masum 150. bölüm

Masum 150. Bölüm Özeti 19 Ağustos 2020 Ahem Baba Olmak İstiyor mu?

Burak 16 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 149. Bölümde Raşi tekrar aynı haline dönmeye başladı. Gopi’nin kafasını karıştırmaya çalışan Raşi, onun yokluğunda işlerin onun üzerine yıkılmasından çok korkuyor. Annesi onun kafasını karıştırırken o da hamile kalmak için bir şeyler yapmaya başladı. Masum 19 ağustos özeti başlıyor.

Masum 150. Bölüm Özeti

Ahem gece sohbet kutusunu Gopi’ye gösteremediği için çok sinirlidir. Gece aynı zamanda bebeğe zarar vermemek için kanepede yatmış fakat Gopi bunu yanlış anlamıştır. Sabah olunca Ahem tavırlarına devam eder. Kahvaltı yapmadan evden çıkar. Gopi’de kahvaltı yapmaz. Kokila, Raşi’ye Gopi’nin saçlarına masaj yapmasını söyler.

masum 19 ağustos özeti

Raşi masaj yaparken Gopi bir anda hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar. Ahem’in onu sevmediğini ve sadece bebek için ilgi gösterdiğini söyler. Urmilla bir su yatağı reklamı izler ve hemen Modi evine sipariş eder. Raşi kapıyı açınca su yatağını görür ve parasını vererek alır. Urmilla hemen Raşi’yi arar ve romantik bir gece için böyle bir şey yaptığını söyler.

Ahem okul servisine yoldan çekilmesini söyler. Şoför ise çocukların çok susadığını söyler ve çocuklar eve girerler. Çocuklar bir anda her yeri yıkmaya başlar. Ahem gelince bilgisayarının bir tuşunun kırıldığını görür ve neden çocuk yaparlar diye tepki gösterir. Gopi bu lafa çok kırılır. Raşi ise Jigar için yine mumları yakmıştır. Jigar gelince ortamı çok beğenir. Su yatağına girerken Raşi’nin tokası yatağı deler ve her yer su olur. Tüm plan yok olmuştur. Ahem gece uyuyamayınca Gopi’yi izlemeye başlar. Onunla arasına yastık koyarak uyur.

masum 150. bölüm özeti

Raşi ve Jigar ise suyu temizlerken yerde uyuya kalır. Sabah olunca Kokila ve Hetal ellerinde hamilelik ile ilgisi Cd ile gelirler ve Gopi’ye verirler. Bunu izlemesini isterler. Gopi ise henüz Ahem’in uyanmadığını söyleyince Baa bunun sorun olmayacağını söyler. Gopi CD’yi takınca Ahem uyanır ve sabah sabah ne bu gürültü der. Kokila ve Hetal ise her sabah bunu dinlemeleri gerektiğini söyler. Ahem başını sallar ve onaylar.

Kahvaltıda iken yere bir kaşık düşer ve Kokila almak için eğilir. Yerdeki suyu fark edince Meti’ye bu suyun nereden geldiğini sorar. Meti ise Raşi’nin odasından geldiğini söyler. Jigar sürahiyi yanlışlıkla döktüğünü söyleyince Kokila ikna olur ve Gopi’nin hamile olduğundan dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Raşi’nin nerede olduğunu sorunca sırt ağrıları çektiğini söyler. Kokila ise ona kahvaltı göndereceğini söyler.

masum 19 ağustos

Jigar çıkarak Raşi’den dinlenmesini ister ve işe gider. Ertesi gün poja yapılmaktadır. Pojaya bazı çocuklarda katılır ve Ahem’i rahatsız eder. Gopi Ahem’in çocuklardan hoşlanmadığını fark eder. Bir çocuk elindeki oyuncak silah ile ses çıkartarak Ahem’i çok rahatsız etmektedir. Poja bittikten sonra Urmilla çocuğun elinden silahı alır ve ses çıkartır. Ahem ise Gopi’den silahı getirmesini ister. Silahı getirince onu yere atar ve parçalar. Hemen Modi ailesi oraya gelir.

masum 150. bölüm

Kokila, Ahem’in sinirlerine hakim olmasını ve yakın zamanda baba olacağını söyler. Ahem ise ben baba olmak istemiyorum diye çıkışır. Herkes şaşırır ve Kokila o zaman artık bebeğin ve Gopi’nin sorumluluğu benim üzerimde der. Şirag ve Hetal onu sakinleştirmeye çalışmaktadır. Ahem Kokila’ya bir şeyler söylemek ister fakat Kokila buna hiç müsaade etmez. Masum 19 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 150. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 150. Bölüm Özeti 19 Ağustos 2020 Ahem Baba Olmak İstiyor mu?” üzerine 1 yorum

 1. KANAL 7 EN BÜYÜK ŞANSIN DENEMEYE DEGER SEYİRCİN İÇİN BU 2 ÜLKE CİK dedi ki:

  allahım her insana akıl verdin zekasını geliştirdin lakin kanal 7 nin sahibi bunu anlamak istemiyor
  bir kanalın sorumlulugu zor dur ama izleyicisini sonsuza dek mutlu ederse zor deyildir kore dizilerine start verilmeli TAYLAND DİZİLERİNEDE ÖNCELİK VERİLMELİ
  TAYLAND RÜZGARI ESSİN
  tra barb see chompoo
  kleun cheewit
  : Dao Long Fah
  U prince series(the handsome cowboy)
  My Husband in Law
  Nang Sao 18 Mongkut
  my ambulance
  dear loser monster romance
  Khun Mae Suam Roy – You Are Me
  Murphy’s Law of Love
  Bunlang Dok Mai
  GÜNEY KORE ESİNTİSİ
  The Great Seducer//Tempted
  .It’s okay to not be okay
  / The King: Eternal Monarch LEE MİN HO HAYRANLARI İÇİN . The legend of the blue sea ,

  Radio romance
  he smile has left your eyes
  (Just Between Lovers)
  Romantic Doctor, Teacher Kim 2 ‍⚕️‍⚕️
  Clean with passion for now
  Father is strange
  Extraordinary you
  Abyss
  Hotel del Luna
  Descendants Of The Sun
  Pinocchio
  What’s Wrong with Secretary Kim
  School 2015 ❤️❤️
  my strange hero
  : Hello Monster
  Mask 가면
  One more time
  Forest
  Backstreet rookie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.