatsız ettikleri ihtimalinin varlığı aklına gelir ve süt vermeyi reddeder. Urmila ise Gopi’nin gelenekleri aştığını düşünür ve ona gelenekleri söyler. Gopi ise yılanlar ve insanların birbirine verdiği zararlardan dolayı Tanrının öfkeleneceğini, rahatsız olacağını ve gazaba uğrayacaklarını düşünmektedir ve rahatsızlığını ona söyler. Kokila ise beklenenin aksine Gopi’yi azarlamak yerine onu taktir eder. Bu durum Urmila’nın zoruna gider ve üzülür. Hetal’de Gopi’yi taktir edince Urmila iyice üzülür ve öfkelenir.

Şantajcı Kinjal’e parayı bırakması gereken kırmızı bir arabayı ona anlatır. Kinjal çok zorlanarak ve de korkarak parayı mecburen arabaya bırakır fakat şantajcıyı merak etmektedir. Bu arada Kinjal’e Umang gösterilir ve onu tehdit edenin o olduğu söylenir. Kokila yeniden Gopi’yi Ahem’ gönderir bu sefer Ahem’in alnına Gopi’nin sindor koymasını istemiştir. Rashi’yi rezil etmek iseyen Urmila zehirli bir yılan alır ve onu öfkeyle salar. Bu arada Gopi istemeyerek de olsa Ahem’in yanına gelmiştir.

Ahem ise çok katı ve öfkeli bir şekilde Gopi’yi tekrar azarlar. Gopi Ahem’in arkasındaki yılanı görüp şok olmuştur Ahem’in öfkeli bakışları arasında ona kıpırdamaması gerektiğini söyler. Aile üyeleri de hızla yaklaşırken Gopi fırsatını bulup yılanı yakalamış ve ondan kurtulmuştur. Kokila telaşlı bir şekilde hızla Ahem’in yanına gelir ve durumunu sorar. Ahem şaşkınlık içinde cevaplarken Gopi’ye hayranlıkla bakar. Gopi kafasını eğer. O gün Gopi’nin günüdür ve başta Ahem olmak üzere herkes onu kutlayıcı bakışlarla süzer  ve takdir eder. Masum 11 Nisan özeti bu kadardı.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir