Masum 153. Bölüm Özeti 22 Ağustos 2020 Ahem Çok Mutlu

Masum 152. Bölümde Ahem her ne kadar Gopi ile konuşmaya çalışıyor olsa da Gopi hiç oralı bile olmuyor. Diğer yandan Raşi ve Jigar arasında çok güzel şeyler yaşandı. Artık Raşi’de hamile olmaya kendini hazırlıyor. Aynı zamanda planları uygulamaya devam ediyor. Masum 22 ağustos özeti sizlerle..

Masum 153. Bölüm Özeti

Ahem ofis içerisinde yavru köpek ile ilgilenmektedir. Onu süt ile beslerken yemekler gelir. Ahem ne yemek geldiğini sormak için Gopi’yi arar. Gopi tam cevap verecekken köpek ahize kablosunu çeker ve Ahem Gopi ile görüşemez. Akşam eve gelince Kokila’nın yanına gider ve ondan özür diler. Kokila ise onu görmezden gelir. Jigna Kokila’ya kızar ve Ahem’i affetmesini söyler. Kokila ise aile içindeki meselelere karışmamasını söyler.

masum 22 ağustos özeti

Jigna kızar ve gider. Bu sırada Ahem tekrar gelip konuşmak ister ama Kokila onu azarlar. Gopi odaya gelir ve odada yavru köpeği görünce çok şaşırır. Ahem onu dışarıda bulduğunu ve beslediğini söyler. Gopi ve Ahem köpeği yıkarlar ve Gopi onu sepetin içine koyar. Ama köpek sepetten çıkarak Raşi ve Jigar’ın odasına gider. Uyandıklarında yataklarında köpeği görünce çok şaşırırlar. Raşi sinirlenerek köpeği dışarıya atacağını söyler. Jigar ise kapı açık olduğu için içeri girmiş olabileceğini söyler. Ahem ofise gittikten sonra köpek Jugnu’yu düşünmeye başlar.

Gopi ise onu aramaktadır. Ahem, Gopi’yi arar ve Jugnu’yu beslemesini ister. Gopi ise köpeği bulur ve besler. Raşi köpeği görünce onu hemen dışarıya atar. Elinde kase ile gelen Gopi köpeğin nerede olduğunu sorar. Ahem’in onu bahçede bulup getirdiğini belirtir. Raşi ise dışarıya attığını gizleyerek dışarıya çıkmış olabileceğini söyler. Gopi Ahem’i arar ve köpeği bulamadığını, dışarıya çıkarak onu arayacağını söyler.

masum 153. bölüm özeti

Ahem’de hemen arabasına biner ve eve doğru yola çıkar. Gopi dışarıda köpeği ararken bir araba ona çarpar. Ahem’de bu anları görmüştür. Hemen Gopi’yi alarak hastaneye götürür. Eve haber verir ve bir anda tüm Modi ailesi hastaneye dökülür. Ahem bekleme sırasında iken Kokila ile konuşma şansı bulur. Yaptıklarından çok pişman olduğunu ve Gopi’yi üzdüğünü söyler. Bebeğini en kısa sürede eline almak istediğini söyler.

Kokila ise Tanrı bizimledir der. Daha sonra doktor gelir. Gopi’nin ve bebeğinin iyi bir durumda olduğunu söyler. Ahem doktordan izin alarak Gopi’nin yanına gider. Gopi onu görünce hemen ondan özür diler. Ama Ahem parmağı ile Gopi’yi susturur ve ondan özür diler. En kısa zamanda bebeğine kavuşmak istediğini söyler. Gopi bu duruma çok mutlu olmuştur. Eve geldikten sonra Kokila, Ahem’den Gopi’nin eşyalarını alıp kendi odasına götürmesini ister.

masum 22 ağustos

Ahem artık çok mutlu olmuştur. Bu durum Raşi’nin sinirlerini bozar ve annesini arar. Annesi ise hamile kalamadığı için onu azarlar. Daha sonra Ahem ve Gopi terasa çıkarlar ve romantik anlar yaşarlar. Ahem Gopi’ye onu sevdiğini söyler. Gopi’nin de söylemesini ister ama Gopi utanarak kaçar. Daha sonra yeşil çay getireceğini söyler. Ahem yeşil çay yapmasını bildiğini söyler ve kendisinin yapacağını belirtir. Gopi çok mutlu olur. Masum 22 ağustos özeti sona erdi.

Masum 153. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 153. Bölüm Özeti 22 Ağustos 2020 Ahem Çok Mutlu (1 Yorum)