masum 17 ağustos

Masum 148. Bölüm Özeti 17 Ağustos 2020 Gopi Hamile mi?

Burak 11 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 147. Bölümde Gopi ateşler içerisine atlayarak Ahem’i kurtardı ve daha sonra gaz borusunun delindiği ortaya çıktı. Anita’yı Kokila zorlayınca Anita her şeyi itiraf etti ve daha sonra evden ayrılma kararı aldı. Bu karara en çok sevinen Gopi oldu. Ahem’in Gopi’ye aşkla baktığı sahneler bir hayli fazlaydı. Herkes bu olayı açıklığa kavuşturduğu için Gopi’ye teşekkür etti. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 17 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 148. Bölüm Özeti

Gopi mutfakta mangoları keserken bir anda başı döner ve düşecek gibi olur. Raşi onu tutar. Bu sırada Ahem gelir ve Gopi’nin elinden tutarak onu kurtardığı için tekrar özür diler. Onu çok sevdiğini söyler. Ama aslında bu bir hayaldir. Gopi mangoları keser ve radyoda hamile programını dinlemektedir. Bu sırada farkında olmadan mangoları yemeye başlar ve Raşi onu uyararak kurutmasını söyler. Gopi’nin aklına takılan şeyler ise farklıdır.

masum 17 ağustos özeti

Ahem ile yaşadıklarından dolayı hamile olduğunu düşünmeye başlamıştır. Ahem ile mandirde karşılaşır ve ondan bir şey söylemesini bekler. Ahem ise holide olanları hatırlamamaktadır. Bu durum Gopi’yi çok üzmüştür. Ama iyice hamile moduna girmeye başlamıştır. Baa, Gopi’yi çağırarak sandığın yerini değiştirmesini ister.

Sandık ağır olduğu için ise bir hamilenin bunu kaldırmaması gerektiğini düşünür ve Raşi’den yardım ister. Raşi sandığın yerini değiştirir. Daha sonra ise çamaşır yıkamaya gider ve çamaşır suyunun kokusu onu çok rahatsız eder. Midesini bulandırır. Tekrar Raşi’den yardım isteyince artık Raşi onun kaytarmaya çalıştığını düşünmeye başlar. Raşi hemen annesini arar ve tüm olanları anlatır. Urmilla ise durumu anlar ve ona taktik verir.

masum 148. bölüm özeti

Masum 17 ağustos özeti devam ediyor

Raşi mutfakta iken kavanozu Gopi’den ister. Gopi veremeyince kendisi alır ve Gopi’ye dönerek neden işlerden kaytardığını biliyorum der. Gopi neden diye sorunca hamilesin ondan der. Gopi şaşırır ve nasıl anladın der. Bu sırada Raşi herkesi salona çağırır ve Gopi’nin hamile olduğunu söyler. Ahem bu duyduğuna çok şaşırır. Hetal ve Kokila ise duygusallaşır. Kokila onu doktora muayeneye götüreceğini söyler.

Ahem ise işe gideceğim diyerek çıkar ve iş yerinde bunun nasıl olacağını düşünür. Bu sırada holide yaşadıkları bir an aklına gelir. Raşi annesi ile çarşıda buluşur. Urmilla hemen Gopi’nin hamileliği yüzünden tüm işler sana kalacak der. Raşi ise onu umursamaz ve şu an sadece bebeği düşündüğünü söyler. Ahem eve geldikten sonra odasına geçer ama hala kafası karışıktır. Gopi elinde bir yeşil çay ile gelir ve sırtına krem sürmeye başlar.

Ahem krem sürülürken bir anda holide olanları hatırlamaya başlar. Gopi’ye neden şimdiye kadar hiçbir şey söylemedin der. Bu konudan zaten utanan Gopi ona anlatmaya çalıştığını fakat anlamadığını söyler. Ahem ondan özür dileyerek ona sarılır ve gözyaşlarını siler. Ahem ondan tekrar özür diler ve duygularını fark edemediğini söyler. Onun alnından öpünce Gopi’nin çok hoşuna gider ama kızarır. Çıkmak ister ama Ahem onu tutar.

masum 17 ağustos

Daha sonra kaçar gibi çıkar ve hemen mandire çıkarak Tanrı’ya teşekkür eder. Ahem sabah Gopi’ye bir gül vermek ister. Ama Gopi uyandıktan sonra ona gülü veremez. Urmilla ise farklı planlar peşindedir. Raşi’yi arar ve hemen hamile kalmasını ve kendi çocuğuna bakmasını ister. Raşi artık gelen telefonlardan bunalmaya başlamıştır. Kokila ise Gopi ile ilgilenmesini istemektedir. En sonunda annesi arayınca sesini Kokila’ya benzeterek birdaha onu aramamasını ister. Masum 17 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 148. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 148. Bölüm Özeti 17 Ağustos 2020 Gopi Hamile mi?” üzerine 1 yorum

  1. altın . dolar hepsi yükselişte kanal 7 yanlışlık la dolar düşerse 5 tane japon kore tayland dzilerine koşun her birinden 5 tane dedi ki:

    dizi seçmesini bile bilmiyorsunuz diziler 5 veya 7 tayland kore dizisi satın alınsa her biri 15 bölümden maksimum haftanın 5 günü verilirse 3 hafta eder
    ve her 3 haftada ayrı diziler verilir önce tayland sonra kore her 3 haftada dönüşümlü diziler tv filimleriniz gibi deyil sıkıcı bogucu deyiller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.