masum 15 ağustos

Masum 146. Bölüm Özeti 15 Ağustos 2020 Gopi ve Anita Yarışıyor

Burak 11 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 145. Bölümde Kokila’nın emri ile Anita ve Gopi arasında çok büyük bir yarış başladı. Önce ev halkının gönlünü hoş edecek şeyler yapıldı ve galip çıkan Gopi oldu. Tabii ki Anita halen Ahem’in Gopi’yi sevmediğini düşünüyor. Bu yüzden yeni bir meydan okuma başladı. Masum 15 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 146. Bölüm Özeti

Gopi ve Anita bu sefer ses yarışmasında savaşacaktır. Gopi sabah ilahi söylemektedir. Ahem bir anda içeriye gelir ve arkadan ona yaklaşır. Ayağını eşiğe çarpınca ses çıkarır ve Gopi onu fark eder. Daha sonra Ahem ondan özür diler. Gopi söz verdiği için onunla konuşmadan hemen uzaklaşır. Raşi ise laddo yapmaktadır. İçine ise sindor koyar.

masum 15 ağustos özeti

Amacı Anita’ya bunları yedirip onun sesini kısmaktır. Bu aklı ise tabii ki annesinden almıştır. Gopi bunu fark eder. Anita mutfağa geldikten sonra Raşi ondan prasad yapmasını ister. O prasad yaparken laddoları ona yedirmek için koyar. Fakat Gopi ona farklı bir laddo yedirir. Daha sonra Anita ses provası yapmak için gider. Gopi hile ile bir şeyi kazanmayacağını söyler. Ama Raşi Anita’nın her türlü hileye başvuracağını düşünmektedir ve bunu dile getirir.

Anita mutfağa gider ve mirçi diye bir bitkiyi pişirmeye başlar. Gopi gelir ve tavanın altını kapatır. Ama dumandan etkilenmiştir. Anita çok mutlu olur. Gopi hemen odasına gider. Ahem telefonla konuşurken telefonu kapatır ve Gopi’ye su verir. Raşi ise gelerek yarışmadan önce iyi olup olmadığını sorar.

masum 146. bölüm özeti

Ahem ne yarışması diye sorunca Raşi yarışmayı anlatır. Modi ailesi yarışmaya giderler. Gopi’nin sesinin kısılması Anita’yı çok mutlu etmiştir. Savita Urmilla’nın yanına giderek Kinjal ile birlikte sahte şeyh olayını söyleyerek onunla dalga geçer. Anons yapılır ve sahneye ilk olarak Savita’nın kızı Sarika çıkarak herkesi mest eder. Daha sonra Anita sahneye çıkar ve bu şarkıyı çok sevdiğim birisi için söyleyeceğim der. Anita şarkıya başlarken Gopi’de sahneye çıkar ve onunla beraber şarkı söylemeye başlar. Bu şarkı artık bir düelloya dönüşmüştür.

masum 15 ağustos

Anita daha fazla dayanamaz ve pes eder. Gopi şarkıyı tamamlarken herkes onu alkışlamaktadır. Ahem ise bakışları ile ona destek vermektedir. Ahem onu tebrik etmek ister. Gopi’de yanına gider. Ahem öksürünce Gopi su vermek için çaba gösterir. Ama Raşi’ye verdiği söz aklına gelir. Raşi ise bunu anlayınca suyu vermesini ister ve Gopi mutlu bir şekilde suyu Ahem’e uzatır. Ahem sesinin çok güzel olduğunu söyler.

Bu sırada sunucu ise Gopi’yi kazanan olarak açıklar. Gopi ailesinin ve Tanrının desteği ile kazandığını söyler. Daha sonra Kokila, Anita’ya Gopi’nin Ahem’i ne kadar çok sevdiğini gördün mü der. Anita ise sinirle odasına çıkar. Gopi ütü yaparken Ahem yeşil çay ister. Dik bir şekilde ütüyü koyar ve gider. Ahem ise yanlışlıkla ütüyü yere düşürür ve sarinin yanmasına sebep olur. Geri gelince Ahem dalgınlığı yüzünden ondan özür diler.

masum 146. bölüm

Anita ise Gopi’nin masum yüzünü yok etmek istemektedir. Bu yüzden mutfağa gider ve gaz borusunu deler. Ahem ise 3 tane sari alır ve mutfağa gelir. Ayağa kalkacakken düşer ve bir anda çakmağa bastırır. Ocak büyük bir ses ile patlar. Ahem bilincini kaybederek yere düşer. Modi ailesi de hemen oraya gelir. Gopi başındaki şal ile gelir ve hemen Ahem’in yüzüne su serper. Ahemde şal ile birlikte Gopi’ye sarılır ve dışarı çıkarlar. Masum 15 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 146. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.