Masum 154. Bölüm Özeti 23 Ağustos 2020

Masum 153. Bölümde Gopi’nin yaşadığı trafik kazası, Ahem ve Gopi’nin birbirinin kıymetini daha çok bilmesini sağladı. Aynı zamanda Ahem, Kokila’dan özür diledi ve affedildi. Ahem ve Gopi romantik anlar yaşarken Raşi yine iş başında. Masum 23 ağustos özeti başlıyor.

Masum 154. Bölüm Özeti

Ahem uzun bir süre çay yapmak için uğraşır. Beceremeyince Gopi’yi arar ve tarifini ister. Daha sonra çayı Gopi’ye götürür ama kötü olduğunu düşünmektedir. Ama Gopi çayın çok güzel olduğunu söyler ve beğenir. Raşi ise onların bu durumundan aşırı derecede rahatsız olmaktadır. Hemen annesini arar ve Ahem ile Gopi’nin arasının düzeldiğini söyler. Urmilla’nın her zamanki gibi bir planı vardır. Sabah erken saatlerde Raşi mandire gider ve dua etmeye başlar.

masum 23 ağustos özeti

Bu sırada Modi ailesi ise onun arkasındadır. Bundan haberi yokmuş gibi Gopi ve bebeği için dua eder. Hetal’in çok takdirini kazanmıştır. Ailenin gözüne girmiştir. Jigna ve Parag arasında samimiyet ilerlemektedir. Bu durum Kokila’yı rahatsız eder. Parag, Jigna’ya dergi hediye ettiği için teşekkür eder ve bu sırada el ele tutuşurlar. Gopi, Kokila’nın yüz ifadesinden rahatsız olduğunu anlamaya başlamıştır.

Ama aslında Jigna, Parag ve Kokila’nın evlilik yıl dönümünde onlara bir sürpriz yapmak istemektedir. Herkes yardım etmeye onay verir. Kokila’yı evden gönderme görevini Gopi’ye verirler. Gopi bir tatlı ister. Kokila, Meti’den dışarı çıkıp malzeme almasını ister. Hetal, Meti ile işi olduğunu söyler ve Kokila hemen Ahem’i arar. Ahem çok yoğun olduğunu ve şoförün müsait olamayacağını söyler. Parag’da başım ağrıyor diyince Kokila çaresiz kalır.

masum 154. bölüm özeti

Kokila evdeki herkesi göndermeye çalışır ama artık kendisi gitme kararı alır. O evden çıkınca hemen çalışmalar başlar. Kapı çalar. Gelen Şirag, Jigar ve Ahem’dir. Jigna, Ahem’den süslemelere yardım etmesini ister. Ahem kabul eder ve Gopi’den odasına çay getirmesini ister. Gopi, Kokila ve Parag için aldığı hediyeyi gösterir ve Ahem çok beğenir. Kırmızı bir sari giymesini ister. Parag ve Jigna ise pasta almak için dışarıya çıkarlar. Kokila, onları arabada görünce hemen Parag’ı arar. Parag ise daha iyi olduğunu söyler.

Kokila ilaç alıp geleceğini söyler ve kapatır. Herkes Parag ve Jigna’nın gelmesini beklemektedir. Onlar yaklaşınca Kokila’nın sesini de duyarlar ve ışıkları kapatırlar. Kapı açılınca Kokila Parag’ı azarlamaktadır. Jigna sinirlenir ve ışıkları açar. Daha sonra ise onların bugün evlilik yıl dönümü olduğunu ve bunun için sabahtan beri parti hazırlığı yaptıklarını söyler. Hetal ise Parag’ın buna çok önem verdiğini ve sabahtan beri uğraştığını söyler.

masum 23 ağustos

Kokila bu durum karşısında kendisini çok kötü hissetmeye başlamıştır. Jigna ise Kokila’ya dönerek hiç değişmeyeceğini söyler ve odasına gider. Gopi ise Kokila’yı alarak odasına götürür. Parag, Jigna’nın hazırlandığını görünce ondan durmasını ister. Ama Jigna Kokila hakkında birçok şey söylemeye başlar. Parag ise durur ve Kokila’yı savunmaya başlar. Onun çok iyi bir kalbi olduğunu ve sadece yanlış anlaşılmalardan dolayı böyle davrandığını söyler. Gopi ve Kokila bu sırada Parag’ın söylediklerini duymuştur. Kokila kendini daha çok kötü hissetmeye başlamıştır. Masum 23 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 154. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 154. Bölüm Özeti 23 Ağustos 2020 (1 Yorum)

 1. büyük bir başarısızlık acizlik pervasızlık düş kırıklılıgı
  seyircilerine hak ettigi anlayışı ver
  TAYLAND DİZİLERİNİ KÜÇÜMSEME VEREBİLİRSİN
  Kao Waan Hai Noo Pen Sai Lub(My Secret Bride)
  my husband in law
  plerng ruk plerng kaen
  Princess Hours Thai İzle – Tayvan Drama
  kiss me
  tra barb see chompoo
  ugly duckling perfect match
  Sawan Biang
  Roy Lae Sanae Luang
  My Ambulance
  I’m A Mess
  Rak rai
  Fah Fak Rak
  Kleun Cheewit
  U princes series- Handsome Cowboy
  Puer Tur
  Bpai Hai Teung Duang Dao
  Raeng Tawan
  KORE DİZİLERİNİDE KÜÇÜMSEME VER
  Doctors
  I am Not A Robot
  (Goodbye to Goodbye)
  It’s Okay to Not Be Okay
  (Just Between Lovers)
  descendants of the sun
  What’s Wrong with Secretary Kim
  Crash landing on you
  Father is strange
  The legend of the blue sea . the heirs.. The King Eternal Monarch
  Radio romance
  The Great Seducer//Tempted
  Because this is my first life
  Ma Boy [Mini Dizi]
  Hello Monster
  Devil’s Diary
  My Lovely Girl
  Man From The Stars
  Healer ❤
  (THE K2)-
  Romantic Doctor, Teacher Kim 2 ‍⚕️‍⚕️
  Pinocchio
  hotel del luna
  {Method To Hate You}
  Natural Romance
  moment of eighteen
  JAPONYA DİZİSİ İLK VE SON VEREBİLİNECEK EN ÖNEMLİ DİZİ KARŞINDA KANAL 7
  Mischievous Kiss: Love in Tokyo.. Itazura na Kiss: Love in Tokyo -2 SEZON 32 BÖLÜM