Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili

Masum 159. Bölümde Gopi’nin turşuları git gide ünlü olmaya başladı. Hatta insanlar ondan sipariş bile istemeye başladı. En sonunda bir adamın ona ortaklık teklif etmesi ise beklenmedik bir olay oldu. Ama Kokila Gopi’nin bu iş ile uğraşmasına karşı. Masum 29 ağustos özeti başlıyor.

Masum 160. Bölüm Özeti

Modi ailesi bir testi kırma etkinliği için Urmilla’nın evinin oraya giderler. Bu etkinlik için Raşi ve Urmilla bir testiyi süslerler. Bu etkinlikte testiler yükseğe asılır ve kırıldığında içindeki lor peynirinin akması gerekir. Eğer peynir akarsa bu berekete işarettir. Raşi ve Urmilla, Gopi’nin süslediği testiyi değiştirirler. Gopi testinin içerisinin boş olduğunu anlar ama Urmilla artık iş işten geçti diyerek onu engeller.

masum 29 ağustos özeti

Ahem ise Gopi’nin üzgün olduğunu görür ve yanına gelerek her şeyi öğrenir. Daha sonra cebine biraz peynir koyar ve gençlerin yaptığı kuleye tırmanmaya başlar. Raşi Jigar’ın sırtına yağ sürmüştür. Bu yüzden Ahem onun sırtına basınca kayar ve cebindeki peynir düşer. Gopi peynirin düştüğünü görünce ne yapacağını şaşırır. Raşi ve Urmilla ise çok sevinmiştir. Çünkü nihayet planları işe yarayacaktır.

Gopi o sırada çocukların elindeki sus tabancasını görür ve çocukların elinden alır. Daha sonra ise tabancanın içerisine sıvı lor peyniri doldurur. Ahem en yukarıya çıkmıştır. Elini cebine atınca lor peynirinin olmadığını fark eder ve Gopi ile göz göze gelir. Gopi elindeki su tabancası ile peyniri testiye aktarır. Daha sonra Ahem testiyi kırar ve peynir akmaya başlar. Hem Modi ailesi hem de Gopi çok mutlu olur.

masum 160. bölüm özeti

Kokila ise her şeyi geride bırakarak Gopi’den turşu hazırlamaya başlamasını ister. Aynı zamanda Raşi’nin de ona yardım etmesini ister. Raşi buna pek kabul etmek istemez ama Kokila, Gopi’nin ağır şeyler kaldıramayacağını ve bu yüzden ona yardım etmek zoruna olduğunu söyler. Raşi hemen annesini arar ve Gopi’nin hizmetçisi konumuna geldiğini söyler. Urmilla ise hemen bir plan yapar.

Raşi turşuyu yaparken tuz yerine soda katmaya çalışır. Gopi onu durdurduktan sonra Raşi üzgün olduğunu söyler ve Gopi onu teselli eder. Daha sonra Raşi odasına çıkar ve annesine planın başarısız olduğunu söyler. Ahem ise gelir ve Gopi’ye yardım eder. Turşular hazır olduktan sonra Baa ve Kokila onların tadına bakar ama bir şeylerin eksik ya da fazla olduğunu düşünürler.

masum 29 ağustos

Kokila hemen Raşi’den şüphelenir. Raşi ise her şeyi tam yaptım diye söylenir. Bu sırada Gopi ise bir tozun eksik olduğunu söyler. Methi elinde toz ile gelirken tozu düşürür. Kokila onu azarlamaya başlar. Gopi söylenilenleri kendi üzerine alınır ve ağlayarak odasına gider. Kokila ise Ahem’e döner ve bu yüzden izin vermediğini söyler. Ahem başını sallar ve hemen Gopi’nin yanına gider.

Gopi her şeyi mahvettiğini söyler. Bu sırada Baa gelir ve tozu turşuya koyup 1 gün bekleyeceklerini ve böylece turşunun eski tadını alacağını söyler. Ahem ve Gopi çok mutlu olur. Bay Mehta ise turşuyu almak için gelir ve tadına bakar. Tadını çok beğenir. Turşuya artık bir isim verilmesi gerektiğini söyler. Raşi, Gopi’ye duygusal şantaj yapmaya başlar ve kendi  ismini verdirir. Masum 29 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar

Masum 160. Bölüm Özeti

dizibilgi google play

Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili (2 Yorum)

 1. 2003 और 2004 के बीच सबसे अधिक देखी जाने वाली भारतीय टीवी श्रृंखला में से एक, हातिम, आईएमडीबी से 8.7 अंक प्राप्त करता है और हमारी सूची में 6 वां स्थान लेता है। मध्य युग के मध्य पूर्व में सेट की गई कहानी में, यतीम साम्राज्य में हातिम नाम का एक लड़का पैदा हुआ है। जब हातिम का जन्म हुआ, तो सम्राट का पुत्र, जिसे बादशाह ने जफर नाम दिया। शैतान नामक सेवारत, जिसने शैतान की सेवा की, ने सम्राट के बेटे का नाम दज्जाल (एंटिचरिस्ट) रखा। जाफर बड़ा होता है और देश में सभी शिशुओं की मृत्यु का आदेश देता है ताकि दुनिया को एक बेहतर स्थान बनाया जा सके। जाफ़र, जो नाज़ुमी नाम के अपने सहायक के प्रोत्साहन के साथ ऐसा क्रूर निर्णय लेता है, जो गुप्त रूप से शैतान की सेवा करता है, हातिम की दुश्मनी हासिल करता है। हातिम श्रृंखला, जो हवा में रहने के दौरान 12 मूल्यवान पुरस्कार जीतने में कामयाब रही, सर्वश्रेष्ठ श्रृंखलाओं में से एक है।
  हातिम हातिम हातिमहातिम हातिम

 2. हम इस देश में एक प्रस्ताव नहीं है

  चैनल 7 आप अपने खुद के दर्शक के साथ एक सुपर व्यू नहीं है
  हम हमारी सीरियलों को चुन सकते हैं, आप असम्बद्ध श्रृंखलाओं को आगे बढ़ा सकते हैं

  आइए हमारी श्रृंखला पर आते हैं

  परदेस में है मेरा दिल इश्कबाज़।
  मेरी आशिकी तुम से प्यार क्यों की एक कहानी
  गीत हुई सबसे परायी हमसफ़र
  इश्क का रंग सफ़ेद जान ना दिल से

  हातिम
  haatim
  कीतानी मोहब्बत है केसी ये यारियां पुनार विवाह