masum 13 ağustos

Masum 144. Bölüm Özeti 13 Ağustos 2020 Raşi Çabalıyor

Burak 10 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 143. Bölümde Ahem ve Gopi arasında tartışmalar yaşanmaya başladı. Ahem’in Gopi’ye söylediği sözler onu çok yaraladı. Anita ise bu yaşananları fırsat bilerek Ahem’e daha fazla yaklaştı. Ahem’in annesi istediği için Gopi ile evlenmesini söylemesi ise ortalığı bir hayli karıştıracak gibi görünüyor. Masum 13 ağustos özeti siz değerli okurlarımızla…

Masum 144. Bölüm Özeti

Hetal çağırdı için Niles ve ailesi konağa gelirler. Raşi hemen Anita’nın yanına çıkar ve ona bir sürprizi olduğunu söyler. Anita ne olduğunu merak ederek aşağıya iner ve Niles ile ailesini karşısında görür. Niles’e doğru gider ve ona vurur. Seninle evli değiliz ama benimle evliymiş gibi konuşuyorsun diye çıkışır. Hemen buradan gitmelerini söyler.

masum 13 ağustos özeti

Jayant ve ailesi çıkar giderler. Bu sırada Anita sendeler ve düşecek gibi olur. Ahem onu tutunca ona sarılarak ağlamaya başlar. Kokila Anita’nın modi evinde kalacağını ve onun için bir damat adayı bulacaklarını söyler. Anita salıncakta sallanırken bir sari görür ve onu yere atar. Raşi gelerek o sarinin kendisine ait olduğunu söyler. Anita ona modadan hiç anlamadığını söyleyerek azarlar.

Kokila gelerek Raşi’yi gönderir ve Anita’nın sözlerine aldırmaması gerektiğini söyler. Raşi annesini arar ve Anita hakkındaki her şeyi anlatır. Urmilla ise Anita’nın Gopi’nin yerini almak için uğraştığını ve herkesi hizmetçisi yapabileceğini söyler. Onun için bir fikir düşünecektir. Gopi elinde çay ile Ahem’in yanına gider. Ahem, Anita ile ilgilenmesini söyler. Gopi tamam der ve dışarı çıkar. Bu sırada Ahem onu durdurmak için seslenir ama Gopi durmaz.

masum 144. bölüm özeti

Ona bir özür mesajı hazırlar. Tam gönderecekken Anita odaya girer. Odaya giren Anita Ahem’in elini tutar ve neden gerçeği sakladığını sorar. Ona nasıl güveneceğini söyler. Ahem ise ona her şartta destek olacağını belirtir. Gopi bu sırada onları izlemektedir. Bunları görünce mutsuz bir şekilde mutfağa iner. Raşi ise aynı odada olduklarını ve Ahem’in yanında olması gerektiğini söyler.

Gopi, Ahem’e güvendiğini söylese de Raşi erkeklerin hep aynı olduğunu ve daha önce geçmişleri olduğunu söyler. Kokila gelir ve Raşi’nin dışarı çıkmasını söyler. Kokila, Ahem için Gopi’nin savaşması gerektiğini söyler. Konuşulanları duyduğunu söyleyerek Raşi’yi azarlar. Bu sırada Ahem ise telefonuna bakınca mesajı göndermediğini fark eder ve mesajı gönderir. Ama telefon odadadır. Methi’ye telefonu vererek Gopi’ye ulaştırmasını söyler.

masum 13 ağustos

Gopi telefonu alınca mesajı okur ve mutlu olur. Raşi ise hemen teslim olma diyerek hayır yaz der. Ahem hayır mesajını okuyunca çok şaşırır ve anlam veremez. Raşi, Gopi’den Ahem ile çok fazla ilgilenmemesini ister. Kahvaltıda Gopidiğer kişilere hizmet eder ve Ahem evden çıkarken sırtını dönerek gider. Ahem ile konuşmak isteyince raşi onun ellerini bağlar ve ağzını kapatır. Gopi ise yapacağına söz verince Raşi onun ellerini çözer ve söz verdin der.

Gopi odaya geldikten sonra Ahem’in lavaboda olduğunu görür ve yatağa uzanır. Ahem dışarı çıkınca uyuyor numarası yapar. Anita odaya gelir ve Ahem ile konuşmak ister. Ahem ise uykusunun olduğunu söyler. Raşi gelir ve üç kız konuşalım der. İsviçre anılarını anlatırken Anita onunla dalga geçer.

masum 144. bölüm

Raşi daha sonra çay getirmeye gider ve Gopi’ye Anita’nın çayına ilaç atıp uzun süre onu uyutacağını söyler. Gopi bunun doğru olmadığını düşünmektedir. Gopi kitap okumaya başlar ve Raşi ile Anita uyuya kalır. Sabah olunca Raşi, Anita’yı uyandırır ve aşağıya inmesini söyler. Mehta ailesi Anita için Urmilla ile birlikte konağa giriş yaparlar. Masum 13 ağustos özeti bitti arkadaşlar.

Masum 143. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 144. Bölüm Özeti 13 Ağustos 2020 Raşi Çabalıyor” üzerine 2 yorum

 1. 가장 아름다운 시리즈는 채널입니다 7 dedi ki:

  채널 7
  6 시리즈를 받았고 돌아 오지 않았습니다.
  우리 시리즈는 대표되지 않았습니다

  배워야하는 이유는 무엇입니까?

  귀하의 국가에서 인정 받음

  CHANNEL 7은 이해하고 있습니다

  당신의 나라에서 우리 시리즈처럼

  귀하와 귀하의 채널이 시청자를 확보합니다. 이기는 것이지는 것보다 낫다
  우리는 당신에게 우리의 가장 아름다운 시리즈를 제공합니다.
  LEE MİN HO The King: Eternal Monarch.. JANG HUYUK Fated to Love You.. You’re Beautiful . LOVE RAİN.. LOVE 911.. VALİD LOVE

 2. TEK ÜLKE YOKTUR TEK DÜNYA VARDIR KANAL 7 dedi ki:

  DİZİLERİNİZ ÖNEMSİZ KALİTESİZ TAKILMIŞINIZ HİNDİSTAN A HİNDİSTAN DİZİ AŞKI U KADAR MI BÜYÜK ÇIG GİBİ HANİ NERDE ASYA DAKİ DİGER YABANCI DİZİLER STANDARTLARI ZORLAMIYORSUNUZ
  NE CİDDİ BİR İŞ VAR ORTADA NE SEYİRCİ SAPLANTILI TAKINTILISINIZ
  HİNDİSTAN IN MÜZÜKLERİ BÜYÜLEYİCİ DİZİLERİ DOGRU SEÇİLDİGİNDE SİZ SEÇİMLERİ YANLIŞ UYGULUYORSUNUZ
  BOŞ İŞLERDEN VAAZ GEÇMEK ERDEMDİR
  TAYLAND JAPON KORE DİZİLERİDE VARDIR
  ÖNCELİGİMİZ İZLEYİCİ BULMAKTIR TEK KALMAK DEYİLDİR BENCİLLİGE YER YOK KANAL 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.