masum 16 ağustos

Masum 147. Bölüm Özeti 16 Ağustos 2020 Anita’nın Gerçek Yüzü

Burak 11 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 146. Bölümde Gopi’nin şarkı yarışmasını da kazanması artık Anita’nın iyice çirkefleşmesine sebep olmaya başladı. Gaz borusunu delmesi sonucu Ahem neredeyse ölümden döndü ve onu kurtaran ise yine Gopi oldu. Gopi’nin bu davranışları Ahem’i pozitif yönde etkiledi. Anita’nın sıradaki hamlesi ne olacak? Masum 16 ağustos özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 147. Bölüm Özeti

Gopi yangınların içine atlayarak Ahem’in kurtarmayı başarmıştır. Anita’nın planı tamamen ters tepmiştir. Gelen doktor Ahem’i kontrol ettikten sonra çok önemli bir şey olmadığını söyler. Ahem ise Gopi’yi kontrol etmesini söyler. Daha sonra ise onun için aldığı sariyi verir. Gopi bu sariyi o iyileşene kadar giymeyeceğini söyler. Bu durum Ahem’in hoşuna gider. Raşi ise gaz borusunun delindiğini fark eder ve herkese söyler.

masum 16 ağustos özeti

Kokila ise bunun birisi tarafından yapıldığını söyler ve hemen Anita’nın odasına giderek onu tutar ve salona getirir. Herkes salona toplanır. Sorduğu sorular ile Anita’yı sıkıştırır ve Anita sonunda Gopi’ye zarar vermek için yaptığını itiraf eder. Ama Ahem’e zarar vermek istemediğini söyler. Kokila ise sana güvendik ve evimize aldık sen ise bize ihanet ettin der. Kokika konuşmaya devam ederken Anita bir anda Ahem’i sevdiğini söyler.

Kokila ise neden o zaman onu kurtarmadın der. Yine Ahem’e olan sevgisinden bahsederken Ahem gelir ve onu susturur. İyi ki seninle evlenmemişim der ve Gopi ile çok mutlu olduğunu söyler. Kokila, Anita’ya dönerek artık Ahem’e yakın durmamasını söyler ve herkes odalarına çekilir. Raşi hemen telefona sarılır ve annesini arar. Amacı olan biten her şeyi anlatmaktır.

masum 147. bölüm özeti

Ama Urmilla telefonu meşgule atar. Bu sırada Kokila gelerek annesi ile konuşmadan önce yemeği hazırlamasını ister. Daha sonra ise Gopi’ye iyi davrandığı için ve onu değiştirmeye çalıştığı için teşekkür eder. Aynı zamanda kendisinin de bu halinin çok iyi olduğunu ve hep böyle kalmasını ister. Raşi ise Anita hakkında ne düşündüğünü sorar.

Kokila şu an bir şey düşünmediğini daha sonra bir karar alacağını söyler. Anita artık yavaş yavaş kıyafetlerini toplamaya başlamıştır. Gopi onun yanına gider ve neden kıyafetlerini topladığını sorar. Anita ise ona yaptıklarından sonra artık burada kalamayacağını söyler. Alçak gönüllü olan Gopi ise onun adına çok üzülür ve burada kalmasını ister. Anita ise benim yalnız kalmam gerek der. Gopi hemen Ahem’in yanına gider.

Anita’nın kimsesi olmadığını ve burada kalması gerektiğini söyler. Ahem onun bu söyledikleri karşısında şok olmuştur. Çünkü Anita onlara çok kötülük yapan bir insan. Anita valizi ile birlikte salona iner ve Modi ailesinden tek tek özür diler. Daha sonra ise dışarıya doğru hareket eder. Bu sırada telefonu çalar. Arayan kişi ise Niles’tir.

masum 16 ağustos

Anita çok mutlu bir şekilde evden ayrılır. Kokila ise Gopi ve Ahem’e dönerek Niles’i siz mi aradınız diye sorar. Ahem ise sert bir şekilde evet biz aradık der. Gopi Anita’ya yardım etmek istedi ve bende onu arayarak ikna ettim der. Hetal bu davranışından dolayı Gopi’yi tebrik eder ve çok güzel olayı çözdüğünü söyler. Masum 16 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 147. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir