masum 10 ağustos

Masum 141. Bölüm Özeti 10 Ağustos 2020 Niles ve Ahem İlişkisi

Burak 08 Ağu 2020 Analizler  0

Masum 140. Bölümde Anita’nın gelişi ve Ahem’e olan ilgisi ortalığı bir nebze karıştırmaya başlamıştı. Urmilla genelde plan yapan taraf iken bu sefer Dawal ona ve Kinjal’e karşı bazı akıllıca planlar yaparak onların düzelmesini sağlamaya çalışmıştı. Masum 10 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 141. Bölüm Özeti

Kokila hem Urmilla hem de Kinjal’in ceza almasını ister. Kinjal neden bu kadar abarttığını sorunca Kokila kızının böyle insanları kandırmaması gerektiğini söyler. Ahem çantasını koymak için arabaya gider ve polis müfettişinin aradığını görür. Modi evinin kapısı çalar. Anita Gopi’ye seslenir ama Gopi orada değildir. Kapıyı kendisi açar ve karşısında bir kurye görür.

masum 10 ağustos özeti

Kurye düğün Cdsi getirdiğini ve aslında Niles’e verilmesi gerektiğini söyler. Anita CD yi alır ve hemen Niles’i arar. Ahem müfettişle görüştüğü için telefonu Kokila açar ama ses vermez. Anita elinde ne olduğumu biliyor musun diye sorar. Bu sırada Ahem gelir ve Kokila telefonu kapatır. Kokila ve Ahem geri dönerken Ahem annesinin neden üzgün olduğunu sorar.

Kokila ise çocuklarımın benden bir şeyler saklaması beni üzer diye cevap verir. Anita düğün cdsini izler ve bir şeylerin eksik olduğunu düşünür. Bu sırada Jagat’ın düğünü iptal ettiğini hatırlar ve ağlamaya başlar. Ahem ile aynı yatakta yakalanması aklına gelir. Niles’in neden hala onunla konuştuğuna anlam veremez. Benimle konuşan Niles’mi diye düşünmeye başlar. Anita, Niles’i arar ve konuşmaya çalışır.

masum 141. bölüm özeti

Ahem telefonu açar ama arkasında Kokila’yı görünce hemen telefonu kapatır. Daha sonra sabit hattan Niles’i arar. Neden telefonumu kapattın diye sorar. Niles ise ben seni hiç aramadım der ve telefonu kapatır. Kokila, Gopi ve Ahem’in yanına gelerek neden yalan söylediklerini sorar. Ahem, Gopi’yi savunmaya çalışır fakat Kokila Gopi’nin de günahlara ortak olduğunu söyler ve çıkar. Poja için Baa, Anita’nın sarı sari giyinmesini ister.

Ahem ise sarı sarinin Gopi’ye de çok yakışacağını söyler. Anita sarı sariyi seçtiği için Gopi diğer sariyi alır. Daha sonra Anita şarj almak için Gopi ve Ahem’in odasına girer. Ahem peşinden gider ve sarı sari ile görünce Gopi diye seslenir. Aynada Anita’yı görünce burada ne yapıyorsun diye sorar. Anita ise şarj için geldiğini söyler. Ahem büyük bir sinir ile odadan ayrılır.

masum 10 ağustos

Anita poja sırasında Niles’i aramaya karar verir. Onu arayınca ise bir anda Ahem’in telefonu çalar. Artık Niles diye onu arayan kişinin Ahem olduğunu bilmektedir. Kötü bir evlilik geçirdiğini ve artık evliliğine önem vermediğini düşünür. Bu yüzden böyle bir yola başvurmuştur. Halen kendisini sevdiğini düşünür.

Gopi, Ahem’in kravatını bağlamaya çalışır fakat bunu beceremez. Anita ise hemen halledeceğini söyleyerek kravatı alır ve çok kısa bir süre içerisinde bağlayarak Ahem’e geri verir. Ahem bu durumdan dolayı çok rahatsız olmuştur. Gopi’de en az onun kadar rahatsız olur ve Raşi işe konuşur. En yakın zamanda ona kravat bağlamasını öğretmesini ister. Masum 10 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 141. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir