masum 143. bölüm

Masum 143. Bölüm Özeti 12 Ağustos 2020 Anita Ahem’e Yanaşıyor

Burak 10 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 142. Bölümde Anita artık işleri iyice abartmaya başladı. Ahem’in doğum günü için yapılan planları Gopi’yi ve Kokila’yı kandırarak üstlenen Anita her şeyi kendi başına yapmaya başladı. Hatta bir gömlek hediyesi aldı. Ama Ahem Gopi’nin aldığı hediye gömleği giyindi. Masum 12 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 143. Bölüm Özeti

Kokila, Hetal’e Ahem’i Anita’dan uzak tutma planından bahseder. Hetal ise onlara yardımcı olacağını söyler. Gopi dolabı düzenlerken Ahem gelir ve üzerindeki gömleği göstererek bu rengi seviyor musun diye sorar. Gopi ise bu rengin ona çok yakıştığını söyleyince Ahem de çok beğendiğini söyler. Gopi çok mutlu olur. Sabah olunca Anita mutfağa gelir ve Ahem’in sevdiği kreplerden yapacağını söyler.

masum 12 ağustos özeti

Kokila’da Gopi’den yardımcı olmasını ister. Ahem gelince krepleri görür ve Londra’da yediği aklına gelir. Anita çok mutlu olur. Ahem ev yemeklerine alıştığını ve farklı yemekler istediğini söyleyince Anita anlam veremez. Kokila ise Raşi’yi Gopi’nin yanına göndererek mutfaktan yemekleri getirmesini ister. Ahem bir arkadaşından davet almıştır ve Gopi ile birlikte gitmeyi teklif eder. Gopi ise gitme konusunda çok kararsızdır.

Anita gelerek bu arkadaşının ortak arkadaşı olduğunu ve bir kravat hediye etmesini Gopi’den ister. Kokila madem ortak arkadaşın sende davete gitmelisin der. Anita sevinirken Gopi çok üzülür. Daha sonra Raşi, Gopi’ye neden davete gitmek istemediğini sorar. Gopi ise Kokila’nın rahatsız olduğunu ve gidemeyeceğini söyler. Raşi onunla ilgileneceğini söyler ve davete gitmesini belirtir.

masum 143. bölüm özeti

Ahem Gopi’nin neden hala çıkmadığını sorar. Kokila ise gelmeyeceğini söyleyince Ahem sinirlenir. Anita hazırlanmıştır.Tam evden çıkacaklarken Gopi gelir ve geleceğini söyler. Arabaya binerler ve Ahem, Gopi’nin emniyet kemerini takarken ikisi göz göze gelir. Anita rahatsız olur ve gelmeyeceğini söyleyerek arabadan iner. Ahem ve Gopi davete beraber giderler.

Raşi elindeki çay ile Kokila ve Hetal’in yanına giderek kazandıklarını söyler. Bir anda Ahem ve Gopi eve geri gelir. Ahem sinirle odasına çıkar. Gopi’de peşinden gider. Gopi giderken Kokila’nın nasıl olduğunu sorar. Odaya gidince Ahem ona bağırmaya başlar ve annemi düşünmüş gibi yapma der.

masum 12 ağustos

Misafirlikte devamlı kalkalım dediğini hatırlatır. Anita olsaydı böyle olmazdı der ve bağırır. Anita Ahem’in yanına gider ve neden bağırdığını söyler. Niles ile evli olduğunu ama hiç mutlu olmadığını belirtir. Ahem’e dönerek Gopi ile annen istedi diye mi evlendin diye sorar. Bu sırada Gopi ile Anita göz göze gelir. Gopi’de onları dinlemektedir.

Ahem bir anda evet cevabını verince Gopi çok kötü olur. Üstelik Anita, Ahem’in elini tutmaktadır. Hemen oradan ağlayarak çıkar. Raşi ise Gopi’nin ağlama sesini duyunca yanına gider ve ne olduğunu sorar. Gopi Anita ve Ahem’in konuşmalarına şahit olduğunu, Ahem’in annesi istedi diye onunla evlendiğini söyler.

masum 143. bölüm

Raşi onu teselli etmeye çalışır ama Gopi ağlamaya devam eder. Hetal tapınağa gider ve burada Niles’in ailesi ile karşılaşır. Anita’nın çok kötü olduğunu ve gelmeleri gerektiğini söyler. Eve dönünce olanları anlatır. Raşi ise bundan Anita’nın haberi olmaması gerektiğini söyler. Masum 12 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.

Masum 143. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.