masum 12 ağustos özeti

Masum 142. Bölüm Özeti 11 Ağustos 2020 Anita Ahem’e Çiçek Aldı

Burak 08 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 141. Bölümde Anita artık gerçekleri öğrendi. Niles’i arayan Anita Ahem’in telefonu çalınca onu farklı bir kişinin aradığını fark etti. Aynı zamanda Ahem’in bu davranışından evliliğinden mennun olmadığını çıkardı. Ahem’in iyice kafası karışırken yeni bölümde neler olacak? Masum 11 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 142. Bölüm Özeti

Ahem eve geldikten sonra Anita hemen onun odasına gider ve konuşmaya başlar. Gopi ise elindeki yeşil çay ile içeriye girer. Bu sırada Anita geçmişten bir şey anlatmakta ve Ahem ise gülümseyerek dinlemektedir. Kokila onları dışarıdan izlerken bu duruma çok rahatsız olur. Gopi ve Ahem’in dışarıya çıkmasını ister. Gopi ve Ahem bu durumdan çok memnun olurken Anita ise rahatsız olur.

masum 11 ağustos özeti

Gopi elinde meyve suyu ile Anita’nın odasına gider ve onun ağladığını görür. Anita uzun zamandır hastanede ve Modi evinde olduğundan çok sıkıldığını söyler. Gopi ise üzülerek Ahem ile dışarıya çıkmasını ve bir şeyler yapmasını söyler. Anita ona sarılarak sen çok iyi bir insansın der. Ahem ve Anita dışarıya çıktıktan sonra Kokila gelir ve neden onun çıkmadığını söyler. Gopi ise Anita’nın ruh halini düzeltmesi için izin verdiğini söyler ve Kokila çok sinirlenir.

Raşi’nin yanına gider ve neden üzgün olduğunu söyler. Raşi ise Gopi’nin kravat bağlamayı bilmediğinden ondan yardım istediğini ve Anita’nın gelmesinden hoşnut olmadığını söyler. Kokila ise Raşi’den yardım istemeye karar verir. Yarın Ahem’in doğum günü olduğunu ve Gopi’ye yardım etmeleri gerektiğini söyler. Raşi’de bunu kabul eder. Gopi yemek yaparken Raşi yanına gider ve ne yaptığını sorar.

masum 142. bölüm özeti

Gopi ise Ahem’in doğum günü olduğunu ve sevdiği yemekleri yaptığını, aynı zamanda ona bir gömlek alacağını söyler. Raşi ise şimdi söylememesini akşam sürpriz yapmasını ister. Gopi, Ahem’e çay götürür ve Gopi’den doğum günü hakkında bir şeyler söylemesini bekler ama Gopi oralı bile olmaz. Tam bu sırada Anita elinde çiçekle Ahem’in yanına girer ve doğum günü kutlar. Gopi bu duruma çok üzülür. Kokila ve Raşi izlerken gelirler ve Ahem’in doğum gününü kutlarlar. Kokila ve Raşi yeni bir plan yapmaya başlar.

masum 11 ağustos

Gopi’nin yanına giderler ve bir parti vereceğini söylerler. Aynı zamanda ona gömlek alacağını söylerler. Gopi çok sevinir. Anita Gopi’nin yanına gelir ve Ahem için bir parti verilmesi gerektiğini söyler. Gopi ise zaten öyle düşündüklerini söyler. Anita onlara yardım etmek istediğini söyler ve Gopi ona inanır. Kokila bile inanır. Ama Anita onları saf dışı bırakarak her şeyi kendi istediği gibi dekore eder. Gopi sadece bir gömlek alır.

