Masum 152. Bölüm Özeti 21 Ağustos 2020 Raşi’nin Planı Tutacak mı?

Masum 151. Bölümde Kokila artık Ahem’e karşı iyice tavır almaya başladı. Kahvaltı sofrasında bile oturmasına izin vermezken bir anda kız kardeşi Jigna’nın gelmesi ortalığı karıştırdı. Raşi’nin eskisi gibi Gopi’yi kıskanmaya başlaması işleri zorlaştırıyor. Masum 21 ağustos özeti başlıyor.

Masum 152. Bölüm Özeti

Ahem işten geldikten sonra Gopi ile konuşmaya çalışır. Fakat Gopi umursamaz tavırları ile çıkar. Daha sonra Meti’nin yanına giderek Ahem için yeşil çay hazırlamasını ister. Meti yeşil çayı götürür ve kapıyı açar. Ahem bir an Gopi’nin geldiğini düşünür ve çok heyecanlanır. Ama karşısında Meti’yi görünce çok sinirlenir. Raşi ile Jigar ise beraber çalışmaktadır.

masum 21 ağustos özeti

Raşi, Jigar’ın gözlerini kapatır ve onun saçını okşamaya başlar. Asıl amacı ise kolunda yazan Jigar dövmesini ona göstermektir. Jigar dövmeyi görünce hoşuna gider ve onu bileğinden öper. Bir anda dövmenin yarısı Jigar’ın dudağına geçmiştir. Bunu gören Jigar kahkaha atar. Çünkü dövme geçici bir dövmedir. Parag ile Jigna tapınağa gidecektir. Kokila, Gopi ve Raşi’nin gelmesini isterken Jigna ise Ahem’in gelmesini ister.

Ahem Gopi’nin ön koltukta oturması için kapıyı açar fakat Gopi, Parag’ın oturmasını ister. Jigna Ahem’in kadınlara yönelik davranışından dolayı onu takdir eder. Tapınağa geldikten sonra Kokila, Ahem’in işe gitmesini ister fakat Jigna kalmasını söyler. Pandit Jigna’ya her şeyi ayarladık der. Daha sonra ise Jigna Ahem ve Gopi’nin aarti yapmasını ister.

masum 152. bölüm özeti

Ahem, Gopi’nin elini tutar ama Gopi elini çeker. Ahem herkesi eve bıraktıktan sonra arabayı durdurur ve Gopi ile konuşmayı düşünür. Gopi ise evde ağlamaktadır. Raşi ve Jigna sohbet etmektedir. Bu sırada yağmur başlar ve Gopi içeriye sığınır. Jigna ise onu çıkarır ve beraber ıslanırlar. Jigna, Ahem ve Gopi konusunu açarak güzel bir evlilikleri olmadığını söyler. Raşi ise her şeyi anlatmaya başlar. Gopi’nin bebek sahibi olacağını ve Ahem’in baba olmak istemediğini söyler.

Jigna çok şaşırır. Kokila ile bir konu hakkında tartışan Jigna, Kokila’yı Ahem’in durumundan dolayı suçlamaya başlar. Jigar ve Raşi geceyi çok güzel geçirirler. Artık tam anlamı ile karı koca olmuşlardır. Ahem ise ve geç kalmıştır. Gopi çok endişelenmiştir. Şirag Ahem’i arar ve Ahem biraz işleri olduğunu ve gecikeceğini söyler. Gopi onu beklemeye çalışır ama Kokila gidip odasında istirahat etmesini ister.

masum 21 ağustos

Ahem biraz geç saatte eve gelir. Kapıyı uzun süre çaldıktan sonra kapıyı en sonunda Gopi açar. Neden sen açtın diye sorunca Gopi, Meti’nin uyuduğunu söyler. Ahem onunla konuşmak istediğini söyler. Ama Gopi yemeği hazırladıktan sonra gideceğini belirtir. Gopi yemeği hazırladıktan sonra gitmeye çalışır. Ahem ise onun elini tutar ve neden benimle konuşmak istemiyorsun der. Gopi ise baba olmak istemediğini söylemesinin onu çok incittiğini söyler ve gider.

Raşi ise annesini arayarak müjdeli haberi verir. Urmilla, Ahem ve Kokila’yi ayırmanın tam zamanı der ve ona planını anlatmaya başlar. Ahem işe giderken bir yavru köpek görür ve onu besledikten sonra arabasına bine ver işe gider. Kapıyı açınca köpeğin onunla birlikte geldiğini görür ve onu işe götürür. İş yerindekiler bu duruma çok şaşırır çünkü Ahem böyle şeylerden nefret etmektedir. Masum 21 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 152. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 152. Bölüm Özeti 21 Ağustos 2020 Raşi’nin Planı Tutacak mı? (2 Yorum)

 1. YENİ SEZON DA KENDİNİZİ BU DİZİLERLE TOPLAYIN BECERİKSİZ BİR KANAL GÖRÜLÜLME KANAL 7 ŞU AN O DURUMDASIN BECERİKSİZSİN KENDİNİ TOPLA dedi ki:

  yayın akışınız berbat dizileriniz igrenç siz kanalınıza kanal mı diyorsunuz
  sevilmiyorsunuz uyuşuksunuz tilki kurnazlı gı yapıp herşeyi elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz
  hangi akla hizmet tv filimlerinden vazzz geçmiyorsunuz ne yapmak istiyorsunuz
  bu kadar aciz zavallı burnu kafdagında bir kanal yok kanal 7
  beceriksizliginizi izleyici kabul göremez
  dizi vermesini bilmeyen kanal sahibi bir tek yanlız kanal 7 dir
  TAYLAND YENİ SEZON
  Princess Hours Thai
  The Crown Princess
  Kiss Me
  Majurat See Nam Pueng
  KORE YENİ SEZON YENİ BÖLÜM LE KANAL 7 DE BAŞLAR
  GOBLİN
  Clean with passion for now
  Father is strange
  Backstreet rookie
  Goodbye to Goodbye)
  The legend of the blue sea . The heirs..The King: Eternal Monarch LEE MİN HO AŞKI BÜYÜK TÜR

 2. Ya lütfen Aşka yolculuk yeniden yayınlansın gerçekten çok güzel bir dizi lütfen tekrar yayınlayan.