Urmilla ve ailesi ise doğum günü için modi evine gelirler. Anita, Kinjal’ı görünce kardeşinin onu terk etmesinden dolayı üzgün olduğunu söyler ve Dawal çok rahatsız olur. Raşi yapılan dekorasyon için Anita’yı övünce Gopi daha çok üzülür. Aslında onu üzmek istememiştir. Urmilla yaklaşarak Gopi’nin bunun hak ettiğini söyler. Ama Raşi oradan uzaklaşır. Urmilla ondan bir şey saklandığını düşünmeye başlar.

masum 142. bölüm

Ahem eve girince bir anda ışıklar açılır ve Modi ailesi onun doğum gününü kutlar. Üzerini değişmeye gidince Anita onu durdurur ve pasta kesileceğini söyler. Ahem pastayı kestikten sonra önce Kokila’ya daha sonra ise Gopi’ye ikram eder. Gopi çok mutlu olmuştur. Ahem odasına girince yatağının üzerinde iki tane hediye gömlek görür. Gopi’nin aldığı mavi gömleği giyer ve aşağıya iner. Gopi daha çok mutlu olur ama Anita için aynı şeyler söylenemez. Masum 11 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 142. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 142. Bölüm Özeti 11 Ağustos 2020 Anita Ahem’e Çiçek Aldı” üzerine 4 yorum

 1. doları bahane allah akıl vermiş kanal 7 kullanamamış tek hindistan var zannetmiş dünyada nedense başaramamaktan korkuyor dedi ki:

  00000000000 elde var 0000000000 bu kadar başarısızlıkla başarı yakalayan tek kanal diycemde zor
  tv filimleri yemin 2 hint dizisiyle bu başarısızlıkla rekor kırıldı
  dizi çekemeyen lider tek kanalcık kanal 7 yürümeden koşarsan dizi bulamassın yok dizi yok hiç olmadı
  olamadı ya yazık 2 hint dizisiyle kanal mı olur en az 3 hint yeni dizi verilmeli ki kanal kanal a benzemeli
  kore. Doctors
  Secret Garden
  playfull kiss
  You’re Beautiful
  Love Rain
  fated to love you
  GOBLİN
  The K2
  Two Worlds-W
  Hwarang
  I’m not a robot
  tayland
  Kleun Cheewit
  The Crown Princess MV
  Karn La Krang Neung
  Talay Fai
  Who You Are · The Fallen Leaf
  My Husband In-Law verilmesi gerek
  tra barb see chompoo
  china çin
  Love O2O
  the whirlwind girl 1 ve 2 verilmesi gerek
  cruel romance
  Love Me, If You Dare
  oh my emperor
  The_Eternal_Love”
  the king’s womanada
  Meteor Gardenil
  Far Away Lo

 2. doleçin hint esintisine kafayı takmışınız tayland kore dizilerine şans yol verin şunu bunu bahaneden vaz geçin dedi ki:

  kanal 7 nin kusursuz ama gereksiz faliyetleri acıyorum bu kanal a ne eksikligini kabul ediyor hemde görmezden geliyor
  kanal 7 sabah 09 00 dan 14 50 ye kadar tv filimleri filim ede benzemeyen filimleri yemin masum kördügüm aşk bir rüya güz masalı ya alay konusu oldunuz küçümseniyorsunuz ukalasınız sayamadım bir sürü sıfat var kanal 7
  saat ayarlarınız berbat kanalınız tiskindirici olmaya başlıyor
  kendinizi düzgün şekilde toplayın

 3. reklam dedi ki:

  bu sitenin admini kim? iletişimdeki mail adresine mail attık

 4. Anonim dedi ki:

  bi sen eksikdin anita şimdi tam oldu her şey içine şeytan kaçmış rasşi yüzünden pislik yaa modilerin evini karıştıryan utanmaz yüzsüz nefret etdim anası zaten ayrı bir olay pislik çöplük kadın her seferinde kedi gibi dört ayak üstüne düşer bu gopide çok sessiz Allah senide bildigi gibi yapsın masumış kanal 7 iyi bir dizi ver kütülerin kazandıgı dizileri istemiyorus iyilerin hep kazandıgı dizi istiyorus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.